Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wstań i Jedź

Wstań i Jedź Łukasz Krasoń wyprawa rowerowa konwój rowerowy motywacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lukaszkrason

lukaszkrason

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2013 - 17:24

8 czerwca 2013 roku we Wrocławiu startuje Ogólnopolski Konwój Rowerowy "Wstań i Jedź" czyli połączenie otwartych spotkań motywacyjnych i wyprawy rowerowej przez Polskę. Celem całego projektu jest zainspirowanie i zmotywowanie ludzi do działania. Pokazanie jak największej ilości ludzi że NIEMOŻLIWE jest OSIĄGALNE!

 

Jestem Łukasz Krasoń i od 7 roku życia jeżdżę na wózku, od pewnego czasu jestem mówcą motywacyjnym, ale przede wszystkim jestem szczęśliwym człowiekiem!
W ciągu 44 dni odwiedzimy 14 miast w Polsce i przemierzymy w sumie ponad 2200km. Aby jeszcze bardziej zobrazować że wszelkie bariery znajdują się w naszej głowie, poszczególne dystanse pomiędzy miastami będziemy pokonywać na rowerach. Ja fizycznie nie jestem w stanie korzystać z normalnej konstrukcji jak i handbike'a dlatego też został skonstruowany specjalny GoWer (połaczenie gondoli i roweru) na którym przy pomocy  i wsparciu Drużyny przemierzę całą trase.

 

Nowo założona Fundacja Łukasza Krasonia Wstań i idź poprzez ten Projekt ma jeszcze jeden cel, cel skierowany do osób nie W PEŁNI SPRAWNYCH. Podczas spotkań będą zbierane pieniądze na cel charytatywny czyli zakup rowerów na wzór tego mojego, aby inne osoby nie mogące cieszyć się wyprawami w słoneczne dni odzyskały to uczucie wolności i za rok być może dołączyły do kolejnej edycji.


Spotkania motywacyjne są bezpłatne, każdy może na nie przyjść. Istnieje także możliwość dołączenia do Konwoju Rowerowego i przejechania wspólnie z nami wybranego odcinka.

Doświadczyłem na własnej skórze braku motywacji do życia i ogólnego zniechęcenia do czegokolwiek, więc wiem jak trudno czasami zrobić jest ten pierwszy krok, mimo wszystko wierzę że i tutaj znajdą się osoby, które "Wstaną i Pojadą"

 

Więcej informacji na www.wstanijedz.pl
zapraszam także do polubienia nas na Facebooku www.facebook.com/WstaniJedz/

 

Proszę komentować, zadawać pytania, z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam Łukasz


Użytkownik lukaszkrason edytował ten post 05 maj 2013 - 17:42

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wstań i Jedź, Łukasz Krasoń, wyprawa rowerowa, konwój rowerowy, motywacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych