Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jakiej muzyki lubicie słuchać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1356 odpowiedzi w tym temacie

#21 Diana01

Diana01

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 29 wrzesień 2003 - 14:46

Przepraszam Cię Aniu, że Ci nie odpisałam, ale dopiero dziś tu weszłam i zobaczylam, że do mnie napisałaś.Otóż muzykę, która grają Indianie można kupić w sklepach muzycznych, albo np. w supermarketach, bo ja tam kupuję.Niekiedy sprzedawca zachwala te płyty, czy kasety jako muzykę relaksacyjną.Ale najlepiej niech Ci puści żebyś sama tego posłuchała przed kupieniem bo są różne do wyboru.Można jeszcze kupić już od samych takich zespołów indiańskich, oni np. jeżdżą po różnych miastach i grają i od razu sprzedają płyty i kasety, które mają nagrane.Ja właśnie w taki sposób kupuję.I naprawdę warto tego posłuchać bo to jest ładne, tak jak muzyka klasyczna, którą też polecam, bo bez niej nie da sie żyć.
  • 0

#22 -Ania-

-Ania-

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 29 wrzesień 2003 - 15:13

dziękuję! :)
  • 0
Podobno szczęściem można zarazić się jak chorobą. Ale jakoś nie widać epidemii.

A. Neveux

#23 Viviane

Viviane

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 09 październik 2003 - 17:14

A czy ktoś zna Loreene McKennit ?


Viviane
  • 0
Pozdrawiam
Viviane

#24 haliczanka

haliczanka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 09 październik 2003 - 19:51

O tak!
Ja w ogóle lubie śpiewające kobiety toteż L. McKennitt ze swoim wspaniałym głosem i równie wspaniałymi rytmami, które do tego głosu tak pasują, wspaniale wpisuje się w moje preferencje muzyczne. A sięgam po jej płyty kiedy mam dobry humor, dużo wiary w siebie i romantyczne nastawienie do życia.
Zachęcam, posłuchajcie jak wpadnie Wam w ręce.
:)

haliczanka
  • 0
Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota
Albert Einstein

#25 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 grudzień 2003 - 16:05

a ja słucham smasing pumpkins, vast, silverchair, faith no more...

i w sumie w całym temacie i tych postach nie znalazłam nikogo, kto podzielałby moje zainteresowania...
  • 0

#26 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 14 grudzień 2003 - 11:20

Wszystkie te zespoły, wykonawcy i piosenki pewnie są ładne, ale najlepszy do słuchania jest Bob Dylan. Ktoś kiedyś powiedział, że on usypia. :-D Może to i prawda jednych usypia a na innych działa zupełnie inaczej. Pozdrawiam. (cmok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#27 Macin

Macin

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 31 styczeń 2004 - 17:56

Ja najbardziej lubię zespoly rockowe a najlepszym wedlug mnie jest zespół"ŁZY"! :-D Uwarzam, że ich piosenki są bardzo ciekawe i wprawiają sluchacza w bardzo dobry nastruj :)
  • 0
Radio GOLD - Tylko złote przeboje!!

#28 awers1

awers1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 luty 2004 - 15:43

a próbowałeś ściągnąć z neta np. z kaaza?
  • 0

#29 awers1

awers1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 04 luty 2004 - 16:26

Wlasnie na kaaza znalazlem Zamfira mozna smialo wertowac
  • 0

#30 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 marzec 2004 - 19:37

To ja polecam SoulSeek (www.slsknet.org), najlepszy imho program p2p do ściągania mp3.

Uwaga! Pod żadnym pozorem nie ściągajcie softu ze strony
w w w . s l s k . o r g - ta domena należy już do kogoś innego,
a znajdujące się tam oprogramowanie zawera dialery!


A tutaj macie polskie forum dyskusyjne poświęcone temu programowi.

Bawcie się dobrze :twisted:
  • 0

#31 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 marzec 2004 - 20:06

[ autocenzura ]
  • 0

#32 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 13 marzec 2004 - 19:43

Siemka ludzie :!: :!: :!:

Ja też słucham muzyki (ble) A jakiej (E) Róznej.... od poezji spiewanej do rocka metalu cieżkiej muzyki.... Ostatnio bardzo mnie wciąga Sweet Noise, Kat, Farben Lehre, to sa zespoły ktorych słucham ostatnio... A tak przewaznie to jestem napaloną fanką KAzika i Kultu (czego chyba po mnie nie widac) Kocham Hey'a, SDM, Dżem i bardzo duzo dobrej muzyki, przewaznie rockowej.... bardzo polecam.... Tzn nie polecan, bo mam strasznie dołującą muzyke, po ktorej chce mi sie naj częsciej płakać... ALe staram sie byc silna i zawsze na cały głos słucham muzyki.... jedną z ulubionych moich piosenek jest "Łza dla cieniów minionych" Kata i Życie zespołu Sweet Noise, bardzo lubie te piosenki....

Pozdrawiam

kasiaczek
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#33 NeoN_WJ

NeoN_WJ

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 15 kwiecień 2004 - 19:56

Ja najbardziej lubię zespoly rockowe a najlepszym wedlug mnie jest zespół"ŁZY"! :-D Uwarzam, że ich piosenki są bardzo ciekawe i wprawiają sluchacza w bardzo dobry nastruj :)


Łzy są ok ale zobaczymy za parę lat czy jeszcze ktoś będzie o nich pamiętał... oby
  • 0
NeoN

#34 Gwiazdeczka

Gwiazdeczka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 19 kwiecień 2004 - 18:14

Napiszę krótko - mogę słuchać wszystkiego tylko nie "Ich Troje" & "Modern Talking" :!: :!:

JA natomiast lubię słuchać muzyki spokojnej.NP.Celine Dion.Ostatnio spodobały mi się piosenki Beaty Kozidrak moja ulubiona piosenka to Kraina Miłości.

Gwiazdeczka
  • 0

#35 tagera

tagera

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 22 lipiec 2004 - 19:20

a moja muzyka to coś z półki - Leonard Cohen, Jacek Kaczmarski, Przemysław Gintrowski, ... Cohena słucham od lat wielu i ciągle go odkrywam na nowo. jescze moze być Enigma, Vangeliis i inne podobne.
  • 0
każda chwila zła która odchodzi daje radość

#36 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 25 maj 2005 - 12:30

ano zgadzam sie z tym stwierdzeniem, że tylko z fishem:)
poza tym deftones, disturbed, bls, pod, mudvayne, system of a down, SEVENDUST oraz jego boskiego perkusistę morgana rose'a. co za typ.....polecam jego stronkę http://www.morganrosesevendust.com/
  • 0

#37 Radekris

Radekris

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 31 maj 2005 - 20:28

A czy ktoś zna Loreene McKennit ?


Viviane

Też ją bardzo lubię
http://www.quinlanroad.com/ -strona oficjalna
http://free.of.pl/l/loreena/ -polska strona
:-D
  • 0

#38 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 czerwiec 2005 - 12:08

sama:D:(
  • 0

#39 damin_lubin

damin_lubin

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2005 - 15:09

A ja najbardziej lubie, co ja mówie kocham :D słuchać muzyki trance, przy niej poprostu odpływam, kiedy jej słucham, zamykając oczy jestem w innej galaktyce...

A jeszcze lat temu lubaiłem słuchać ciężkiego Techno w stylu Clubbassa, teraz sam się dziwie jak mogłem słuchac czegoś takiego :-D

Teraz z wykonawców to lubię Paul van Dyka- jego sety są poprostu kozackie na wylot, Armin van Buuren ma niezłe kawałki, Blank & Jones który jest na rynku od dobrych kilku lat, nie schodzi z poziomu, ma niezłe kawałki, ale najlepsze remixy według mnie to robi DJ Shog...

Czasami posłucham też trochę popu, Robiego Williamsa czy Red Hot Chili Peppers,
Ale może że nie cierpie, ale nie lubie HIP-HOPU, jakoś nie wchodzi mi w ucho.
  • 0
NA ZAWSZE W MOIM SERCU JEST ZAGŁĘBIE MKS

#40 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2005 - 09:21

Właściwie słucham wszystkego prócz jazu, muzyki ludowej i disco polo :D Wszystko zależnie od aktualnego nastroju oraz samopoczucia :-P Generalnie jednak preferuję polskich wykonawców (choć nie tylko) sceny rockowej i popwej ;) Zazwyczaj słucham danego wykonawcy aż do >zdarcia się > płyty :-D, rzucając ją potem na jakiś czas w kąt, aby powrócić z równym uwielbieniem :D Obecnie < zdziera> :-P mi się od ciągłego słuchania najnowszy krążek grupy Kombi ( ,,c.d") i Kasi Kowalskiej (,,Samotna w wielkim mieście") ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych