Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jak wspominam swoją edukacje?prosba o wasze szczere opinie do konferencji:-)

Edukacja ankieta badanie prośba opinie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kasjopea

Kasjopea

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 16:42

Witam was ciepło :-) bardzo sie cieszę,ze mogłam dołączyć do waszego forum ,troszkę je przejrzałem i jesteście bardzo wspaniałymi i pomocnymi ludźmi (aż byłam zaskoczona jak chętnie i bezproblemowo pomagacie innym-wiele osob powinno brać z tego forum przykład:-)

dziś i ja chciałam prosić was bardzo serdecznie o pomoc.Planuje wystąpienie na konferencji na temat Edukacji w perspektywie osob z niepełnosprawnością (wszystkie kategorie niepełnosprawności). chciałabym poznać wasze opinie o edukacji jaka odbyliscie? Jak wspominanie swoją naukę?co wam przeszkadzało co pomagało? Czy macie jakieś ulubione wspomnienia?doslownie kilka zdań .

Będę wam bardzo wdzięczna :-) uważam ze to próżne i powierzchowne mowić o jakimkolwiek temacie bez zapytania osob który ten temat dotyczy,dlatego tak bardzo zależy mi na kilku waszych opiniach :-) Pomóżcie proszę :-)
Pozdrawiam was ciepło!!!!

kasjopea
  • 0

#2 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 12 grudzień 2013 - 10:54

Nauczanie indywidualne-piszcie wszyscy-wątek z 2007 roku.

Kasjopea Poczytaj ten temat,myślę że sporo ci powie a później jeśli będziesz chciała to uzupełnisz swoje opinie.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Edukacja, ankieta, badanie, prośba, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych