Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Inna seksmisja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 04 grudzień 2011 - 07:39

Jutro tj. 5 grudnia o godz 22 w Tvp 1 będzie ciekawy (wg.tego co reklamowali), może kontrowersyjny program o On. Piszę że smartfona i nie mogę linka lub opisu wkleić.Proszę wklejcie za mnie.Myślę że będzie to ciekawy temat ,do skomentowania.pozdrawiam.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#2 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 04 grudzień 2011 - 11:20

link do opisu filmu.

http://www.tele-prog...sja,338410.html

temat kontrowersyjny. I Juz była dyskusja na forum iponu na ten temat

http://www.ipon.pl/f...id=11410&page=1
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#3 befkoni

befkoni

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 04 grudzień 2011 - 23:48

zapowiada się ciekawie
  • 0
odzież dla niepełnosprawnych 4care

#4 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 05 grudzień 2011 - 22:07

Kto ogląda Inna seksmisja na tvp1?

Australijka Rachel Wotton pracuje jako prostytutka, która świadczy usługi klientom niepełnosprawnym. Swoją pracę traktuje jako pewien rodzaj terapii dla ludzi cierpiących na poważne schorzenia. Według niej intymność i ludzki dotyk są potrzebne chorym tak samo jak zwykłym ludziom. Rachel jest zaangażowana w akcję społecznego propagowania problemu seksualności ludzi niepełnosprawnych. O efektach jej pracy i istocie problemu opowiadają m.in. dwaj mężczyźni, John i Mark, którzy poruszają się na wózkach inwalidzkich.


  • 0

#5 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 05 grudzień 2011 - 23:37

Ogladałem,
Ta kobieta oszukuje niepełnosprawnych, Ci ludzie maja swoje pragnienia i malą szanse na ich realizacje, lecz to co ona robi, nie rozwiazuje ich samotności.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#6 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 05 grudzień 2011 - 23:47

Kurcze, przegapiłem... :gaah:

Głupio udzielać się w dyskusji, skoro nie oglądałem filmu, ale mam pytanie.

Skoro główna bohaterka jest prostytutką, to to oznacza, że świadczy (przede wszystkim) usługi seksualne. Układ jest jasny. Seks, towarzystwo za pieniądze. W jaki sposób ona oszukuje? Czy ona komukolwiek obiecała, że stworzą związek? Czy klientom wyznawała miłość? Czy ktokolwiek z ON był zmuszony do korzystania z jej usług?
  • 0

#7 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 08:51

Znalazłam tylko krótką zapowiedź-skrót. Ta blondynka to właśnie pani która świadczy owe usługi.


Może później znajdę coś jeszcze albo spróbuje nagrać z tv, bo mam ten film na dekoderze.
  • 0

#8 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 grudzień 2011 - 11:50

Może później znajdę coś jeszcze albo spróbuje nagrać z tv, bo mam ten film na dekoderze.

http://www.oneddl.com/tv-shows/scarlet-road-a-sex-workers-journey-ws-pdtv-xvid-w4f/
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#9 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:01

Aniołku - super, że coś znalazłaś, ale nie każdy znam dobrze język angielski, ale może będą jeszcze powtórki. Ostatnio oglądałam dokument też na tvp1 o dziewczynie bez rąk a potem dwa albo 3 razy powtarzali go na Polonii.
  • 0

#10 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:45

Nie rozumiem zdziwienia, takie usługi tzn. kobiet świadczących usługi seksualne są w pakiecie pomocy socjalnej oferowanej w Holandii i tam nikogo to nie dziwi. Sex osób niepelnosprawnych jest tam traktowany jako jedna z potrzeb i państwo takie usługi sponsoruje.
  • 0

#11 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:52

ula280, jesli będziemy tak zamoznym krajem, jak Holandia, to wtedy mozna świadczyć takie usługi z pakietu pomocy socjalnej.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#12 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:55

Aniołku - super, że coś znalazłaś, ale nie każdy znam dobrze język angielski, ale może będą jeszcze powtórki.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę ale póki, co tylko takie mamy możliwości. Podobnie do Ciebie też liczę na powtórkę, ale pytanie, kiedy i czy w ogóle się doczekam? Być może z czasem wrzucą jeszcze coś do neta i wtedy w jakimś tam stopniu problem się rozwiąże :) Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#13 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 00:34

Ten film nie powinien byc wyświetlany.
Co to za Obraz ON ?To patologia.
Matka odkładająca gotòwkę po to by synalek mògł zabawić się z prostytutką .
Chłopak z zespołem d. Dla którego sex stał się życiową obsesją.
A Prostytutki prawie jak bohaterki,wolontariuszki (z wyglądu małoatrakcyjne kobiety)

Ręce mi opadły myślałem że naskrobię jakiś komentarz ale tylko jedno przychodzi mi do głowy. Takie osoby powinny dostawać leki obnizające popęd a dla tego chłopaka z zespołem downa jak nie pomogą to kastracja chemiczna. :(
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#14 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 07 grudzień 2011 - 01:58

Podzielam Twoje odczucia.
Tego nie można zaklasyfikować jako dokument. Co najwyżej reportarzydło.
Żal sie robi, jak cwana kobitka zdziera kasę i to niemałą od matki która chciałaby
synowi nieba uchylić. Jak dla mnie film wzbudza niesmak nie dlatego, że jest to kontrowersyjny temat, ale dlatego jak "bohaterka" cynicznie się promuje grając na niskich instynktach. A wszystko opiera się na zbiciu niezłej kasy. Żenujące.
  • 0

#15 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1417 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:38

http://www.youtube.c...v=_5kv9QpvZrQ#!
Proszę fragmenty niestety w oryginale. Minutka pisała o poloni jeśli chodzi o powtórki a ja powiem tvp hd
Na temat filmu nie będę się wypowiadać bo sobie to obiecałam.
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#16 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:55

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_5kv9QpvZrQ#!
Proszę fragmenty niestety w oryginale. Minutka pisała o poloni jeśli chodzi o powtórki a ja powiem tvp hd
Na temat filmu nie będę się wypowiadać bo sobie to obiecałam.


Widziałam ten urywek na youtube, ale ona ma jedynie niecałe 2 min i nic z niego nie wiadomo.

Ja już dzisiaj przegrałam i mam 2 części. Jak tylko uda mi się nagrać trzecią (dzisiaj albo jutro rano) to podam linka do wszystkich 3 cz.
  • 0

#17 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3583 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:22

Połączyłem dwa wątki dotyczące tego samego zagadnienia w jedną całość.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#18 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 07 grudzień 2011 - 20:41

Powiedz mi Tomaszku, która prostytutka rozwiązuje na stałe problem z samotnością u swoich pełnosprawnych klientów? Pomijam takie historie jak w"preety women". Poza tym wyznaję zasadę, że jeśli istnieje coś dla "zdrowych"( że tak się wyrażę) to czemu nie ma istnieć dla ON? Każdy facet traci niezłą kasę korzystając z tych usług. A niepełnosprawni, choć doświadczeni przez los, nie są bardziej święci od innych ludzi.
  • 0

#19 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 21:17

************************************ 

Ten film nie powinien byc wyświetlany.
Co to za Obraz ON ?To patologia.
Matka odkładająca gotòwkę po to by synalek mògł zabawić się z prostytutką .
Chłopak z zespołem d. Dla którego sex stał się życiową obsesją.
A Prostytutki prawie jak bohaterki,wolontariuszki (z wyglądu małoatrakcyjne kobiety)

Ręce mi opadły myślałem że naskrobię jakiś komentarz ale tylko jedno przychodzi mi do głowy. Takie osoby powinny dostawać leki obnizające popęd a dla tego chłopaka z zespołem downa jak nie pomogą to kastracja chemiczna. :(


Zbulwersował mnie ten post!!
Po 1 matka nie odkładała specjalne na ten cel kasy, tylko kasa należała do jej syna a ona pomogła mu tylko żeby spełnił swoje urodzinowe marzenie i mu trochę od siebie z tej okazji dołożyła.
Po 2 często osoby z downem lubią kobiety, pieszczoty i przytulanie. Nie jedne raz widziałam jacy są 'milusińscy'.
Po 3 na szczęście ON nie mają aż takich wygórowanych żądań żeby chcieć pannę zawsze i wyłącznie 18-letnią barbie już o samym wyglądzie prostytutki. Żadnej z tych pań w filmie nie nazwałabym nieatrakcyjnych (już z samej racji ich wieku) i na całe szczęście, że wyglądają jak 'wolontariuszki' a nie jak dziwki.

Na kastrację to wysłałabym ciebie jako pierwszego żebyś takim właśnie osobą pokazał że nie trzeba nikomu płacić i uprawiać seksu (czyt. przyjemności)
  • 0

#20 lord wodzu

lord wodzu

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 00:10

Staniew ! ... Każdy robi to co chce! Niepełnosprawni jak będą chcieli to będą korzystać z tych usług a Ty jeśli nie potrzebujesz to nie musisz . TY chcesz ustawiać życie niepełnosprawnym ?? Ty chyba kolego masz jakieś kompleksy. Prawie każdy facet lubi bzykać ale Ty chyba nie.
  • 0
A SŁOWO STAŁO SIĘ CZYNEM!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych