Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Komisja w Rzeszowie

komisja rzeszów

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ebek

Ebek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 16:07

Witam. Jestem tutaj nowy, nie wiem nawet czy trafiłem z pytaniem w odpowiedni dział, więc liczę na wyrozumiałość.
 Mam 20 lat ostatnio bardzo ciężko chorowałem, mialem zapalenie opon mózgowych, zapalenie mózgu i przez to również doszło do padaczki po wybudzeniu ze śpiączki utraciłem też trochę pamięci, lekarze nie dawali mi większych szans na przeżycie (2%), ale jednak chyba nie czas na mnie. Po wyjściu ze szpitala, na papierach lekarz neurolog stwierdził, że obecnie jestem nie zdolny do pracy i nauki. Niedługo mam mieć komisję lekarską w Rzeszowie. Jaką mam szansę na dostanie renty, po tych przeżyciach? Ze zdrowiem jest teraz lepiej, lecz nie tak jak powinno być... Codziennie boli mnie głowa, musze jechać na tabletkach przeciwbólowych, do tej pory biorę leki przeciwpadaczkowe, codziennnie mam złe samopoczucie i problemy z pamięcią, np. zadarza się, że zapominam rozglądnąć się na przejsciu dla pieszych. Jestem już po kilku punkcjach które wywołały ten nieustający ból głowy. Jakie są szanse na wyrozumiałość komisji?

Czekam na odpwiedź i serdecznie pozdrawiam :)


  • 0

#2 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 16:58

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie, przekonasz się niebawem. Nikt z Nas nie będzie czlonkiem Twojej Komisji.
  • 0

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:33

Jakie są szanse na wyrozumiałość komisji?

 

Odpowiem Ci cytatem:

"Tutaj w większości przypadków znikała wszelka logika, a zwyciężał §, bałwanił §, parskał §, śmiał się §, groził §, zabijał § i nie przepuszczał nikomu.

 

"Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej" w przekładzie Pawła Hulki-Laskowskiego.

 

 

Nie licz na ich wyrozumiałość.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 Ebek

Ebek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:46

Aż tacy źli, żeby nie liczyć na ich wyrozumiałość?

Dziękuję za odpowiedzi :P


  • 0

#5 Gość_lucja8112_*

Gość_lucja8112_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:54

komisja w ZUS-ie wyrozumiała ? dobreeeeeeeee :hehe:


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komisja, rzeszów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych