Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mazurski Zlot Ipon - czerwiec 2013

zlot mazury weekend majowy podlasie mazury zlot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
239 odpowiedzi w tym temacie

#21 ameliaa

ameliaa

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 23:51

Hmm..dokładnie...kusicie... pożyjemy, zobaczymy...:) ale biorę pod uwagę;)


  • 0
'Ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam...'

#22 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 27 marzec 2013 - 07:14

A ja się tym razem skuszę zwłaszcza że nie byłem na poprzednich zlotach
  • 1

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#23 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 19:25

Mrowciaa przede wszystkim moje gratulacje :) aby ten Twój pierwszy zlot wypadł po mistrzowsku :) miejsce piękne, ceny super- nic tylko jechać :D bardzo żałuję, że niebędę mogła bawić sie w tak pieknym miejscu z Wami :( . Życzę wszystkim fantastycznej zbawy :)


  • 1

#24 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 19:36

Mrowciaa przede wszystkim moje gratulacje :) aby ten Twój pierwszy zlot wypadł po mistrzowsku :) miejsce piękne, ceny super- nic tylko jechać :D bardzo żałuję, że niebędę mogła bawić sie w tak pieknym miejscu z Wami :( . Życzę wszystkim fantastycznej zbawy :)

 

@Lilith kochana, nie ma czego mi gratulować. Zlot jeszcze się nie odbył i nie jest mój a IPON-u. My z Jaskółką tylko pomyślałyśmy o tym, aby był na Mazurach i to zorganizowałyśmy. Ale masz rację, cena jest w porządku a i miejsce niczego sobie. Dziś z Jaskółką osobiście odwiedziłyśmy to miejsce, bardzo tam przyjemnie to fakt, nawet mimo takiej pogody jak jest teraz. Nie martw się i wpadaj na następny zlot organizowany przez IPON, wszystkie są wyjątkowe.


  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#25 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 20:28

Wiem o tym dobrze, że są :) ale jeszcze zobacze może jednak przylece...kto wie ;). Jest czego gratulować bo samo zorganizowanie wszystkiego to kawał cięzkiego chleba. Znalezienie odpowiedniego miejsca, negocjowanie cen, organizacja :)


  • 2

#26 dominik4

dominik4

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 15:55

Nawet fajnie to jest na mazurach zastanowie się tylko daleko trochę.


  • 0

#27 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 28 marzec 2013 - 22:30

i znów  zlocik tak daleko ode mnie, szkoda :(


  • -1

#28 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 28 marzec 2013 - 23:22

i znów  zlocik tak daleko ode mnie, szkoda :(

 

Może ja się mylę, ale to chyba cały urok w tym, żeby pojechać w odległe miejsce, inne krajobrazowo i kulturowo od swojego, ja na przykład z przyjemnością przejadę się przy najbliższej okazji na zlot do Zakopanego. Dlaczego pojadę, aż tak daleko? Dlaczego pokonam te 600 km? Bo chcę zobaczyć góry i chcę się spotkać z Iponkami w Zakopanem :)  Czy będę marudziła, że z mojego punktu widzenia zlot jest na drugim końcu Polski? Nie będę :)


  • 2
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#29 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 28 marzec 2013 - 23:35

Dobrze mówisz, ja jak chciałem spotkać się ze znajomą poznaną w Giżycku to przemierzyłem prawie 500 km, żeby być na zlocie, który właśnie organizowała w Hucisku :) Dla mnie to żadna wymówka, ze daleko, ze nie ma jak czym, wystarczy chcieć. I nie mogę się już doczekać zlotu na naszych pięknych mazurach na którym rzecz jasna będę :)  i zapraszam ludzi z całej Polski :)


  • 2

#30 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 29 marzec 2013 - 06:11


i znów zlocik tak daleko ode mnie, szkoda :(
Jak tak bardzo narzekasz na odległości to może zrobisz zlot w Przemyślu. Przepraszam że tak pisze ale jak widzę takie wpisy to aż mnie "nosi". Ale cóż zawsze się znajdą osoby które będą narzekać na to i owo.

Użytkownik Kiciuś edytował ten post 29 marzec 2013 - 06:23

  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#31 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 07:45

Będę jechać w czwartek przez Mońki - Grajewo - Ełk aż do Węgorzewa. Mam jedno wolne miejsce w samochodzie. Jak ktoś jest zainteresowany, piszcie na PW ;)


  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#32 kovi30_81

kovi30_81

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 09:48

siema ja tez mama zamiar być wiec pozdro


  • 2

#33 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 12:27

Może ja się mylę, ale to chyba cały urok w tym, żeby pojechać w odległe miejsce, inne krajobrazowo i kulturowo od swojego....

Ja mam ok.500km. i chętnie bym pojechał,aby spotkać się ze znajomymi :P ,lecz  NFZ mnie uziemił :(  7 czewca mam być w sanatorium pod Cieszynem.Gdyby zlot był tydzień wcześniej to chętnie pokonał bym drugie 700 km ;) .Wiem  tez że każdemu się nie dopasuje!Zyczę powodzenia w organizacji zlotu,aby wszystko odbyło się bez większych przeszkód.Myślami będę z Wami.Jak będe miał szczęście to kawkę wypiję z Małyszem  :hehe:


Użytkownik arti320 edytował ten post 29 marzec 2013 - 12:37

  • 3

#34 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 17:58

Przez telefon rozmawiamy z Wami TYLKO w sprawach organizacyjnych dot. zlotu ;) Mrówcia & Jaskółka


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 29 marzec 2013 - 20:45

  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#35 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 30 marzec 2013 - 01:30

Jak tak bardzo narzekasz na odległości to może zrobisz zlot w Przemyślu. Przepraszam że tak pisze ale jak widzę takie wpisy to aż mnie "nosi". Ale cóż zawsze się znajdą osoby które będą narzekać na to i owo.

nerwy do konserwy .... niestety nie mam samochodu a podroż z przesiadkami to kilkanascie godzin, a więc caly dzień  .

Niestety z moich stron nikt się raczej nie wybiera bym mogla się do kogoś "przylepić" , - tak to wygląda :)

Nie jest to narzekanie tylko realne fakty, po prostu nie czuję się na silach by pokonać taką odleglość.

A co do organizacji zlotu , to nie jest to takie szybkie "hop" jak Tobie się wydaje. Bylam na kilku zlotach i wiem ile pracy i poświęcenia kosztuje organizatórow  żeby coś dobrze zorganizować.


Użytkownik amber47 edytował ten post 30 marzec 2013 - 01:37

  • 3

#36 amber47

amber47

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
  • Skąd:Przemyśl

Napisano 30 marzec 2013 - 01:48

Może ja się mylę, ale to chyba cały urok w tym, żeby pojechać w odległe miejsce, inne krajobrazowo i kulturowo od swojego, ja na przykład z przyjemnością przejadę się przy najbliższej okazji na zlot do Zakopanego. Dlaczego pojadę, aż tak daleko? Dlaczego pokonam te 600 km? Bo chcę zobaczyć góry i chcę się spotkać z Iponkami w Zakopanem :)  Czy będę marudziła, że z mojego punktu widzenia zlot jest na drugim końcu Polski? Nie będę :)

Anetko, zgodze sie z tym co piszesz. Tylko dodam , jak już wspomnialam  w odpowiedzi Kicusiowi , że skazana jestem na komunikacje państwową, a to niestety za duża odleglość, caly dzień jazdy z przesiadkami, zbyt męczące na moje zdrowie. Inaczej jest, jak jest się zmotoryzowanym, można się zatrzymać, odpocząć itp. A co do Waszych stron ....są piękne.  Bylam już kiedyś przez dwa tygodnie na Suwalszczyżnie, poznalam trochę tamte tereny, Mazury rownież, mam tam liczną rodzinę :)


Użytkownik amber47 edytował ten post 30 marzec 2013 - 21:28
Usunięcie zbędnego cytatu.

  • 1

#37 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 30 marzec 2013 - 11:08

Chętnie bym pojechała choć nie znam nikogo, ale właśnie po to, by Was poznać i wreszcie ruszyć się z domu . Ale nie dam rady sama się dotelepać. Czy może jedzie ktoś ze " stolycy "? Dołożę się do benzyny oczywiście. Proszę...  :angel: Jechałabym z córką, to potrzebne byłyby dwa miejsca.


  • 1

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#38 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 14:26

Jak tak bardzo narzekasz na odległości to może zrobisz zlot w Przemyślu. Przepraszam że tak pisze ale jak widzę takie wpisy to aż mnie "nosi". Ale cóż zawsze się znajdą osoby które będą narzekać na to i owo.
Dlaczego piszesz w ten sposób do Amber47? Czy to nie Ty " płakałeś", przed poprzednim zlotem, że za drogo, za daleko itd...? Widzisz, np. osoba na wózku która nie ma nikogo do pomocy, może mieć trudności z podróżą komunikacyjną. Pomyślałeś o tym? Amber47 nie krytykuje odległości ale pisze o względach zdrowotnych, dlaczego nie może pojawić się na Zlocie.

Mrówcia i Jaskółka,jest jeszcze trochę czasu do namysłu to dam znać ale myślę, zastanawiam się i co raz bardziej pomysł zwiedzenia Waszych stron mi się podoba:)

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 30 marzec 2013 - 14:38

  • 4
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#39 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 30 marzec 2013 - 15:59

O kurcze... tyle się pozmieniało, że aż muszę to wszystko "przetrawić", bo chyba tydzień nie zaglądałam na forum... - Jednak obawiam się, że ten termin będzie nie dla mnie :( 

Jeszcze się zorientuję, ale cienko to widzę...


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#40 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 30 marzec 2013 - 16:04

Jaskólka, dzięki.( A swoją drogą, czy moglabyś już tę wiosnę uczynić?!)  Do kiedy najpóźniej trzeba by wpłacać kaskę na wyjazd?


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot mazury, weekend majowy, podlasie, mazury, zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych