Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zespol Nethertona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 goska28

goska28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 21:37

Witam:) Jestem mloda matka 8 miesiecznego synka u ktorego zdiagnozowano zespól Nethertona. Chcialabym porozmawiac z kims kto boryka sie z ta sama choroba u swojego dziecka. Poradzic sie jak postepowac, wymienic sie informacjami na temat lekow, preeparatow ale tez jak radzic sobie ze swedzeniem skory czy zasypianiem. Jesli jest ktos taki to bardzo prosze o odezwanie sie. Milo bedzie porozmawiac z kims kto bedzie mnie rozumial.Pozdrawiam:)
  • 0

#2 aneta_220279

aneta_220279

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 21:39

Witam:) Jestem mloda matka 8 miesiecznego synka u ktorego zdiagnozowano zespól Nethertona. Chcialabym porozmawiac z kims kto boryka sie z ta sama choroba u swojego dziecka. Poradzic sie jak postepowac, wymienic sie informacjami na temat lekow, preeparatow ale tez jak radzic sobie ze swedzeniem skory czy zasypianiem. Jesli jest ktos taki to bardzo prosze o odezwanie sie. Milo bedzie porozmawiac z kims kto bedzie mnie rozumial.Pozdrawiam:)



 
Witam sredecznie.Jestem mama 10-letniego dziecka, ktore na Nethertona choruje od urodzenia.Podziele sie doswiadczeniem zdobytym w ciagu calego okresu choroby.Jezeli ma pani jakies pytania chetnie odpowiem.Pozdrawiam.
  • 0

#3 goska28

goska28

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 22:14

witam po długiej przerwie

Bardzo prosze jesli ktoś ma chore dziecko z zespołem Nethertona niech sie do mnie odezwie porozmawiamy. Dziekuje


  • 0

#4 mamaMichalinyUla

mamaMichalinyUla

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 23:59

Witam, mam 9 miesięczną córeczkę z Zespołem Nethertona. Bardzo proszę Was drogie mamy o kontakt. Pragnę się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej choroby i porozmawiać z kimś kto rozumie. Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych