Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

szkolenie dla os. niepełnosprawnych z branży turystycznej

szkolenie bezpłatne holete resteuracja turystyka

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 turystycznymszlakiem

turystycznymszlakiem

  Widz

 • Użytkownik
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:05

Projekt „Turystycznym szlakiem do sukcesu”

Firma VIVID CONSULTING Sp. z o. o. realizuje na terenie województwa wielkopolskiego projekt pt. „Turystycznym szlakiem do sukcesu”, który ma na celu niesienie pomocy firmom związanym z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi w wyspecjalizowaniu i wykreowaniu takich produktów turystycznych, które wyróżnią region województwa wielkopolskiego na tle konkurencji. Poszerzenie oferty tych firm umożliwi  wyróżnienie się na rynku i zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z dodatkowych atrakcji.

Pomocą szkoleniową zostanie objęte 15 przedsiębiorstw ( 10 mikro, 4 małe i 1 średnie) oraz ich 48 pracowników i osoby z kadry zarządzającej, zajmujący się branżą związaną z zakwaterowaniem  i usługami gastronomicznymi.  Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób z wykształceniem co najwyżej średnim, do osób niepełnosprawnych oraz kobiet.

UDZIAŁ W SZKOLENIACH JEST BEZPŁATNY.  Projekt objęty jest pomocą publiczną, co wiąże się z udzieleniem wsparcia szkoleniowego w postaci pomocy de minimis.

Szkolenia obejmują :

 1. Szkolenie obowiązkowe dla wszystkich uczestników projektu:
 • „Budowa produktu turystycznego (szkolenie trwa 64 h)

Celem szkolenia jest poszerzenie, wzbogacenie umiejętności firm działających w branży związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi o stworzenie planu marketingowego, umiejętność wypromowania i prezentacji produktu turystycznego.

 1. Szkolenie do wyboru ( jedno z dwóch modułów) :
 • „Ekoturystyka” (szkolenie trwa 88h)

Celem szkolenia jest poszerzenie, wzbogacenie oferty firm działających w branży związanej z zakwaterowaniem  i usługami gastronomicznymi o ofertę ekoturystyczną dostosowaną do walorów przyrodniczych regionu. Szkolenie dotyczy wykorzystania obiektów i obszarów przyrodniczych znajdujących się w woj. wielkopolskim, przygotowania oferty ekoturystycznej oraz marketingu ekoturystycznego.

 • „Turystyka biznesowa” (szkolenie trwa 88h)

Celem szkolenia jest poszerzenie, wzbogacenie oferty firm działających w branży związanej z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi o profesjonalną obsługę eventów, konferencji i wyjazdów służbowych. Na szkoleniu podejmowana będzie tematyka przygotowania oferty turystyki biznesowej oraz marketingu turystyki biznesowej.

 

Szkolenia będą realizowane w trybie weekendowym, w miejscowości w której utworzy się grupa osób chętnych na szkolenie. Zajęcia poprowadzą wysoko wykwalifikowani trenerzy. Podczas szkoleń zapewnione zostaną materiały szkoleniowe, obiad oraz poczęstunek.
 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania pracowników na szkolenia.
 

Szczegółowe informacje dostępne są:

-na stronie: www.turystycznymszlakiem.pl,

-pod nr tel. : 725 – 243 – 194 .

-pod adresem mailowym projektu :  turystycznymszlakiem@vividconsulting.pl
 

Projekt „Turystycznym szlakiem do sukcesu” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (www.efs.gov.pl) .


Użytkownik turystycznymszlakiem edytował ten post 05 czerwiec 2013 - 12:07

 • 0Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, bezpłatne, holete, resteuracja, turystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych