Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

smutna i samotna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ona1

Ona1

    Milczek

  • R.I.P.
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 13:42

Cześć, zgadzam się z wypowiedziami, Bardzo dobrym pomysłem jest nawiązanie kontaktu przez internet, ale pamiętaj jednak o bezpieczeństwie, ponieważ jest też dużo świrów. Rozumiem Twoje rozterki i smutek i myślę że pierwszy krok właściwie masz już za sobą. Postanowiłaś napisać, podzielić się z nami swoimi odczuciami, a to już bardzo dużo. Znaczy to ze masz siłę walki i brniesz do przodu a nie stoisz w miejscu i się dołujesz, świadczy to o Twojej sile i odwadze i gratuluję Ci tego. Wierzę że znajdziesz przyjaciół i nie będziesz już samotna. Na koniec napiszę Ci taką ciekawostkę, Mam rodzinę , dziecko , męża. mamę i tatę, i uwierz mi że pomimo tego czuję się bardzo samotna. Myślę że to jest chyba bardziej przykre, jeśli nie ma się wsparcia w najbliższych.

Tak więc głowa do góry i walcz o szczęście i ciesz się każdą chwilą.

pozdrawiam. :)


  • 0

#42 patrycja244

patrycja244

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 21:21

Mam 24 lata nazywam sie Patrycja chciałam kogos poznać, ja jestem osoba niepełnosprawną na wózku inwalidzkim,
ja nie mam nikogo znajomych przyjaciół lub przyjaciółki ale poszukuje, jestem z Jarocina, prosze  niech sie ktos odezwie do mnie to jest pilne :)


  • 0

#43 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2015 - 00:11

Zapraszam do utworzenia profilu na randkach:)


  • 0

#44 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 08 czerwiec 2015 - 10:58

Zapraszam do utworzenia profilu na randkach:)

 

Mam nadzieję, że nie obrazisz się Kuba - dla przysłowiowej "kropki nad i" zostawiam link do randek: :D

http://www.ipon.pl/randki/


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#45 Aleksandraulerych

Aleksandraulerych

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 13:20

Mam 24 lata nazywam sie Patrycja chciałam kogos poznać, ja jestem osoba niepełnosprawną na wózku inwalidzkim,
ja nie mam nikogo znajomych przyjaciół lub przyjaciółki ale poszukuje, jestem z Jarocina, prosze  niech sie ktos odezwie do mnie to jest pilne :)

To podaj numer telefonu to się odezwę mam fajnego klegę jak chcesz możesz z nim pogadać


  • 2

#46 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2015 - 13:40

Mam nadzieję, że nie obrazisz się Kuba - dla przysłowiowej "kropki nad i" zostawiam link do randek: :D

http://www.ipon.pl/randki/

 

Oczywiście, że nie :D

 

To podaj numer telefonu to się odezwę mam fajnego klegę jak chcesz możesz z nim pogadać

 

Nie wiem czy to jest najlepszy pomysł na udostępnianie telefonu nieznanym osobom...


  • 3

#47 Jimmy

Jimmy

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 luty 2019 - 16:55

Cześć! :(Jestem osoba bardzo samotną z bardzo rzadką chorobą skórną i to powoduje że czasami mi się nie chce już żyć. :( Nie mam przyjaciół ani chłopaka a tak bardzo chciałabym być szczęśliwa i zaakceptowana przez innych. Nikt mnie nie rozumie, jest mi z tym wszystkim źle.
W dodatku mieszkam na wsi i nie mam gdzie wyjść ani nie mam z kim. :(
A tak bardzo chciałabym choć trochę być szczęśliwsza, spełnić marzenia ale jak do tej pory nic mi się w życiu nie udaje. :(

 

Ja również mam chorobę skóry.A konkretnie łuszczycę,która zaatakowała również stawy.Również  nie mam przyjaciół w realu.Jakoś sobie radzę.Przyzwyczaiłem się do samotności,chociaz czasami trochę mi ona dokucza.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych