Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Mowa a kontakty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Catherine1995_*

Gość_Catherine1995_*
  • Gość

Napisano 21 czerwiec 2016 - 18:50

Pomocy pomocy pomocy pomocy !!!
Moja mowa nie jest uszkodzona i ja nie mam rezonansu i zostały mi tylko nogi także ja nie mam MPD



A tak szczerze mogę się o coś zapytać? - bo moja mowa jest płynna i bardzo szybka , ale mam wadę wymowy "r" i nikt tej wady w rodzinie nie posiada.Teraz już jest lekka , więc czy mogę mieć porażone wędzidełko? Spokojnie już tego nie słychać.Niektórym się podoba.
Chodzi o to , że w najbliższym pokrewieństwie , nikt tej wady nie ma.Nie jest ona tak głęboka , gdyż dookoła mam prawidłowe wzorce.

Hehe.To takie nietypowe.W językach zachodnich tego nie słychać.Więc mowa jest płynna , szybka , a wada wymowy r.
Nie jest to takie straszne.Nie mam jej już takiej głębokiej.Już nie charczę :dodgy: :heart: :heart: Mam tylko lekką wadę.Najważniejsze , że składnia i zdania są okej.Moich rodziców strasznie to denerwowało :( Walczyłam z tym :D
Wędzidełko bitch :D

Nikt nie miał tej wady.Wycofała się, jest ledwo słyszalna.
Dokuczano mi z tego powodu w domu.

Będą hejty, będą hejty. Jestem jedyną osobą w rodzinie, która nie wymawia r. Poza tym, wad składni nie ma i wymowa jest szybka i płynna.
Udało mi się zlikwidować wadę (to porażenie wędzidełka) a z tego co wiem to u moich pradziadków tej wady nie ma.
Nie , że to genetyczne czy coś.Babka mi kit wciskała.Mam MPD, lekką formę.
Nie jąkam się bitch :D Jest płynnie

P.s. Nie pisz post pod postem, gdyż jest to niezgodne z regulaminem (podbijanie tematu). Zacznij korzystać z edycji postu. Moderator.

Użytkownik marder edytował ten post 22 czerwiec 2016 - 18:08

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych