Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

FDM (Fascial Distortion Model) struktura powięziowa - szkolenie

rehabilitacja fizjoterapia FDM Angitia masaż

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 angitia

angitia

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 08:31

Fundacja im. Zbyszka Cyganiewicza we współpracy z Angitia Sp. z o.o. będąca wyłącznym przedstawicielem IFDMO na rynek polski i uprawnioną do wydawania międzynarodowego certyfikatu „Typaldos FDM Certified”

Posiadająca akredytacje Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej Anti-Aging

Zaprasza na pierwsze w Polsce szkolenie FDM (struktury powięziowe) prowadzone przez spadkobiercę wiedzy D.O. Stephena Typaldosa: Franka Rőmera (CEO IFDMO).

Uczestnicy kursu zdobędą:
• Praktyczną wiedzę z zakresu metody FDM oraz sposobach jej zastosowania w pracy z pacjentem,
• Umiejętność identyfikacji problemów i znalezienia na nie rozwiązań,
• Umiejętność łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową,
• Możliwość rozwoju i świadomego planowania ścieżki kariery zawodowej, poszerzenie zakresu stosowanych technik fizjoterapeutycznych oraz konsultacje i coaching biznesowy dzięki któremu zwiększysz prawdopodobieństwo swojego sukcesu w biznesie,
• Książkę FDM,
• Międzynarodowy certyfikat,
• Wpis na listę terapeutów FDM Międzynarodowego Stowarzyszenia IFDMO.

Celem szkolenia jest przekazanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy z zakresu:
• historii FDM,
• anatomii i funkcji struktur powięziowych,
• teorii 6 dystorsji powięziowych,
• wzorców dystorsji, diagnostyki mowy ciała,
• palpacji napięć tkankowych i rozluźniania patologicznych wzorców,
• praktycznego leczenia kończyny górnej,
• najczęstszych błędów terapeutycznych,
• patologicznych zmian układu powięziowego,
• leczenia kończyny dolnej i złego ustawienia miednicy,
• leczenia kręgosłupa i szczęki,
• powięziowego leczenia brzucha.

Wiedza ta jest wykorzystywana z powodzeniem w terapii następujących schorzeń: zamrożony bark, zespół bolesnego barku, impingment, łokieć tenisisty, zespół odruchowej dystrofii współczulnej, skrzywienie miednicy, syndrom mięśnia gruszkowatego, dolegliwości dotyczące nerwu kulszowego, zwichnięcia, kolano skoczka, dolegliwości odcinka szyjnego, lumbago, zablokowanie kręgosłupa, zaburzenia stawu skroniowo żuchwowego, i wiele innych.

FDM – szkolenie to tylko początek.

DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA JEST PRACA

Tak jest w każdym zawodzie - nie wystarczy być dobrym fizjoterapeutą, aby przyciągnąć klientów gotowych zapłacić za zabieg. Nauczymy Cię jak możesz optymalnie wykorzystać swój potencjał w biznesie i na rynku pracy. Jak?

- weźmiesz udział w warsztatach, na których dowiesz się jakie działania pomogą Ci zdobyć więcej klientów lub lepiej płatną pracę,
- podczas konsultacji i indywidualnych treningów dowiesz się co możesz zrobić aby więcej zarabiać,
- przez okres 2 miesięcy, przez 7 dni w tygodniu będziesz mieć dostęp do konsultantów, którzy pomogą Ci zaplanować i zrealizować swoje cele.
To wszystko w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu - nie musisz wychodzić z domu, wystarczy dostęp do internetu i telefon.
Razem z trenerami pracujesz w sposób, który pozwala Ci na szukanie pracy, pozyskiwanie kontraktów, przyciąganie lepiej płatnych klientów tak aby zapewnić sobie rezultaty i satysfakcję.

Prowadzący:
Frank Römer jest fizjoterapeutą, praktykiem, osteopatą i uznanym instruktorem FDM. Pracował przez pięć lat z atletami niemieckich Sił Powietrznych. Od 2004 prowadzi własną klinikę w Wolfenbüttel w Niemczech. W swojej praktyce wykorzystuje przede wszystkim metodę FDM.
Frank jest założycielem "Institut für Fasziale Osteopathie", którego celem jest popularyzacja techniki powięziowej i organizacji IFDMO (International FDM Organisation), której misją jest dbanie o najwyższy poziom nauczania metody FDM. Jest również członkiem założycielem Fascia Research Society.
Jest autorem i wydawcą pierwszej książki szkoleniowej o metodzie FDM, którą otrzyma każdy z uczestników szkolenia.

Robert Faryj jest dyplomowanym fizjoterapeutą z 20-letnim stażem pracy. Wykształcenie zdobył na Akademii Medycznej w Worms (Niemcy) – Wydział Fizjoterapii.
Robert jest certyfikowanym terapeutą MDL/KTP (manualny drenaż limfatyczny/kompleksowa terapia przeciwobrzękowa), certyfikowanym terapeutą Kaltenborn & Evjenth,
diagnostą i chiropraktykiem w osteopatii, certyfikowanym terapeutą metody PNF, certyfikowanym terapeutą metody Crossa CMD, a także wykładowcą na Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.
Robert jest także prekursorem neurofizjologicznej stabilizacji kręgosłupa Qi–Bo®, trenerem i zawodnikiem BJJ, Submission Fighting, MMA, Ju–Jitsu, Qi–Bo®, a z zamiłowania rzeźbiarzem.

Aneta Kobylińska pomaga klientom znaleźć pracę i rozwijać dochodowy biznes. Specjalizuje się w skutecznych metodach docierania do pracodawców i klientów oraz budowaniu wizerunku eksperta w realiach obecnego rynku pracy.
Jest certyfikowanym coachem z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwoju małych i średnich firm, gdzie z sukcesem wykorzystuje dobre praktyki z międzynarodowych korporacji, dla których pracowała jako menedżer marketingu i rozwoju biznesu. Jest absolwentką uznanego międzynarodowo Coach University, gospodarzem polskiego oddziału Klubu Coacha i autorką artykułów o planowaniu kariery i skutecznych metodach szukania pracy.

Piotr Kobyliński od 1994 roku szkoli z technik sprzedaży, obsługi klienta i umiejętności menedżerskich. Prowadzi projekty diagnoz organizacji, rekrutacji i rozwoju pracowników. Pracował zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla międzynarodowych korporacji m.in dla General Motors Poland, PepsiCo, Philips, Allianz, real,-, Statoil, Raiffeisen Bank, PKO BP, Working Links Poland.
Studiował psychologię organizacji na Uniwersytecie Warszawskim.
Jest certyfikowanym trenerem i coachem, autorem sprawdzonych programów szkoleniowych. Od 2008 roku intensywnie pomaga klientom - w tym osobom wykluczonym zawodowo - w rozwijaniu praktyki zawodowej lub działalności gospodarczej. Specjalizuje się w szkoleniach z planowania kariery.

Czas trwania:
60 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych.
Termin:
11 listopada – 16 listopada 2013 r.
Lokalizacja:
Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej,
Al. Ujazdowskie 22, 00-478 Warszawa.
Cena:
3.880 zł,
istnieje możliwość zapłaty ratalnej.

Kontakt:
Robert Faryj (0 794 194 966 / r.faryj@angitia.pl)
Aneta Kobylińska (0 507 056 288 / aneta@kobylinska.pl)


  • 0Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rehabilitacja, fizjoterapia, FDM, Angitia, masaż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych