Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Seksualność ON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#41 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 07 luty 2013 - 16:24

Za przeprosiny dziękuję.
Omawiam temat całościowo i nadal uważam, że im więcej specjalistów od spraw O.N tym lepiej. Niech każdy ma prawo wyboru z jakiej dziedziny, terapii chce skorzystać. Osobiście życzyłabym sobie, co nie było poruszone w wątku, większego grona ginekologów specjalizujących się w problemach kobiet O.N.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 07 luty 2013 - 16:27

  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#42 Gursonek

Gursonek

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 07 luty 2013 - 16:32

Teraz ja coś powiem "WYPOWIEM SIĘ PO RAZ OSTATNI":

Tyczy się do modów i wszystkich

Nie udzielam się dość często jestem tylko od tego aby popatrzeć ale wiecie? Mnie przeraża moda na tym forum/portalu stanąłem w obronie dziewczyny powiem Wam z jakiego powodu. Każdy z Was jest mądry na swój sposób. Każdy chce każdego umoralniać poprawiać zniżyć. Proponuje zamknąć ten dział bo to przypomina dział o filmie "Pokłosie" gdzie taka jedna biedna Marcelina wyrażiła opinie a każdy ją chciał "zniżyć". Jestem tu tylko obserwatorem Was od dwóch lat ale k**** ludzie czy Wy musicie się wzajemnie opluwać i skakać do gardeł?

Dziękuje za uwagę.

Użytkownik Gursonek edytował ten post 07 luty 2013 - 16:37

  • 0

#43 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 07 luty 2013 - 16:34

 Osobiście życzyłabym sobie, co nie było poruszone w wątku, większego grona ginekologów specjalizujących się w problemach kobiet O.N.

:) Jest - post wcześniejszy. Fajnie,że idziemy prawie tymi "samymi torami" 


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#44 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 07 luty 2013 - 16:47

Gursonek, podobaja mi sie Twoje wypowiedzi; sa szczere, odwazne i dojrzale.

 

Nie rozumiem tego spolecznego parcia na utrate dziewictwa, ze AZ 22 lata i jeszcze bez aktu seksualnego.  No i co z tego?  Nie ma sie czego wstydzic, wrecz przeciwnie. Kazdy ma swoj moment, zreszta seks to wcale nie musi byc ten akt, jest wiele sposobow, zeby sie seksualnie wzajemnie odkrywac.

 

Na zakonczenie - milych urodzin :heart:


  • 1

#45 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 07 luty 2013 - 16:51

hanick13, wiem, że jest:) Ale temat seksualności jest tak szeroki i zahacza o wiele różnych dziedzin, że ciężko jest omawiać go trzymając się sztywno wyznaczonych ram, szczególnie jeśli mówimy o seksualności O.N.
Dla jednego ważny jest psycholog, inny wolałby seksuologa, jeszcze inny terapeutę. Czasem trzeba połączyć dwóch specjalistów, lub odbyć konsultację z ginekologiem, nefrologiem, urologiem czy innym lekarzem i dobrze było by aby mieli oni odpowiednie pojęcie jak z sobą współpracować aby pomóc O.N.
Nie oszukujmy się ale dla każdego seksualność jest ważną dziedziną życia, bez względu na poglądy jakie wyznaje. I każdy ma prawo do wyboru, jak chce swoją seksualność "wykorzystać".
  • 1
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#46 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:00

Dokładnie tylko to co zauważyłam czytając  posty - dla niektórych SEKSUALNOŚĆ = SEKS  :facepalm: I to właśnie utwierdza mnie w przekonaniu jak niski jest poziom wiedzy z dziedziny seksuologii  :facepalm: EDUKACJA SEKSUALNA  ON  powinna więc być bardziej dostępna i nie traktowana przez ON jak coś co należy omijać....Ale jednocześnie taka edukacja powinna być prowadzona przez osoby, które są przygotowane na pomoc w rozwiązywaniu problemów jakie nie istnieją wśród sprawnych osób.


Użytkownik hanick13 edytował ten post 07 luty 2013 - 17:02

  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#47 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 07 luty 2013 - 17:06

Falka, to może każdego niepełnosprawnego, który nie ma partnera, niech kastrują, wmówić mu od małego, że seks to jest najgorsze zło świata. A może takie getto, bez TV, neta zakładać. Z twego posta tak wynika. :facepalm: Ale cóż, jak się gra świętych..

Falka, Proszę, Weź mi pokaż, w którym miejscu Cię obraźiłem i zachowałem się jak "cham".


  • 0

#48 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:14

I sięgnęłaś meritum problemu, seksualność nie równa się seks. To nie tylko akt płciowy, kilak ruchów i po krzyku. To coś o wiele głębszego, cała gama problemów, pytań ale i wrażeń, doznań o których nie potrafimy rozmawiać. Przykre, że w XXI w. normalność i fizjonomia jest tak traktowana.
  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#49 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:26

I sięgnęłaś meritum problemu, seksualność nie równa się seks. To nie tylko akt płciowy, kilak ruchów i po krzyku. To coś o wiele głębszego, cała gama problemów, pytań ale i wrażeń, doznań o których nie potrafimy rozmawiać. Przykre, że w XXI w. normalność i fizjonomia jest tak traktowana.

 Widzisz rozpoczynając ten temat miałam nadzieję ,że na podstawie załączonych materiałów podyskutujemy właśnie na temat seksualności która w przypadku osób niepełnosprawnych jest w mniejszym lub większym stopniu "zaburzona" ( o czym nie wiemy lub nie chcemy wiedzieć ) - "zaburzona" bo nie zharmonizowana z naszą niepełnosprawnością fizyczną.I naprawdę nie wierzę że istnieje ON , która nie ma problemów z seksualnością (nie mylić z seksem!!!!! ) - Nie są to na dodatek takie same problemy jak u osób sprawnych i w ten sam sposób możliwe do zniwelowania lub całkowitego rozwiązania!


Użytkownik hanick13 edytował ten post 07 luty 2013 - 17:28

  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#50 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:41

Gursonek, podobaja mi sie Twoje wypowiedzi; sa szczere, odwazne i dojrzale.
 
Nie rozumiem tego spolecznego parcia na utrate dziewictwa, ze AZ 22 lata i jeszcze bez aktu seksualnego.  No i co z tego?  Nie ma sie czego wstydzic, wrecz przeciwnie. Kazdy ma swoj moment, zreszta seks to wcale nie musi byc ten akt, jest wiele sposobow, zeby sie seksualnie wzajemnie odkrywac.
 
Na zakonczenie - milych urodzin :heart:
Glorio, wcale nie uważam, że dziewictwo w wieku 22 jest czymś złym tym bardziej, że sama mam 18- latka w domu i chciałabym aby nie palił się do "tych spraw" a poczekał na odpowiedni moment w którym uzna, że jest gotowy nie tylko do uprawiania seksu ale przede wszystkim, do poniesienia konsekwencji jakie mogą się zdarzyć.
Wyjaśniam już o co mi chodziło, dobrze jest gdy spotkamy partnera, który pozwoli odkrywać siebie i swoje ciało a też odkryje Nas, z Naszymi zaletami i wadami. Jednak nie każdy ma tyle odwagi i cierpliwości aby w ten sposób postępować. Odkłada życie intymne na potem, kiedyś, nagle się okazuje, że zaraz stuknie 4 krzyżyk a Naszego ideału nie ma na horyzoncie a z wiekiem problem seksualności nie maleje a wręcz narasta. Nie można z góry zakładać w wieku 22 lat, co mnie jeszcze w życiu spotka i krytykować coś o czym nie ma się pojęcia.
  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#51 Gloria

Gloria

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 07 luty 2013 - 17:52

Glorio, wcale nie uważam, że dziewictwo w wieku 22 jest czymś złym

 

Gdzie ja napisalam, ze Ty tak uwazasz? Napisalam o "spolecznym" parciu, to chyba uwaga ogolna.

 

Ja tez dziekuje za uwage.


  • 0

#52 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2013 - 17:26

Ale cóż, jak się gra świętych..

 

Tommy mało, że mi nawrzucałeś coś czego nie napisałam to jeszcze napisałeś że gram świętych! :facepalm:  jak to nie było chamskie to idę do zakonu...  :dodgy:  Otóż drogi Panie ja nikogo nie gram, bo jestem sobą i świadczą o tym moje posty które nie były, nie są i nie będą pisane pod dyktando pozostałych osób tutaj piszących. 

 

Czemu temat mnie tak bulwersuje??? 1) tu są osoby młode, niezepsute które czytają to i myślą, że skoro wy tak piszecie to jest to dobre i warte poparcia a to tymczasem pusta gadanina o czymś co nigdy w Polsce nie powstanie (bo na szczęście nie ma na żadnych seksterapeutów macających i podglądających swych pacjentów funduszy) Tutaj podaje linka:

http://www.fakt.pl/S...y,190020,1.html

 

 No po prostu pięknie....  :dodgy: czuje się zniesmaczona w pełni...

Seksterapeuta z Nowego Jorku Eric Amaranth zarabia fortunę na doradzaniu parom jak mają uprawiać seks, aby czerpać z niego najwięcej przyjemności.

Na godzinną sesję w pokojowym hotelu zabiera ze sobą seksgadżety i zamienia się w bacznego obserwatora, a potem wyciąga wnioski i dzieli się spostrzeżeniami z parą. Jego klientami są przeważnie małżeństwa, które przez kłopoty łóżkowe przeżywają kryzys lub młode pary, które chcą dowiedzieć się jak dać sobie jeszcze więcej przyjemności. 

Koszt takiej sesji z seksterapii to ok. 800 zł za godzinę podczas intymnego spotkania w hotelu lub nieco taniej – ok. 600 zł za konsultacje przez internet. Z usług Erica Amarantha skorzystało już 200 osób – podaje "The Sun".

 

 

2) znam przecież temat seksualności ON z autopsji, co wy myślicie, że ja nie mam problemów na tym tle???

Otóż ja mam widoczną dysfunkcję i brak całej dłoni w dodatku zdeformowanego kikutka nie jest miły dla otoczenia (nie wspominając blizn pooperacyjnych + dziury w plecach które da się zakryć odzieżą)!!! 3/4 facetów czuje do mnie odrazę za to że taka jestem a nie inna. Wiem, że to jest brzydkie... wiem, że nigdy mi nie wychodziło w tej sferze z tego powodu... Często miałam to mówione na wstępnie prosto w oczy, że wyglądam okropnie a co dopiero mogłoby dojść do jakiegoś bliższego kontaktu... Mimo tego jakoś się nie poddawałam i zawsze starałam się nie odstawać chociaż nierzadko łzy napływały same do oczu, bo ja jak każdy człowiek i każda kobieta chcę czuć się piękna i spełniona w łóżku. Pomimo wszystkiego w życiu nie poddałabym się żadnej seksterapii czy skorzystała z usługi prostytucji, bo tak jak napisał powyżej Gursonek trzeba się w życiu starać a nie iść na łatwiznę i na własną klatę brać nękające nas problemy i nie znoszę gdy zwykłe frajerstwo otrzymuje społeczne przyzwolenie na działalność! Mamy psychologów, mamy seksulogów i ludzi dookoła więc rozmawiajmy zamiast niszczyć nasze człowieczeństwo wyimaginowanymi problemami.


  • 0

#53 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 08 luty 2013 - 18:21

Czemu temat mnie tak bulwersuje??? 1) tu są osoby młode, niezepsute które czytają to i myślą, że skoro wy tak piszecie to jest to dobre i warte poparcia a to tymczasem pusta gadanina o czymś co nigdy w Polsce nie powstanie

 


Falka ale temat założonego przeze mnie wątku to SEKSUALNOŚĆ ON a nie Seks z ON czy Seksterapeuci ( taki wątek jest gdzie indziej na Naszym Forum ) .
a SEKSUALNOŚĆ o której chciałam abyśmy właśnie porozmawiali nie jest równoznaczna z seksem :)   

 

 

 .Niestety nie tylko ty widząc początek słowa seks.....kojarzysz go z seksem i seksterapią ehhh  :facepalm:.A problem seksualności dotyczy wszystkich ON.I nie ma co udawać ,że problemu nie ma, bądź rozważać go w zaciszu domowym, nie korzystając z porad tych, którzy mają takie same problemy lub z porad osób odpowiednio do tego przygotowanych - seksuologów ale TYCH , którzy są przygotowani do pracy i pomocy ON .I znowu przypomnę nie kojarzymy seksuologów  z seksem !!!!! 
 Dla odświeżenia "pamięci" ponieważ zaobserwowałam ze wypowiadając się na jakiś temat co niektórzy czytają tylko temat wątku lub ostatni wpis pozwolę sobie w całości przytoczyć mój post 40  :)
 

1. Cytat z Waszych wypowiedzi : „Pomysł poradni seksualnych dla ON jest pomysłem bardzo trafionym, bo potrzebne są takie miejsca gdzie ciężarna niepełnosprawna kobieta dowie się o zagrożeniach związku z przeżywanym 9-miesięcznym procesem ,,inkubacji bobasa", gdzie dowie się w jakich jeszcze pozycjach uprawiać seks z ukochaną osobą, gdzie dostanie wsparcie psychologiczne jeśli ma opory i obawy przed seksem itd.”

Hmmm no cóż seksuolog specjalizujący się w pomocy osobom ON to nie tylko pomoc w zapłodnieniu i prokreacji   :facepalm: 
Seksuolog zajmujący się osobami niepełnosprawnymi powinien pomóc osobie niepełnosprawnej odkryć na nowo siebie , swoje ciało , swoje możliwości i nie chodzi tu wcale o seksterapię !!! FACHOWA pomoc , FACHOWA porada , FACHOWE uświadomienie
Nie chodzi o sam akt seksualny bo w przypadku niektórych niepełnosprawności nie musi ( i bardzo dobrze ) lub nie może dojść do kopulacji a sam akt seksualny NIC NIE DAJE takiej osobie – nie pobudza, nie przynosi satysfakcji , nie daje żadnych odczuć .Okazuje się jednak ,że  metody, których nie znają osoby sprawne przynoszą WIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ niż SEKS ( dokładniej kopulacja ..sorry za użycie takich słów ale nie chcę aby znowu czytano między wierszami )  . I to jest właśnie „pole do popisu „ dla seksuologów UŚWIADOMIENIE ON, przekazanie informacji, które pomogą w odkryciu swojej seksualności i jednocześnie akceptacji siebie.


2.Cytat z Waszych wypowiedzi :” A ty masz prawo pisać/oceniać kto jest kompetentny albo nie??? Są specjalistami w dziedzinie seksuologii i pomagają ludziom zarówno pełno jak i niepełnosprawnym z ich seksualnością... Takich poradni jest więcej i w żadnej na 100% nie odmówią pomocy osobie niepełnosprawnej fizycznie!!!! Nie musi być poradnia szczególnie ukierunkowana na osoby niepełnosprawne, bo wszyscy ludzie mają podobne dylematy”

Tak mam prawo oceniać  :) :
- Jestem osobą niepełnosprawną
- Seksuolog aby pomóc ON musi mieć specjalizację do takiej pomocy. W jednym z prezentowanych przeze mnie materiałów wypowiadała się osoba zajmująca się właśnie ON. Nie zgodzę się, że wszyscy ludzie mają „podobne dylematy” ( nooo bo czy każdy człowiek ma np. brak czucia po jakimś urazie czy schorzeniu ??? ) Nie każdy seksuolog podpowiedziałby np. osobie po URK że szczególnie wrażliwym miejscem jest linia na granicy wysokości urazu itp. Itd. – to nie dotyczy osób sprawnych jak ktoś sugerował  :) Może przy okazji "dziwny" przykład z mojego nowego życia , życia ON dotyczący uświadamiania ON – po URK przez prawie rok brak miesiączki, wizyta u ginekolog ( wg wyżej cytowanej wypowiedzi nie musi być ukierunkowana na ON   ;) i tak powinna mi pomóc ) , „pseudodiagnoza lekarska” – pewnie ciąża  :hehe: .No cóz GINEKOLOG nie zajmujący się ON miał prawo nie wiedzieć ze takie zaburzenia występują u kobiet do kilku lat po URK, na szczęście inne dziewczyny po URK uświadomiły mnie   :) . 

  Odpowiedzi , pomoc jaką uzyskują osoby niepełnosprawne na temat swojej seksualność to najczęściej właśnie informacje od osób trzecich .

EDUKACJA SEKSUALNA ON jest niestety w powijakach i to przede wszystkim z dwóch powodów: Brak seksuologów o specjalizacji umożliwiającej pomoc ON i drugi być może większy – zamykanie się w swoim świecie , niezauważanie problemu przez same ON.” Dlatego wszelka profesjonalna pomoc w temacie, dla wielu byłaby wybawieniem.” o czym sami ON czasami nie wiedzą.

I to co dało się zauważyć w Naszym Gronie – odczytujemy problem jako „niepotrzebny” bo problemu ponoć nie ma  :(

 


I wrócę jeszcze do jednego - nie rozumiem dlaczego problem SEKSUALNOŚCI ( po raz kolejny podkreślam nie mylić z seksem ) ma bulwersować młodych na tym forum? Dlaczego piszemy ,że nie mamy problemu skoro KAŻDA OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA niezależnie od schorzenia, niezależnie od czasu trwania niepełnosprawności ma problemy z seksualnością a FORUM powinno być przecież miejscem "kuluarowej" wymiany poglądów i doświadczeń ... A osoby , które twierdzą ze problem seksualności ich nie dotyczy niech odpowiedzą sobie na pytanie :  Czy jako osoba niepełnosprawna nie mają osłabienia lub nawet  utraty swojego obrazu męskości/kobiecości??? Czy jako osoba niepełnosprawna nie mają obaw co do odbioru swojej kobiecości/ męskości przez płeć przeciwną ??? I to jest właśnie jeden z filarów SEKSUALNOŚCI ,o którym od początku chciałam tutaj podyskutować .Niestety część osób sprowadziła to do poziomu tylko seksu ( chociaż to też filar seksualności ale do cholery na seksualność składa się wiele czynników, wiele składowych - nie wiem czemu akurat skupiamy się na jednym , chociaż nie twierdzę ważnym ale nie jedynym!!!!!!! ) 

 

 

 rozmawiajmyzamiast niszczyć nasze człowieczeństwo wyimaginowanymi problemami.

 
Właśnie rozmawiajmy bo problem nie jest wyimaginowany - jak sama piszesz w ostatniej odpowiedzi  też masz problem z seksualnością - ( przypominam nie z seksem ) - jak każdy niepełnosprawny .

The End 
:coffee:   Odpowiedź pisana " na gorąco" - wszystkich czytających  nie tylko nagłówek ;) proszę o tolerancję - txt zamieszczam bez korekty    :)


Użytkownik hanick13 edytował ten post 08 luty 2013 - 18:28

  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#54 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2013 - 19:51

Falka, już to pisałem kilka postów temu. Nie licz na moje przeprosiny, bo nie widzę tu nic takiego, żebym Cię musiał przepraszać. Uważasz że jestem chamem, ale to jest moje zdanie na ten temat, nie będę pisał nic żeby było ladnie i pięknie. Ja szanuję Twoje zdanie a Ty co? To Ty mnie obraziłaś, nie ja Ciebie.

 


  • 1

#55 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 08 luty 2013 - 20:05

Falka i Tommy, uspokójcie się! Jeśli nie ze względu na siebie to chociaż przez szacunek dla innych forumowiczów. Załatwiajcie tą sprawę na PW. Uwierzcie ciężko jest czytać jak dwie fajne osoby się publicznie kłócą. Wasz " zatarg", nie powinien być tematem dyskusji, może wróćmy do tematu założonego przez hancik13.

Użytkownik CZARNYANIOL edytował ten post 08 luty 2013 - 20:08

  • 2
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#56 Gość_Falka_*

Gość_Falka_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2013 - 20:29

Nie licz na moje przeprosiny, bo nie widzę tu nic takiego, żebym Cię musiał przepraszać. Uważasz że jestem chamem, ale to jest moje zdanie na ten temat, nie będę pisał nic żeby było ladnie i pięknie. Ja szanuję Twoje zdanie a Ty co? To Ty mnie obraziłaś, nie ja Ciebie.

 

Hahaha ty szanujesz moje zdanie??? No właśnie powyżej to widać!!! Pienisz się lepiej od mydełka FA...  :s Ja napisałam, że zachowałeś się jak cham, ale nie że ogólnie jesteś chamem (chociaż wszystkie samce z natury są wredne  :devil:  ) Przepraszaj, a może ci wybaczę w ostatnim odruchu serca i resztkach dobrej woli... :P


  • -1

#57 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 08 luty 2013 - 20:33

Co z osobami które są niepełnosprawne ale nie mają problemu z obnażaniem nawet w miejscach publicznych:) Nawiązują nazwijmy to wszelakiego rodzaju kontakty lekką ręką. Żyje im się dobrze i w swoim mniemaniu nie mają problemu z wyrażaniem swojej seksualności.Mimo iż ich ciało nie jest postury hmm Brada Pitta :)
Tak właśnie pytam ponieważ padło tutaj stwierdzenie,że wszyscy ON mają problemy. Chyba nawet Ty hanick13 tak sugerujesz.
I jakoś trudno mi się z Tym stwierdzeniem zgodzić.

Ja osobiście nie dostrzegam problemu po swojej stronie:P

 

Skłaniam się bardziej do stwierdzenia,że wszyscy z różnego rodzaju schorzeniami. Ale tak jak i w śród zdrowych tak i chorych zdarzają się jednostki lub nawet grupy osób  które radzą sobie w życiu...

Nie wiem czy akurat miałaś to samo na myśli?
Chyba że ja coś pomieszałem i źle zrozumiałem bo czasami mi się zdarza ;)


Użytkownik sucherro edytował ten post 08 luty 2013 - 20:46

  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#58 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 08 luty 2013 - 20:36

Właśnie ale bardzo proszę aby wypowiadając się w temacie SEKSUALNOŚCI ON nie skupiać się tylko na seksie,nie mylić seksualności z prostytucja (takie porównanie pojawiło się kilka postów wyżej ...załamka). Seksualność ( powtarzam to po raz kolejny ) to m.in poczucie kobiecości/męskości to świadomość swojej kobiecej/ męskiej wartości ale to również problemy wynikające z funkcjonowania organizmu kobiety/ mężczyzny itp.itd (specjalnie nie wymieniam wszystkich elementów aby nie skupiono się znowu tylko na seksie ).

Ponownie przypominam,że w na Forum jest inny tez inny temat SEKS Z NIEPEŁNOSPRAWNYM - bardzo proszę nie mylić tych tematów !!!!!!!! (co niektórzy własnie non stop to czynią ).

I na koniec jeszcze jedna sugestia-cytat "Z ADMINA"- "LUDZIE MYŚLCIE TO NIE BOLI " a Moja wersja dla osób wypowiadających się w jakimkolwiek temacie na forum: LUDZIE CZYTAJCIE ( ze zrozumieniem ) TO NIE BOLI :)


Użytkownik hanick13 edytował ten post 09 luty 2013 - 08:04

  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#59 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 08 luty 2013 - 20:39

Wyżej to Moja odpowiedz na prośbę CZARNEGOANIOLA
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#60 marcin_torowski

marcin_torowski

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 08 luty 2013 - 20:53

Ale o co chodzi? Zacznijmy od tego, że ON mają problem w kontaktach z innymi ludźmi poprzez odosobnienie wynikłe z niepełnosprawności, dlatego jest znaczne utrudnienie w znalezieniu żony/męża/partnera/partnerki. Dalego spytam jako chłop: co mają zrobić niepełnosprawni, którzy mają niestety zdrowego penisa? Czekać nie wiadomo ile? ( xxxxx ) ? Odkładać kasę na prostytutkę? A przypominam, że seks jest niestety jedną z instynktownych, naturalnych, fizjologicznych potrzeb człowieka czyli natury nie oszukasz.

 

 

Poprawiono "wulgaryzmy".

 

Post moderowany.
Może to coś Ci wyjaśni:
Regulamin forum, punkt 1.1 f) :
Zabrania się używania określeń wulgarnych, obraźliwych, obscenicznych, sprzecznych z powszechnymi zasadami współżycia społecznego lub dobrego wychowania.

Admin


  • 3


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych