Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wypoczynek w Łebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 katte73

katte73

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 19:48

Witam czy ktoś z Państwa wypoczywał w Łebie - poszukuję pokoju do wynajęcia latem - ale takiego, żeby do łazienki mógł wjechać wózkowicz ( zaparkować koło toalety ) - nie interesuje mnie Ośrodek Mazowsze - może ktoś z Państwa  ma jakieś namiary na kwaterę prywatną czy pensjonat  


  • 0

#2 Teodor

Teodor

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 11:28

Podbijam temat, bo też mnie to interesuje.

Podajcie sprawdzone namiary :)


  • 0

#3 katte73

katte73

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 18:57

Wypoczywałam w Łebie nocowaliśmy w prywatnej kwaterze Chatka Kubusia ( mąż na wózku ale nie elektrycznym ) do morza spacerem około 20-30 minut , pokój czysty , zadbany, ceny przystępne, mili właściciele, położenie dzielnica  domy z pokojami na wynajem - ogólnie polecam, zastanawialiśmy się czy nie wynająć pokoju w Aleksandrze przy Obrońców Westerplatte 10 ( jest to ulica blisko morza ) ale jak zadzwoniłam przed sezonem to właścicielka w sezonie 2 i 3  tydzień sierpnia chciała dość drogo więc zrezygnowaliśmy - jak już byliśmy podeszłam i zapytałam  o ceny to były o wiele niższe niż jak chciałam rezerwować wcześniej i miała pokoje  wolne - a tak miałaby gości na 2 tygodnie, ponadto blisko morza przy zejściu dla osób niepełnosprawnych na wózkach był ośrodek Górnik przystosowany dla osób niepełnosprawnych - Łeba jako miejscowość wypoczynkowa jest atrakcyjna i godna polecenia, jest gdzie spacerować i miło spędzić czas, warto odwiedzić ( również osoby dorosłe ) Łeba Park ale trzeba na jego zwiedzanie zarezerwować dzień - polecam    


  • 0

#4 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 14:53

Zaś poza sezonem Łeba to miasto -widmo.... Wszystko pozamykane...
  • 0

#5 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2017 - 16:03

Taki jest urok nadmorskich miasteczek - latem nie wbijesz łebka od szpilki, poza sezonem jest wymarłe... Żyją trzy, góra cztery, miesiące jak dopisuje pogoda. I o ile jest typowo plażowa - ceny trzymają wysoki poziom, podobnie jak podczas rezerwowania miejsc, bo każdy ma nadzieję, że pogoda będzie dopisywać. Kiedy jednak pogoda zachęca bardziej do odwiedzania baru jak plaży ;) , ceny lecą na łeb na szyję, byleby tylko coś zarobić bądź zminimalizować straty. I na ten czas słoty problematyczne są tzw. atrakcje... 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych