Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

S M sukces lekarzy : leczenie przez skóre

sm stwardnienie rozsiane leszenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 kwiecień 2013 - 13:12

 S M sukces lekarzy : leczenie przez skóre 

zajżyj pod link

http://www.polskiera...Artykul/268415/

 


  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#2 Czeskku

Czeskku

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 10:04

To mi wygląda na reklamę prof. S. . Ostrożnie, poczytać można ale wcześniej zimny prysznic.


  • 0

#3 zija

zija

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 12:07

ja  niczego nie reklamuje ,zamieszczam tylko informacje którą znalazłam na stronie polskiego radia 


  • 0
Kamila (avatar) 22l porażenie mózgowe dziecięce i epilepsja wygasła

#4 izabelachomicz

izabelachomicz

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 14:14

Do każdej nowinki trzeba podchodzić sceptycznie tym bardziej, że w dalszym ciągu nie znają przyczyny SM. To jest po prostu próba leczenia na oślep. Nie dajmy się zwariować. Czym mogę się podzielić ze wszystkimi obarczonymi tą chorobą zaryzykujcie i spróbujcie wegetarianizmu lub weganizmu. Z własnego doświadczenia wiem, że to działa . Nie zatrzymuje choroby to oczywiste ale ją spowalnia.


  • 0

#5 sentinel

sentinel

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 10:21

Iza. Z czego organizm ma odbudować osłony mielinowe kiedy dostaje tylko węglowodany i kiepskiej jakości białko któremu brakuje połowę animokwasów potrzebnych do regeneracji komórek ? Nie mówiąc już o tłuszczach nasyconych i cholinie które są jednym z ważniejszych składników mieliny. Tylko żywienie optymalne opracowane przez Doktora Jana Kwaśniewskiego sprawia że sm czy stwardnienie boczne zanikowe ustępuje. Kto nie wierzy niech wpisze w google "żywienie optymalne" albo "Doktor Jan Kwaśniewski"
  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sm, stwardnienie rozsiane, leszenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych