Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Inna seksmisja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 08 grudzień 2011 - 00:17

Każdy ma prawo do chwili uniesienia . Jeśli nie może odnaleźć zaspokojenia w inny sposób to korzysta z usług prostytutki tak to jest na całym świecie.
  • 0

#22 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 00:19

Dokładnie . Jeśli zdrowi mogą to i też niepełnosprawni.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#23 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 08 grudzień 2011 - 10:05

Ten film nie powinien byc wyświetlany.
Co to za Obraz ON ?To patologia.

Ciekawe, jaką patologią jest pokazanie, że ON też mają potrzeby seksualne. To fakt, możesz zaprzeczać ale to fakt. Przecież ta kobieta nie tylko świadczy "usługi" tylko rozmawia z tymi ludzmi.

akie osoby powinny dostawać leki obnizające popęd a dla tego chłopaka z zespołem downa jak nie pomogą to kastracja chemiczna.


Tak, tak, może jeszcze każdego samotnego ON wykastrować, bo poco ma mieć potrzeby seksualne? Jeśli chcą korzystać z takich usług bardzo proszę
  • 0

#24 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 10:44

"Zbulwersował mnie ten post!!
Po 1 matka nie odkładała specjalne na ten cel kasy, tylko kasa należała do jej syna a ona pomogła mu tylko żeby spełnił swoje urodzinowe marzenie i mu trochę od siebie z tej okazji dołożyła.
Po 2 często osoby z downem lubią kobiety, pieszczoty i przytulanie. Nie jedne raz widziałam jacy są 'milusińscy'.
Po 3 na szczęście ON nie mają aż takich wygórowanych żądań żeby chcieć pannę zawsze i wyłącznie 18-letnią barbie już o samym wyglądzie prostytutki. Żadnej z tych pań w filmie nie nazwałabym nieatrakcyjnych (już z samej racji ich wieku) i na całe szczęście, że wyglądają jak 'wolontariuszki' a nie jak dziwki.

Na kastrację to wysłałabym ciebie jako pierwszego żebyś takim właśnie osobą pokazał że nie trzeba nikomu płacić i uprawiać seksu (czyt. przyjemności)"

Chyba inne filmy oglądaliśmy.
1 akurat tak się złozyło że miał urodziny,gdyby synalek nie był egoistą to pewnie zrozumiałby że ciężko odkładane pieniądze trzeba przeznaczyć na lepszy cel.
2.mogli go zapisać na rehabilitację masaze basen itd
Matka mowiła mu że powinien iśc do pracy gdyż jest silny it'd.koleś tylko trenował i myślał o seksie "pozycja na hiszpana"... Sex jest progresywny więc jak z facetem nie zrobią porzadku to zgwałci jakąś niewinną ofiare .
3.niepotrzebnie wpisałem że kobiety te są małoatrakcyjne.chodziło mi o obraz jaki przedstawiono w filmie.
Wolontariusze pomagają za darmo,poswiecają swòj czas it'd.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#25 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 12:25


Chyba inne filmy oglądaliśmy.
1 akurat tak się złozyło że miał urodziny,gdyby synalek nie był egoistą to pewnie zrozumiałby że ciężko odkładane pieniądze trzeba przeznaczyć na lepszy cel.
2.mogli go zapisać na rehabilitację masaze basen itd
Matka mowiła mu że powinien iśc do pracy gdyż jest silny it'd.koleś tylko trenował i myślał o seksie "pozycja na hiszpana"... Sex jest progresywny więc jak z facetem nie zrobią porzadku to zgwałci jakąś niewinną ofiare .
3.niepotrzebnie wpisałem że kobiety te są małoatrakcyjne.chodziło mi o obraz jaki przedstawiono w filmie.
Wolontariusze pomagają za darmo,poswiecają swòj czas it'd.


1. Staniew nie zapomniaj, że to Australia a nie Polska i oni nie umierali z głodu żeby synowi zrobić taki prezent na urodziny, bo w końcu taki chciał, a że jest dorosły i jak widać było na filmie wszystko rozumie to jego sprawa. Poza tym matka sama mówiła, że syn nie ma większych 'potrzeb'.
2. bez komentarza :) rozbawiła mnie ino twoja odpowiedź.
3. Ale przecież one nie mówią, że są wolontariuszkami! Przyznają się bez niczego co robią a poza tym jak biorą za to kasę to znaczy, że się cenią a nie będą dawały dupy za darmo. W końcu to nie miłość a seks na zamówienie.

*****************************************************************************************


Oto wszystkie 3 cz. Musicie zgłosić mocno głos, bo musiałam nagrywać komórka a ona już lekko pada. Nie jest to super nagrane, ale przynajmniej po obejrzeniu będziecie mogli sami napisać co o tym myślicie.






  • 0

#26 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 15:42

Temat kilkakrotnie poruszany o seksualnych potrzebach niepełnosprawnych, niemniej ciekawy program nasuwający pewną myśl, wiadomo że w Polsce ni ma takiej organizacji ani funduszy umożliwiających zaspokojenie takich potrzeb dlatego mogło by być jakieś miejsce/forum/tablica ogłoszeń czy coś takiego gdzie umieszczane były by ogłoszenia pań oraz panów będących w potrzebie celem ich wzajemnego zaspokojenia co myślicie o takim pomyśle???
  • 0

#27 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 18:33

Staniew ! ... Każdy robi to co chce! Niepełnosprawni jak będą chcieli to będą korzystać z tych usług a Ty jeśli nie potrzebujesz to nie musisz . TY chcesz ustawiać życie niepełnosprawnym ?? Ty chyba kolego masz jakieś kompleksy. Prawie każdy facet lubi bzykać ale Ty chyba nie.


Każdy robi co chce? Anarchia ? Piszesz bzdury a mnie uważasz za dyktatora ? Pełnosprawny czy niepełnosprawny każdy jest człowiekiem Ja panuję nad popędami ci co nie panują mają problem i związek,małżeński,pozamałżeński temu nie zaradzi. Prawie każdy facet czuje się odpowiedzialny za swoje poczynania (bzykania) ale nie każdy potrafi być odpowiedzialny. każdy ma jakieś kompleksy, nikt nie jest idealny mój jest następujący: nie mogę zrozumieć ludzkiego egoizmu i megaegoizmu co u niektórych ON.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#28 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 19:03

Staniew musisz się z tym pogodzić ... Żyjemy w wolnym kraju. A jak chcesz zabraniać no to też zabraniaj zdrowym.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#29 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 19:35

Staniew musisz się z tym pogodzić ... Żyjemy w wolnym kraju. A jak chcesz zabraniać no to też zabraniaj zdrowym.


Cały czas piszesz o mnie nieprawdę gdyż Ja nic nie nakazuję , nie zabraniam.Każdy z nas ma swój rozum ,kazdy jest inny.
Ty widziałeś ten film? Nie wypowiadasz się na temat filmu tylko na mój temat. Trochę to dziwne , znasz mnie ?Czy tylko o mnie słyszałeś?
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#30 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 23:38

Widziałem ten film. Uważa to za oki.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!

#31 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 18:45

Obejrzałam ten film i nie widzę w nim nic zdrożnego.
Przeciwnie. Mogę nawet powiedzieć, że podziwiam tych, którzy będąc niepełnosprawnymi potrafią spojrzeć na siebie obiektywnie, realnie ocenić szanse znalezienia partnerki/partnera i, w przypadku trudności w zbudowaniu relacji, zdecydować się na skorzystanie z usług erotycznych.
Oburzać się najłatwiej. Znacznie trudniej zrozumieć i dostrzec, że także ciężko poszkodowani ludzie mają potrzeby seksualne, albo po prostu chcą przeżyć tego typu doświadczenie, poczuć jak to jest.
Odnoszę zresztą wrażenie, że Ci którzy krzyczą najgłośniej starają się w ten sposób zagłuszyć własne problemy, zahamowania w tym zakresie.
Sądzę, iż zdecydowana większość ludzi niepełnosprawnych (choć niekoniecznie się do tego przyznaje) w głębi duszy marzy o znalezieniu miłości, prawdziwym związku, posiadaniu dzieci etc.
Nie zawsze jednak jest to możliwe.
Owszem, być może są i tacy, którzy - jak to ktoś tu potocznie określił - chcą się po prostu "napić piwa, bez kupowana browaru", ale stanowią zdecydowaną mniejszość. Pozostali głoszący ten slogan okłamują po prostu samych siebie :P

Nie sądzę by niepełnosprawny korzystający z usług prostytutki był z siebie jakoś szczególnie dumny (co najwyżej dla dowartościowania się pozuje na luzaka przed kolegami). Decyduje się na to z braku innych możliwości i jak najbardziej należy to uszanować. Powszechne dość przekonanie, że niepełnosprawnym "te rzeczy" nie w głowie, to zwykła nieznajomość tematu.

Uważam, że w przypadku osób dotkniętych bardzo poważnymi schorzeniami czy np. niezdolnych (z różnych przyczyn) do wychowywania dzieci dużo lepszym wyjściem jest seks z prostytutką, która pomyśli o wszystkim, wykaże się odpowiedzialnością, zadba o należyte zabezpieczenie i komfortową atmosferę, niż szybki "numerek" gdzieś w krzakach, którego skutki mogą być naprawdę tragiczne.
  • 0

#32 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 11 grudzień 2011 - 02:26

Miałem się ugryźć w język, ale jak zawsze nie wyszło.:)
Po pierwsze primo najważniejsze. Każdy może sobie zamówić taką "usługę" tak nawet u nas są specjalne portale z babeczkami lub facetami. Pod warunkiem jednym że jesteśmy w pełni „rozumni” bez względu na chorobę. Problem jest inny odnośnie osób umysłowo chorych. Takie osoby nie potrafią rozróżnić „światów”. Człowiek jest zwierzęciem, więc dąży do dominacji i do zaspokojenia przyziemnych potrzeb oraz prokreacji. U takich osób popęd bierze górę. Dla tego powinno to być stymulowane odgórnie przez odpowiednie leki. Mam znajomych, co mają dzieci w różnym wieku z głębokim upośledzeniem umysłowym. Podzielajmy te samą opinie. Natomiast, co do kobiet świadczących te usługi to moje odczucie jest jedno. Mnie w ogóle nie pociągają te akurat „baby” z filmu. Biznes jak biznes każdy orze jak może :P Możecie myśleć co chcecie ale jednak jak dla mnie seks to nie tylko zwykłe zaspokojenie potrzeb. Nic nie może zastąpić gęsiej skórki na skórze ukochanej osoby, drżenia dotykanego ciała oraz motyli w… Pomijam już z wiadomej przyczyny inne odczucia których zapewne wielu z Was doświadczyło i wie o czym "bredzę" :P
Reasumując nigdy nie płaciłem za "sex" i nie mam zamiaru...!!!

Walić to się mogą mury i wrogowie!
To taka abstrakcyjna myśl moja ha ha ha
PS: Z filmu to tylko pierwszą część zobaczyłem...I mam DOŚĆ
  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#33 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:35

Dzisiaj na tvp 1 o 22:10 powtórka dokumentu Inna seksmisja.
  • 0

#34 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:23

Uważam ten film za ciekawy, ponieważ łamie stereotypy o ON.
Sex jest jedną z najważniejszych sił w życiu człowieka niezależnie od wyznania, koloru skóry, narodowości .... wobec czego miałoby być inny dla ON?

Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy. Paulo Coelho
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#35 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:10

W nie dziwię się, że temat seksu ON jest taki kontrowersyjny. W wśród zdrowych osób są też osoby, dla których sam temat jest wielkim tabu. Film ponownie oglądałem i dla mnie nie ma nic zbereźnego w tym.
  • 0

#36 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:21

Sex jest jedną z najważniejszych sił w życiu człowieka niezależnie od wyznania, koloru skóry, narodowości .... wobec czego miałoby być inny dla On


Nie zgodzę się z Tobą, nie przez same "nie bo nie" lecz to co piszesz jest
nienaturalne i można to podciągnąć pod termin medyczny - Myśli natrętne.

Ostatnią grupą osób, które cierpią na myśli natrętne są ludzie, dla których najważniejszy jest seks. Taki człowiek wszystko podporządkowuje swojej obsesji. Każda rzecz czy czynność kojarzy musie się tylko z uprawianiem miłości fizycznej.


Źródło: http://www.slownikme...tretne_443.html

Ponadto nie uważam, że jest to godne uwagi i propagowania, gdyż nie tylko osoby niepełnosprawne mają takie "potrzeby" a nie potrafią ich zrealizować.


Powtórzę się, jest to biznes i nie ma mowy o jakiejś filantropii o szlachetności nie wspomnę.
  • 0

#37 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:54

:hehe: no i Pani prostytutka miała samoobsługę jak w markecie, bo nasz kontrowersyjny lovelasik był mało ruchliwy :hehe: Heh umyła, wyprowadziła go na spacer, pogadała, nakarmiła, potuliła i... heh :D Doprawdy fascynujący film :D :hehe: Ekskluzywna prostytutka jak się przyjrzeć jej ,,obowiązkom" tylko pewnie niska cena jak na wolontariuszkę przystało :rumieniec:
A tak poważnie... prostytucji wieczne STOP. Ciekawa jestem czy kiedyś nauka weźmie górę nad głupotą i popędami... Żeby w XXI wieku nadal ludzie uważali, że seks jest czymś co się odgórnie wszystkim na równi należy? heh dla mnie ten film jest to zwyczajna żałosna amerykańska podróbka nie warta uwagi z stylu Luccinda i Belfegor... :D Z mojego punktu widzenia nie fair jest kupić coś, co powinno się w trudzie dzień po dniu i noc po nocy zdobywać :devil:
  • 0

#38 Mrozon

Mrozon

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:20

Nie rozumiem dlaczego część ludzi tutaj tak entuzjastycznie podchodzi do refundacji prostytutek przez państwo. Moim zdanie choćbyśmy pewnego dnia stali się równie bogatym państwem jak Emiraty Arabskie prostytucja dla ON nigdy nie powinna być w pakiecie socjalnym. Jeżeli ja, jako ON mam życzenie z takich, czy innych względów skorzystać z tego typu usług, wtedy szukam pieniędzy we WŁASNYM portfelu.

Jeśli mnie stać to ok, to co robię jest moją prywatną sprawą i jeśli znajdzie się chętna pani to nie mnie się wcinać między wódkę, a zakąskę i oceniać. Jest popyt i podaż. Nic nikomu do tego pod warunkiem, że Kowalski finansuje swoje eskapady z własnych nie przyznanych przez państwo środków.

Co do innych kwestii uważam, że Anna ujęła je wszystkie w taki sposób, że nie mam nic do dodania.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych