Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Kto pokocha Twą duszę, pokocha i ciało.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 marzec 2013 - 20:44

Zbieram i wysyłam pozytywne myśli i życzenia :) - Dla Ciebie Aniołku życzę dobrego trafienia, niekoniecznie za 3 razem (może być wcześniej) ;)


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#22 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2013 - 21:57

A dla mnie,a dla mnie? Ja też chcę :)


  • 0

#23 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2013 - 23:14

A ja Mały książe w moich różowych okularach zrobię abrakadabra , i Twoje życie i Twojego Anioła  zamieni się w bajkę . Bo to że ja nie trafiłam na swoją prawdziwą miłość to nie znaczy że miłość nie istnieje . Istnieje a ja ciesze się z waszego szczęścia , bo taka miłość zdarza się raz na milion .A może i mnie się kiedyś trafi , kto wie.???

Pozdrawiam 


Użytkownik bea69 edytował ten post 04 marzec 2013 - 23:30

  • -1

#24 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 05 marzec 2013 - 01:19

Mówią, że powinnyśmy się cieszyć, że facet odszedł, bo zrobił miejsce dla kogoś lepszego - i tego warto się trzymać :)

 

Mały książe, jeśli masz już swojego Anioła, to może trafiłeś już główną wygraną, więc czyżbyś zrobił się chciwy? :D Jeśli jednak wciąż szukasz, to wiedz, że każdy zasługuje na szczęście, więc niech i Tobie to szczęście się trafi :)


  • 1
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#25 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 01:30

Nie nie szukam.Właściwie,nie szukałem wcześniej.Taka gwiazdka spadła z nieba,nie zamienię jej  na nic.Z resztą,żadna inna nie świeci takim blaskiem.Co  do chciwości,jesli chodzi o szczęście to nigdy go za wiele. :) Chociaż mam go w sobie teraz tyle,że gdyby pozbierać całe wcześniejsze życie ,to by było mało. :)


  • 0

#26 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 12:17

Jeszcze jedna myśl.Gdyby ktoś był ze mną za to jaki jestem a nie kimi,to chyba nie byłoby to wiele warte i nie warte zachodu.Pociąg fizyczny jest ważny,ale wartość człowieka jest w jego duszy.Ja wygrałem los na loterii ,bo mój Anioł ma wnętrze jeszcze piękniejsze niż sam jest. :)


  • 0

#27 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 12:57

. Bea temat trafiony w 10 i nie zgadzam się z opinią jednej osoby która tu twierdzi ,że się wymądrzasz.

 

Pytasz co ważniejsze.Ważniejsza jest dusza bo ta w człowieku jest na zawsze .Uroda mija .Człowieka spotyka wypadek,oszpecenie,starość.Jeśli w tej osobie która jest teraz tylko zewnętrznie inna,jest dusza czysta,piękna i jeśli tą duszę właśnie kochamy , to to jest miłość.Miłość -ale tylko prawdziwa-przetrwa wszystko,chorobę,biedę,rozłąkę czy kłamstwa złych zakłamanych ludzi.

 

Maly Ksiaze, podsumowales w zasadzie wszystko, trudno cokolwiek dodac, moze tylko to, ze jesli ktos kocha, to patrzy na czlowieka jakby przez cialo, wprost w dusze i to widzi i to kocha i wtedy cialo jest piekne, chocby byly zmarszczki starosci czy deformacje choroby. Popatrzmy na ludzi, ktorzy  przezyli ze soba kilkadziesiat lat w malzenstwie do poznej starosci i jedno z nich umiera np. oszpecone nowotworem, a to drugie siedzi przy lozku z miloscia w oczach i widzi swoja najpiekniejsza wybranke/wybranka. To jest milosc.

 

Bea, piekny temat.

 

Zycze wszystkim takiej milosci.


  • 0

#28 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 14:49

Maly Ksiaze, podsumowales w zasadzie wszystko, trudno cokolwiek dodac, moze tylko to, ze jesli ktos kocha, to patrzy na czlowieka jakby przez cialo, wprost w dusze i to widzi i to kocha i wtedy cialo jest piekne, chocby byly zmarszczki starosci czy deformacje choroby. Popatrzmy na ludzi, ktorzy  przezyli ze soba kilkadziesiat lat w malzenstwie do poznej starosci i jedno z nich umiera np. oszpecone nowotworem, a to drugie siedzi przy lozku z miloscia w oczach i widzi swoja najpiekniejsza wybranke/wybranka. To jest milosc.

 

Bea, piekny temat.

 

Zycze wszystkim takiej milosci.

Sam bym lepiej tego nie powiedział :) Znam historię małżeństwa które tak się kochało,że nawet modlili sie o wspólną śmierć.Żeby jedno nie cierpiło ,jak zabraknie drugiego.Obydwoje zginęli w wypadku smochodowym.Przypadek?


  • 0

#29 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 20:25

https://fbcdn-sphoto...248327170_n.jpg

Tak wygląda miłość  :heart: 

 

Pozdrawiam 


Użytkownik bea69 edytował ten post 05 marzec 2013 - 20:26

  • 0

#30 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 20:48

Każdy tu piszę o miłości piękne słowa, wręcz powiem że taka wizja miłości jest tylko w bajkach. Ludzie, nie gadać mi tu,  że wygląd nie żadnego znaczenia. Przecież najpierw jak kogoś się poznaje patrzy się na jego wygląd, kulturę osobistą, a potem poznajemy jego duszę. No trudno, żebyście chceli poroznawiać z osobą która nie umie zadbać o swój wygląd.  Temat dla mnie jest oderwany od rzeczywistości.


  • 3

#31 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 20:58

Tommy rzeczywistość jest taka jak na zdjęciu, nic dodać nic ująć 

Pozdrawiam 


  • -1

#32 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 21:02

Hehe jakoś nie widzę jej w realu. No to jeśli jest tak pięknie jak tu się mówi, to dlaczego jak ludzie poznają się przez neta, klikają tam jakiś czas, a spotkanie i koniec?


Użytkownik Tommy edytował ten post 05 marzec 2013 - 21:04

  • 2

#33 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 marzec 2013 - 21:03

Tak wygląda miłość :heart:
Piękna miłość, pewnie ludzi równie pięknych. Dowód to tylko na to, że dusza ma swoje pokłady bogactwa, a ciało ją tylko oplata. Śliczne dzieciaczki, brawo rodzinko :)

Ponadto poniżej kolejna historia codzienności dwojga ludzi, których połączyło nie tylko wrażliwe serce, ale o wiele więcej. Nie miały znaczenia choroby, tragedie, czy pobyty w Domu Dziecka, choćby nawet w tzw. DPS-ach . Człowiek to człowiek - kocha, czuje oraz żyje/jest. Najważniejsze, że potrafi nie tylko pokonać słabości ciała, ale przede wszystkim dać dojść do głosu sercu:
http://mimowszystko....upa_schizo.html



Którędy droga do miłości, jeśli nie przez dotyk?
Którędy droga do wiary, jeśli nie przez niebo?
Którędy droga do śmierci, jeśli nie przez życie?
Którędy droga do człowieka, jeśli nie przez pustynię pełną cierpień?


Cierpienie choć tak złe, ciężkie oraz uciążliwe, ma odcienie swego ciepła. Na szczęście ma ... :heart:

P.S. Osobisty przekaz: Nie każda osoba jest taka, jak oczekujemy. Podobnie, jak nie każda potrafi do tego podejść normalnie. Miłość zmienia wszystko, gdy poczujesz to zrozumiesz sens moich słów i nie napiszesz tak więcej. Samo pisanie to tylko stukanie (podobnie jedno spotkanie-namiastka życia), a do tego trzeba czegoś więcej niż tylko tyle. Powodzenia Tommy!

Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 05 marzec 2013 - 23:46

  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#34 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 21:29

Pani wyżej :) jak zwykle powiedziane tak,że nie wiadomo nawet co odpowiedzieć.

Tommy,po pierwsze.Wiadomo,że nikt nie zainteresuje się niedomytym łachmaniarzem.Wcale mnie to nie dziwi,bo co może mieć w duszy ktoś,kto np.nie wie co to higiena czy kultura osobista? Dwa,poznałem w sieci wiele osób,przyjaciół i nie tylko.Musisz mieć wielkiego pecha , skoro po pierwszym spotkaniu jest game over.

Z kobiet , które miały być kimś więcej niż przajaciółką,zawsze po pierwszym spotkaniu był jakiś ciąg dalszy.To, że po czasie okazywalo sie totalną pomyłką,to już inna bajka.Może dla tego,że nie wybrałem się nigdy na takie spotkanie,bez pewności,że to jest to.Więc proponuję pożyczyć różowe okulary Beaty,na bank pomogą :) Fatum minie.


  • 0

#35 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 21:43

Więc proponuję pożyczyć różowe okulary Beaty,na bank pomogą :) Fatum minie.

Książe ja wolę widzieć życie w dwóch kolorach czarnym i białym :) A nie żyć jakimś innym wymiarze :)


  • 4

#36 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2013 - 21:53

Książe ja wolę widzieć życie w dwóch kolorach czarnym i białym :) A nie żyć jakimś innym wymiarze :)

Wbrew pozorom,żyję teraz w bardzo realnym świecie i twardo stoję na ziemi.Patrzę,analizuję i wyciągam wnioski z poprzednich błędów.


  • 0

#37 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 21:55

Książe ja wolę widzieć życie w dwóch kolorach czarnym i białym

 

A moze wlasnie ten negatywizm u Ciebie powoduje, ze ludzie odchodza?  Bycie negatywnym przychodzi latwo, nad pozytywna energia trzeba popracowac. Czasem warto zamknac oczy i popatrzyc sercem.

Zycze powodzenia


  • 3

#38 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 05 marzec 2013 - 22:41

A moze wlasnie ten negatywizm u Ciebie powoduje, ze ludzie odchodza?  Bycie negatywnym przychodzi latwo, nad pozytywna energia trzeba popracowac. Czasem warto zamknac oczy i popatrzyc sercem.
Zycze powodzenia

Niestety życie coraz częściej dostarcza nam powodów do patrzenia na świat w czarno-białych barwach a ludzie umiejący patrzeć sercem zaczynają należeć do rzadkości.
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#39 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 marzec 2013 - 18:02

Bea69 jak to fantastyczbie, że na iponie mamy ekspera od wszystkiego :) od dziś zaraz po szefowej jesteś mą mentorką.
Za chwilę zapewne zaczniesz zaprzeczać, że nie itd.....więc uprzedzę ćię, bo nie chce mi sie walić 20 postów.
Udzielasz się w każdym wątku i zawsze dajesz rady. Nie ważne czy one mają sens, czy nie. Nie istotne czy rozumiesz wątek i tak w nim piszesz. Ok wolność słowa, każdy może się wypowiedziec gdzie chce i jak che. Tylko, że Ty zawsze jesteś najmądrzejsza i wiesz lepiej. Nie znosisz sprzeciwu, i zaczynasz się pieklić.

 

Na Iponie to większość fantastycznych osób jest, zaczynając od samej góry. Ekspertem to może być każdy, nawet i Ty, bo widzę czytając, że łatwo przychodzi Ci ocenianie innych. Nie wszystkie odpowiedzi muszą być trafione, ostatecznie zawsze można kogoś poprawić bądź naprowadzić. Nie koniecznie trzeba używać w tym uszczypliwości oraz atakowania, a w poszczególnych przypadkach tak poczynasz sobie. Mam nadzieję, że Cię to nie zapiekli, bo nie chcę źle, tylko spróbuje skierować odpowiedni przekaz. Zacznij patrzeć troszkę inaczej, a już na pewno postaraj się przeczytać to na spokojnie.

Słowo pisane jest czymś trwałym, można rzec, że nieśmiertelnym. I z tego względu tak bardzo ważne jest jak je piszemy i co piszemy, bo słowa mają swoją wielką moc. Dlatego teraz postaram się napisać to najlepiej, jak umiem w tym momencie. Zapewne doskonale wiesz, że nie każda osoba niepełnosprawna ma przyjaciół, bo trudno o prawdziwą przyjaźń. Równie dobrze bywa tak, że ktoś nas ocenia powierzchownie (samo ciało) na zasadzie „to ty mówisz”, „to ty chodzisz”, jakby jedno jakieś ograniczenie pretendowało do wielu innych. I wtedy łatwo o izolację i odrzucenie, a przecież nikt nie chce mieć zamknięte okno i dusić się w kurzu, pustce oraz ciszy?! W tym momencie okazuje się, jak łatwo forsuje się wyroki na kimś i to takie wyroki, które tylko na salach sądowych powinny być tak bezwzględne dla ewidentnie winnych osób. Na szczęście chcę i wierzę w to, że są to niepoprawne wyjątki, nieprzemyślane i zupełnie pozbawione sensu, bo przecież tak nie można postępować. 

Kolejna strona medalu to fakt, że niektórzy są tak zamknięci i wycofani z życia, iż trudno im się odnaleźć, na co dzień. Nie oznacza to jednak, że nie mają pięknych dusz i własnych pragnień. Szukają światełka w tunelu i dość często trafiają tutaj, na naszą stronę internetową. Wszystko w poszukiwaniu kontaktu, informacji, przyjaźni, miłości, dobrego słowa, czy wskazówki. Każdy powód jest ważny, ażeby coś zmienić w dobrym kierunku. Wypadek, wózek, choroba wszystko to ma wpływ na nas, na nasze poczynania i decyzje. Jednak dzięki zrozumieniu wsparciu, akceptacji, a przede wszystkim miłości widzianej w oczach drugiej osoby pokonujemy niejedną przeszkodę. Życie z chorobą i w samotności potrafi być szare, ale przeżywanie wzlotów i upadków przy kimś bliskim nadaje kolorytu już temu życiu. Depresję można pokonać, otchłań też, wystarczy mały gest – wyciągnięta ręka. Ja mogę ją wyciągnąć i wyciągnę zawsze, kiedy poczuję, że nadszedł ten moment. Każdy z Was może to zrobić, w tym Ty również. W każdym z nas jest gdzieś ta wrażliwość, czy to w sercu, czy też duszy, a okazywanie jej to nic złego. Wystarczy spróbować to dostrzec …, więc podejmijcie to wyzwanie!

 

P.S. Mam nadzieję, że nie posypiesz mnie za to popiołem i nie poślesz gromów :P ;) :)


Użytkownik __ANIOŁEK__ edytował ten post 06 marzec 2013 - 18:04

  • 3

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#40 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2013 - 18:08

Aniołku masz 100 procent racji.Za wile tu ostatnio krytyki dla samej krytyki.


  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych