Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

padaczka a renta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pol90

pol90

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 24 styczeń 2012 - 13:52

Mam takie pytanie czy łatwo można dostać rentę jak się choruję na padaczkę bo miałem okres gdzie nie dostawałem ataków prawie przez 2 lata, a to przez to, że brałem benzodiazepiny, a jak je odstawiłem to ataki były często. Jestem uzależniony od benzodiazepin i dodatkowo od kodeiny, dodatkowo choruję na atopowe zapalenie skóry, zaburzenia adaptacyjne i mam w papierach, że mam prostatę i mam jeszcze takie pytanie czy na komisji pokazywać wypis ze szpitala, że mam uzależnienie mieszane czy to pomoże czy to może jeszcze zaszkodzić.

Nie dawno lekarka wdrożyła mi drugi lek na padaczkę.
  • 0

#2 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 22 luty 2012 - 18:50

Cudowne "uzdrowienie" w ZUSie
www.interwencja.polsat.pl
Powiem krótko.
Nie masz szans co do otrzymania renty socjalnej.
  • 0

#3 marcin2911

marcin2911

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 15:54

Mam takie pytanie czy łatwo można dostać rentę jak się choruję na padaczkę bo miałem okres gdzie nie dostawałem ataków prawie przez 2 lata, a to przez to, że brałem benzodiazepiny, a jak je odstawiłem to ataki były często. Jestem uzależniony od benzodiazepin i dodatkowo od kodeiny, dodatkowo choruję na atopowe zapalenie skóry, zaburzenia adaptacyjne i mam w papierach, że mam prostatę i mam jeszcze takie pytanie czy na komisji pokazywać wypis ze szpitala, że mam uzależnienie mieszane czy to pomoże czy to może jeszcze zaszkodzić.

Nie dawno lekarka wdrożyła mi drugi lek na padaczkę.




Ja byłem we wrześniu br. na komisji ww, sprawie i nic z tego, ale zawsze warto próbować.
  • 0

#4 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 16 grudzień 2012 - 20:49

Marcin2911
My osoby chore na padaczke nie mamy szans na rente socjalną.
Taki sam efekt mnie spotkał co dałem link na wątku.
Od maja 2011 do sierpnia 2012 walczyłem w zusie i sądach o przedłuzeniu renty socjalnej.
Poprostu jesteśmy krzywdzeni przez ZUS ( Złodziejski Układ Społeczny )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych