Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

STUDENT II posty archiwalne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
443 odpowiedzi w tym temacie

#21 anka2606

anka2606

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 16:36

Kujawsko-pomorskie czy ktoś ma już termin na podpisanie umowy? Wiem,że aneksy będą podpisywane w najbliższym terminie,a umowy pewnie póżniej...
  • 0

#22 kasiamilion

kasiamilion

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 16:41

Pieniazki trafily na moje konto po 5 dniach od podpisania umowy - woj. świetokrzyskie.

Dokumenty rozliczeniowe juz zlozone do PFRON - tylko czekac na decyzje czy pozytywnie rozpatrzone :)
  • 0
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. "

#23 RudaMisia

RudaMisia

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 16:42

Podpisałem aneks w czwartek, a pieniędzy dalej nie ma więc nie wszędzie chyba się tak starają , przynajmniej nie w woj.Dolnośląskim :/


Również w ubiegłym tygodniu podpisywałam aneks. Pani powiedziała,że pieniądze będą za tydzień do półtora.
W ubiegłym semestrze czekałam 3 tygodnie i nie wiem jak długo bym jeszcze czekała,tylko rok się kończył i trzeba było wysłac wszystkie przelewy.
  • 0

#24 elmariachi

elmariachi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 16:57

A do mnie dzwoniono dziś, około 11. Mam przyjechać kiedy zechcę na podpisanie umowy, sympatycznie. Mazowieckie.
  • 0

#25 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 18:08

A ja jeszcze nie mam terminu podpisania aneksu :( Woj. dolnośląskie . Oczekuje ktoś jeszcze bo zaczynam się martwić?
  • 0

#26 heyrasta

heyrasta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 21:23

dostałam wczoraj list z kujawsko-pomorskiego podpisanie aneksu w piątek :)
  • 0

#27 Yazumi

Yazumi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 12:26

łódzkie nadal milczy;/
  • 0
so sad...

#28 pitervip

pitervip

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 12:29

łódzkie nadal milczy;/


Nie milczy , ja byłem na podpisaniu aneksu w poniedziałek (2 lipca) i czekam za kasą na koncie.
P.S. Ostatnio pieniądze otrzymałem tydzień po podpisaniu umowy (semestr zimowy tego roku, Łódzki PFRON)
  • 0
" This is Brazil "

#29 lunaticaloca

lunaticaloca

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 13:03

czy wszyscy z dolnośląskiego dostali już powiadomienia ?
  • 0

#30 martynka007

martynka007

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 18:53

hejka, ja mam podpisanie umowy jutro kujawsko-pomorskie, w zeszłym semestrze na kase czekałam 2 dni :)
  • 0

#31 Tofik91

Tofik91

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 08:38

Witam,
Widzę że trochę zaspałem i nie zdążyłem na to stypendium
W związku z tym mam pytanie, czy te stypendium będzie również dostępne w roku akademickim 2012/2013?
Czyli czy od września będzie można znowu starać się o te stypendium.
I moje drugie pytanko...
Oświadczenie o zarobkach podaje się z tego roku, czy z roku ubiegłego?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
  • 0

#32 pitervip

pitervip

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 13:38

Witam,
W związku z tym mam pytanie, czy te stypendium będzie również dostępne w roku akademickim 2012/2013?
I moje drugie pytanko...
Oświadczenie o zarobkach podaje się z tego roku, czy z roku ubiegłego?


Witaj. Póki co nie ma żadnych niepokojących wiadomości że program Student II ma zostać zakończony, jednak że szykują się spore zmiany związane z funkcjonowaniem tego programu, więcej na ten temat będzie wiadomo raczej we wrześniu. A co do drugiego pytania, to jeśli byś w tym roku składał wniosek to bierzesz pod uwagę dochody z 2011 rok. Pozdrawiam
  • 0
" This is Brazil "

#33 patinn

patinn

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 08:33

Hej, czy ktoś jeszcze z mazowieckiego czeka na powiadomienie o terminie? bo ja się strasznie denerwuję i jadę dziś do nich... literka mojego nazwiska wg jednego pana miała być obdzwaniana w zeszły piątek, a tu nic...
  • 0

#34 cardinalio

cardinalio

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 09:01

Ja czekam. Napisz prosze czego się dowiedziałeś. Acha na jaką literkę masz nazwisko.Pozdrawiam
  • 0

#35 adrian2210

adrian2210

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 09:48

Witam. Jestem tu zupełnym nowicjuszem. W tym roku po raz pierwszy uczestniczyłem w programie STUDENT II, i otrzymałem dofinansowanie nauki, na II semestr. Dokumenty składałem w podkarpackim oddziale PFRON.
Uczę się po za miejscem zamieszkania, mieszkam na stancji w Rzeszowie, wiem że mogę wliczyć sobie to do pieniędzy które otrzymałem, lecz nie posiadam umowy na mieszkanie, gdyż podpisali ją z właścicielem moi współlokatorzy...Jak mogę to sprawę rozwiązać? Niech napisze ktoś za co zwracają pieniądze w podkarpackim...
  • 0

#36 Fiona

Fiona

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 10:02

Lubelskie :)

Wczoraj ok godziny 13 podpisywałam aneks, a dziś po 10 na koncie były juz pieniądze :) Pfron uwzględnił też moją prośbę o podwyższenie czesnego na II semestr (uczelnia na ostatnim semestrze podniosła nam czesne), także w tym semestrze kwota jest wyższa :)

Odrazu się też rozliczyłam :)
  • 0
Gdybym miała powiedzieć co dziś myślę o świecie...
Z prawą ręką na sercu tak szczerze.
Powiedziałabym, że jeszcze,
Jeszcze nie jest najgorzej...

#37 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 lipiec 2012 - 15:59

Witam. Jestem tu zupełnym nowicjuszem. W tym roku po raz pierwszy uczestniczyłem w programie STUDENT II, i otrzymałem dofinansowanie nauki, na II semestr. Dokumenty składałem w podkarpackim oddziale PFRON.

@Adrian2210 witamy na forum. Przede wszystkim z tego względu, że posty tu już są archiwalne odnośnie programu STUDENT II, to Twój post przenoszę do wątku już nowego, specjalnie założonego w tym celu.
Życzę powodzenia :) Pozdrawiam :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#38 elmariachi

elmariachi

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 16:28

Podpisywałem umowę w środę, dziś mam już pieniążki na koncie. Żyć nie umierać, oby STUDENT II był również za rok!

:angel:
  • 0

#39 Cyni

Cyni

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 18:06

Zachodniopomorskie - Podpisałam umowę w czwartek tj. 05.07 i odrazu się rozliczyłam (miałam rachunek + oświadczenie) i w ten sam dzień były pieniążki na koncie Super!
P.S. Dostałam tyle o ile wnioskowałam na czesne + zakupy.
  • 0

#40 pitervip

pitervip

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 18:15

Witam. Dzisiaj wpłynęły mi pieniądze na konto, tak gdzieś pewnie po 17. Aneks podpisywałem 2 lipca tj. poniedziałek. Oddział Łódzki
  • 0
" This is Brazil "


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych