Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Neurolog - Wielkopolska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 magsiwa

magsiwa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 październik 2012 - 06:17

Czy znacie może specjalistę który słucha rodziców mówiących o chorobie a nie tylko przepisujących leki, nie widzących problemy i myślących - kolejny maruda, mądrzejszy ode mnie! Jestem mamą Pauliny, skończyła lat 18 i szukam lekarza z normalnym podejściem do sprawy!
  • 0

#2 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 19 październik 2012 - 13:37

Czy znacie może specjalistę który słucha rodziców mówiących o chorobie a nie tylko przepisujących leki, nie widzących problemy i myślących - kolejny maruda, mądrzejszy ode mnie! Jestem mamą Pauliny, skończyła lat 18 i szukam lekarza z normalnym podejściem do sprawy!


Mam taką sama sytuację co ty.
Mam jednego specjalistę do którego ciężko trafić
na swojej wyznaczonej wizycie.
Jak mam wyznaczoną wizytę to przewaznie trafiam na zastępstwie swojego specjalisty innego neurologa który wypisze receptę i dowidzenia.
Mam 32 lata i choruje od drugiego roku życia na padaczkę
  • 0

#3 mucha2

mucha2

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 październik 2012 - 15:23

Magsiwa, a znasz dr Małgorzatę Wiszniewską? Jest ordynatorem Oddziału Neurologii Szpitala Specjalistycznego w Pile. Ta kobieta to wg mnie (i nie tylko) prawdziwy lekarz z powołania. Jest nie tylko świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, ale dla niej pacjent to przede wszystkim człowiek. Może spróbujcie do niej...
pozdrawiam.
  • 0

#4 ewamalowana

ewamalowana

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 maj 2013 - 14:29

Nie wiem na ile temat jest jeszcze aktualny, ale ja mogę ci z czystym sumieniem polecić doktora Janusza Miętkiewicza, który między innymi przyjmuje w swoim gabinecie w Przygodzicach. Chodziłam do niego z moim dzieckiem, jak było niemowlakiem i nie ma żadnych zarzutów do pana Janusza. Profesjonalny, rzetelny lekarz, który słucha swojego pacjenta. Mogę go zdecydowanie polecić, bo uważam, że wizyty u niego warte były każdej złotówki.


  • 0

#5 ofelia

ofelia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 14:24

Ja polecam mojego doktorka:
Dr Lech Szczechowski, niestety nie wiem jaka lokalizacja was interesuje.
Niemniej jednak mój doktor przyjmuje w Katowicach oraz w Bytomiu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych