Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

petycja w obronie miejsc pracy niepełnosprawnych

petycja niepełnosprawni praca zatrudnienie dofinansowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 19 październik 2013 - 19:10

Witajcie,

 

Nie wiem, czy umieszczam ją w odpowiednim dziale. Jeśli nie, proszę o przeniesienie.

Chodzi o zmniejszenie dofinansowań do miejsc pracy dla niepełnosprawnych, a raczej o to żeby ten pomysł nie wszedł w życie.

 

Szczegóły tutaj:

 

http://www.popon.pl/...tid=41:sod#bron


  • 2

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 20:57

  No witam, tutaj propagandę sieje POPON, który bardzo wiele zyskuje zatrudniając ON. Od 1 kwietnia 2014 roku, każdy pracodawca będzie mógł zatrudnić ON i otrzyma taką samą dopłatę do wynagrodzenia jak ZPCHRy. A jak ogólnie wiadomo większość ZPCHRów to getta i mobbing.Pracodawcy na wolnym rynku pracy chętniej zatrudnią ON ieżeli dofinansowanie się zrówna. Ja jestem ZA! Nie będę podpisywać petycji, która wykorzystywałaby ON przez nastęne dziesięciolecia.Są w Polsce firmy, które posiadają wręcz monopol na zatrudnianie ON w szpitalach, portierniach i sprzątaczek w bankach , hipermarketach i innych niezbyt atrakcyjnych zajęć.Ma być teraz inaczej, ale czy gorzej? ZPCHRy, to relikty PRL, typu Spółdzielnia Niewidomych i tym podobne zakłady.Jedyne co ,mie smuci, to obcięcie dofinansowania dla ludzi z I grupą. Odbierać najsłabszym?


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: petycja, niepełnosprawni, praca, zatrudnienie, dofinansowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych