Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Testuj nową technologię, neurorehabilitacja - SM, badania naukowe

stwardnienie rozsiane rehabilitacja badania

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 EmiliaUMK

EmiliaUMK

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2013 - 12:42

Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w badaniu innowacyjnego programu do neurorehabilitacji Neuroforma, realizowanym pod skrzydłami Uniwesytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Instytutem Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN. 
Neuroforma to program komputerowy do samodzielnych ćwiczeń ruchowych i poznawczych tworzony przez ekspertów z dziedziny neurorehabilitacji i neuropsychologii. Nie jest on jeszcze dostępny na rynku, a dzięki udziałowi w badaniu będą mogli Państwo z niego korzystać w czasie trwania badania, a także pozyskać na preferencyjnych warunkach po jego zakończeniu. 

Poszukujemy osób z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a także Warszawy i okolic, ze zdiagnozowanym stwardnieniem rozsianym, posiadających komputer z dostępem do Internetu. Ćwiczenia wykonywać mogą Państwo w domu, nie jest konieczne dojeżdżanie (osoba prowadząca badanie przyjedzie aby zainstalować program). 

Jeżeli są Państwo zainteresowani dalszymi informacjami, bardzo prosimy o kontakt mailowy (niezobowiązujący) z prowadzącymi badanie badanie@neuroforma.pl, z prośbą o przysłanie szczegółowych informacji o badaniu, bądź z konkretnymi pytaniami, również pod numerem telefonu: 883-662-030. 
Więcej informacji: www.neuroforma.pl 

Pozdrawiam serdecznie, 
Emilia Cheładze 
UMK Toruń, Titanis Warszawa


Użytkownik EmiliaUMK edytował ten post 28 październik 2013 - 16:15

  • 0Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stwardnienie rozsiane, rehabilitacja, badania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych