Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Leczenie w komorze hiperbarycznej..Ktoś ma doswiadczenia?

leczenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcella13

Marcella13

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 10:46

Pragnęłabym poznać opinie osob,ktore przechodzily leczenie w komorze hiperbarycznej. Bardzo ciekawi mnie czy osoby z dystrofią mięśniową braly w tym udział, czy dobrze sie czuly i nadal czują..Czy moze ktos wie,czy sa przeciwwskazania stosowania tej metody u osob z dystrofią?


  • 0

#2 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 14:09

Witaj Marcella,otóż moja wnuczka miała zabiegi w komorze hiperbarycznej.Było ich 30,z następnych nie mogła skorzystac z powodu podejrzenia nacieku wewnatrz stopy.Rany zewnętrzne wszystkie pięknie sie zagoiły.To co w środku sie tworzyło też,mineło już 3 lata i jest spokój.Nie ma wewnętrzynch owrzodzeń na stopach i śródstopiu oraz całkowicie został wyleczony gronkowiec złocisty.Myślę,że jeżeli lekarz dał skierowanie to będzie wiedział czy to jest dla Ciebie korzystne.Gdy będziesz na miejscu to zostaniesz przyjęta przez lekarza który ponownie określi potrzebe zabiegów i dopiero będziesz mogła z nich skorzystć.Myśmy byli w Gdyni.Wiem jednak o jednym przypadku osoby występującej na forum,która mimo zabiegów branych w komorze nie została wylwczona jej stan uległ pogorszeniu i do tej pory nie daje kontaktu.W marcu była w szpitalu,gdzie z wysłanego SMS wynikało że stan jest krytyczny,sprawa dotyczyła ran u osoby z przepuklina około-przeponowa oraz brakiem czucia od pasa w dół.Ja Cie nie straszę,ale na te zabiegi przychodzi bardzo dużo osób i są zadowolone i przebiegu oraz wyniku.Opisany przypadek to może splot innych dolegliwości które nie poddały sie leczeniu.


  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#3 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 14:31

Komora jest super .Zakończyłem niedawno terapię i niegojąca rana się zmniejszyła.Samopoczucie przy takim dotlenieniu jak u nastolatka.Polecam. 


  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#4 kcperMile

kcperMile

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Kłodzko

Napisano 07 sierpień 2015 - 12:56

ja niedawno byłem na hiperbarii tlenowej u doktora pokrywki - mieszka w okolicy Kłodzka to województwo dolnośląskie - doktor ma mieszkanie normobaryczne to tak naprawdę komora ciśnieniowa złożona z kilku pomieszczeń tak wyposażonych, że można w nim przebywać nawet całą dobę! polecam wam udac się do doktora na sesję jak będzie w okolicy! 


  • 0

#5 Gość_santiagowp2_*

Gość_santiagowp2_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2015 - 09:23

Witam korzystałem z komory hiperbarycznej przez miesiąc żeby wyleczyć nie gojącą się ranę na stopie niestety u mnie nic nie dała ale po ludziach co ze mną chodzili widziałem w przeciągu miesiąca spore postępy na komory jeździłem do Siemianowic śląskich.


  • 0

#6 marta12

marta12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:06

Witam chętnie też dowiem się o innych opiniach to do komory hiperbarycznej ,dokładnie taką terapią można zagoić trudno gojące się rany przewlekłe i czy ktoś może korzystał z komory w Szpitalu Rydygiera  w Krakowie.


  • 0
;):):):);)

#7 kcperMile

kcperMile

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Skąd:Kłodzko

Napisano 22 sierpień 2015 - 13:44

Witam korzystałem z komory hiperbarycznej przez miesiąc żeby wyleczyć nie gojącą się ranę na stopie niestety u mnie nic nie dała ale po ludziach co ze mną chodzili widziałem w przeciągu miesiąca spore postępy na komory jeździłem do Siemianowic śląskich.

 

Może spróbuj w innym miejscu? Siemianowice śląskie to chyba troche daleko od Kłodzka i hiperbarii tlenowej u dr pokrywki, która mi pomogła, ale moze jest gdzieś niedaleko inna komora?? 


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: leczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych