Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Uzdowiciele, techniki uzdrawiania, Cuda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 17 marzec 2013 - 19:29

Bogda48, ja mogę się zgodzić z Tobą, ale tylko częściowo. - Mogłabym napisać coś więcej i lepiej się odnieść do Twojej wypowiedzi, gdybyś napisała, co masz na myśli, używając określenia "technika leczenia"...


  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 19:37

Bogda48 no cóż, często to czekanie doprowadza do takiego rozwoju choroby, że leczenie jest bezcelowe. Nowoczesne leki to u Nas są prawie nieosiągalne, dla zwykłego śmiertelnika bo ceny ich są kosmiczne i nierefundowane, sprzęt ortopedyczny też na NFZ jest z epoki kamienia łupanego, na nowoczesny stać nielicznych.
Teraz jest promowana akcja " Zrób rakowi wspak", tylko co z tego, że u kogoś wykryją nowotwór we wczesnej fazie, jak do specjalisty czeka się miesiącami a nawet latami. Jedyne co można usłyszeć w takiej sytuacji - dlaczego Pan/Pani, tak późno się zgłasza. Nikt też nie daje pacjentowi pewności, że będzie leczony nowoczesnymi metodami, leczą tym na co akurat mają podpisane kontrakty.
Różowo u Nas nie jest.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#23 Petro

Petro

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 14:59

Jakbym miał ocenić po moim ojcu, to leczenie raka stoi w Polsce na bardzo wysokim poziomie. Ale to jednostkowy przypadek - może miał szczęście?


  • 0

„Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki”


#24 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2013 - 11:11

Miał szczęście, że ma taki organizm a nie inny, że został trafnie zdiagnozowany, że trafił na dobrego lekarza onkologa, że zastosowana terapia przyniosła oczekiwany efekt, itd... Pozornie banalne elementy, ale jak szalenie istotne. A swoją szosą, trzeba mieć zdrowie, żeby spotykać się z różnymi absurdami podczas choroby... ;)


  • 0

#25 sentinel

sentinel

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 10:20

Szkoda że dołączyłem do ipon tak późno. Gdybym wiedział wcześniej nie wyrzucał bym szklanej kuli. Pokazywała wszystko w HD ale nie miała USB. Na szczęście mam jeszcze kieszonkową wersję laleczki voo doo w którą lubię czasem wbić kilka szpilek kiedy mam trudny dzień. Miałem kiedyś znajomości w krainie Szambala ale zmieniły się tam układy. Szukam czegoś nowego. Zamierzam połączyć się telepatycznie z aborygeńskim czarownikiem który odkryje przede mną Teorię Wielkiego Snu w którą wierzą rdzenni mieszkańcy Australii.
A tak na poważnie to co się śmiejecie. Wiara czyni cuda ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych