Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kobieca na wózku

kobieta wózek atrakcyjna wózek inwalidzki dziewczyna

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 neko

neko

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2013 - 17:26

Przygotowuję program o kobietach, które łamią stereotyp i będąc osobami na wózku czują się atrakcyjne, kobiece i spełniają się życiowo. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana rozmową ze mną, bardzo proszę o przesłanie numeru telefonu na adres u.molicka@tvn.pl . O szczegółach opowiem w pierwszej, niezobowiązującej rozmowie.


  • 0

#2 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:51

A nie da się tego inaczej załatwić tylko koniecznie przez telefon?


  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 sierpień 2013 - 15:46

Czyżby "Rozmowy w Toku" ??! ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 sierpień 2013 - 11:31

Jasne, że "Rozmowy w toku" - Pani redaktor Urszula Molicka zaprasza kobiety na wózkach do nowego programu. - Skład redakcyjny można znaleźć na stronie programu, w necie.


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 17 sierpień 2013 - 11:55

Dzięki Kiciu za odpowiedź. Samo przeczucie mnie jednak nie myliło ;)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 02:04

Szkoda że to dotyczy płci pięknej i wózków, ja bym wystąpił chętnie w TVN :D Jeśli robicie program o facetach z chorym wzrokiem odezwijcie się na PW i chętnie dam nr telefonu :)


Użytkownik Jankiel edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 02:05

  • 0

#7 marcin_torowski

marcin_torowski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 21:02

Ile tam płacą?


  • 0

#8 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 00:11

A płacą?


  • 0

#9 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2013 - 10:29

Tak, choć podejrzewam, że dokładna kwota objęta jest klauzulą tajności kontraktu. Co prawda po przepytaniu wujka google - wyskakują różne sumy, ale to bardziej dywagacje na temat, niż 100% potwierdzona wiedza... Także do tego trzeba podejść z dużą rezerwą.


  • 0

#10 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 wrzesień 2013 - 11:49

Oczywiście, że płacą zarówno tzw. "widowni", jak i uczestnikom programu. Dziesięć lat temu kwoty były rzędu 50-250 zł, a dziś  sięgają nawet 500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie widełka wynegocjujesz i jaką ostatecznie cenę zapiszą w umowie.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#11 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 12:16

Oczywiście, że płacą zarówno tzw. "widowni", jak i uczestnikom programu. Dziesięć lat temu kwoty były rzędu 50-250 zł, a dziś  sięgają nawet 500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie widełka wynegocjujesz i jaką ostatecznie cenę zapiszą w umowie.

 Widowni to chyba za oklaski dla wypowiedzi jedynie słusznych. To bardziej do polityki pasuje, ale może nie tylko...

  Ciekawe jak jest z gośćmi programu, np niepełnosprawni co mówią o krzywdach itd. Z jednej strony to powinno być bezpłatne, bo niepełnosprawny cieszy się że jego problem będzie nagłośniony i że ktoś chce go wysłuchać. Ale z drugiej strony to stacja nabija sobie kabzę reklamami bo jeśli temat jest kontrowersyjny, to i duża oglądalność.

 Gdybym ja miał do powiedzenia coś kontrowersyjnego to przyciągnę im widownię, najlepiej żeby zgwałcił mnie jakiś ksiądz, albo w dzieciństwie molestował pedofil. Wtedy na mnie zarabia telewizja, więc powinni się podzielić dolą, bo ja im daję pożywkę dla widzów spragnionych sensacji, a w między czasie pokatują widzów reklamami środków na wzdęcia.


Użytkownik Jankiel edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 12:26

  • 0

#12 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 wrzesień 2013 - 19:08

 Widowni to chyba za oklaski dla wypowiedzi jedynie słusznych.

 

Jakbyś tam był to byś widział, że nie tylko za oklaski, ale ogólnie rozumiane wypowiadanie się w trakcie nagrania odcinka. Mniejsza, jednak o szczegóły w końcu, jak "coś" dają to się bierze i po sprawie. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ... :P ;)

 

Gdybym ja miał do powiedzenia coś kontrowersyjnego to przyciągnę im widownię, najlepiej żeby zgwałcił mnie jakiś ksiądz, albo w dzieciństwie molestował pedofil. Wtedy na mnie zarabia telewizja, więc powinni się podzielić dolą, bo ja im daję pożywkę dla widzów spragnionych sensacji, a w między czasie pokatują widzów reklamami środków na wzdęcia.

 

Jak to przeczytałam to stwierdzam, że lepiej nie być zgwałconym, czy molestowanym (zbyt drastyczne przykłady). Traumatyczne to przeżycia i lepiej, aby takich było, jak najmniej. Osoby przygotowujące tego typu programy i tak znajdą chętnych i właściwą dla siebie sensację. Poza tym jestem zdania, że nie wszystko da się powiedzieć i w ogóle wszystkim. Są rzeczy, które pozostają tylko dla Nas i to jest dobre, a nawet bardzo dobrze. Ochrona prywatności i powiedzmy, że jakaś w tym wszystkim równowaga powinna być. Dla dobra Nas samych teraz i w przyszłości.


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 12 wrzesień 2013 - 19:10

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#13 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2013 - 21:13

Jak to przeczytałam to stwierdzam, że lepiej nie być zgwałconym, czy molestowanym (zbyt drastyczne przykłady). Traumatyczne to przeżycia i lepiej, aby takich było, jak najmniej. Osoby przygotowujące tego typu programy i tak znajdą chętnych i właściwą dla siebie sensację. Poza tym jestem zdania, że nie wszystko da się powiedzieć i w ogóle wszystkim. Są rzeczy, które pozostają tylko dla Nas i to jest dobre, a nawet bardzo dobrze. Ochrona prywatności i powiedzmy, że jakaś w tym wszystkim równowaga powinna być. Dla dobra Nas samych teraz i w przyszłości.

Ponadto, niektóre wątki mogą zostać przedstawione w nieco innym świetle... Ty będziesz o tym wiedział, telewidzowie już niekoniecznie... I z osoby pokrzywdzonej będziesz osobą ośmieszoną... Warto dla paru złotych?


  • 0

#14 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 03:32

Czyli reporterka robi program, żeby mieć jakiś temat i chce pokazać niepełnosprawne kobiety? Bez srebrników nie razbierosz :)


  • 0

#15 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:28

Jeśli chodzi o programy rozrywkowego typu - to w zasadzie płaci się za wystąpienie w tv, w przypadku programów tzw. interwencyjnych czy reportaży - już nie za zawsze...


  • 0

#16 Tijaa

Tijaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 18:15

Rozmowy w toku aktualnie  wg. mnie to program "SKUCHAAAA ",  już bardzo dawno stracił swoją wiarygodność i mnie jako widza (ale kogo by to obchodziło, nawet mnie już nie!! :). Kiedyś przebieranie ludzi w dziwne stroje, nakrycia głowy, peruki itp...teraz zapraszanie nierozgarniętych ludzi ośmieszanie ich na forum zacnej widowni i widzów przed TV to chyba najważniejsza konwencja tej audycji.

Jednym słowem to porażka.

Próba wyrównania natomiast ważnymi tematami społecznie  typu anoreksja, czy teraz jestem niepełnosprawna ale atrakcyjna i pełna kobiecości.... ble ble ble.....  nie pasuje mi już do tego programu, może kilka lat termu tak!, ale dziś już nie.


  • 0

#17 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 15 wrzesień 2013 - 15:33

Można zarobić nawet więcej, niż 500 zł i jeśli się dojeżdża, to dodatkowo zwracają koszty.

 

Jednak Tijaa ma rację - program mocno stracił tę atrakcyjność, jaką kiedyś sobą reprezentował. - Teraz najczęściej jest po prostu żenujący, głupi lub nudny.


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#18 sentinel

sentinel

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 17:30

A to ciekawy temat. Niepełnosprawni jako ciekawostka dla oglądającej ich gawiedzi. Niczym kobieta z brodą w wędrownym cyrku jak to dawniej bywało.
Żeby zwiększyć oglądalność proponuje żeby poszukali kogoś kto stworzy niepowtarzalne widowisko. Może akrobatów na wózkach albo niewidomych poskramiaczy lwów.
  • 1



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kobieta, wózek, atrakcyjna, wózek inwalidzki, dziewczyna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych