Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Homoseksualizm czy Wam z tym dobrze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 14:22

Rozumiem w takim razie, ze popierasz rozroby i akty wandalizmu w ramach tego protestu? Zwykly marsz pokoju, w ktorym nikt nikogo nie bije jest beee i nienormalny? A ja uwazam, ze jak zaczna wybijac szyby, palic opony i bic lysych to tez bedzie zle, pojawia sie stwiedrzenia, ze homoseksualisci to osoby wulgarne, sklonne do przemocy, wandale. Ciche wirtualne protesty nie porusza zbyt wielu osob niestety.
  • 0

#22 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 14 październik 2011 - 14:53

Nie no mam na mysli homoseksualistow oczywiscie.

" Jak myślisz,gdybyście zamiast tego karnawału palili opony,gwizdali,albo nawet sami sie podpalali,to czy wtedy były by jakies ataki i potrzeba by było tyle policji? Myślę że zrozumienie było by większe i może poparli by Was nawet ci którzy na codzień raczej mają gdzieś homoseksualistów." Odnioslam sie do tej wypowiedzi.


Jak homo będą się podpalać, albo chociaż opony, to ekolodzy przyczepią się, że jest zanieczyszczane powietrze.
  • 0

#23 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 15:38

Kazdy sie przyczepi jak nie ekolodzy to lysi, jak nie lysi to mohery, jak nie ci to znajda sie inni co sie przyczepia. Kazda proba demonstracji swoich upodoban sexualnych bedzie krytykowania.
  • 0

#24 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 14 październik 2011 - 16:57

Ja bym poszedł na taki marsz, aby choćby po to żeby na ekscentryków popatrzeć a może i by się ciekawą fotke udało strzelić ;)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 29 grudzień 2011 - 23:04

sama bym poszła na takoł parade chetnie wolnosc słowa i to mi sie wtym kraju zaczyna podobac nie chodzi oto ze jestem lesbijko
  • 0

#26 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 30 grudzień 2011 - 16:24

sama bym poszła na takoł parade chetnie wolnosc słowa i to mi sie wtym kraju zaczyna podobac nie chodzi oto ze jestem lesbijko


Temat wątku jest "homoseksualizm czy Wam z tym dobrze ?"
Czytając Twoje posty w innych tematach to nie bardzo Ci z tym dobrze .Wstrząsającą historię opisałaś w wątku "chciałbym mieć dziewczynę".:(
Tak się chwalą homoseksualiści swoją tolerancją , miłością do innych .
Zachwyt paradą , tak kolorowo, a po paradzie szara rzeczywistość.:(
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#27 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 30 grudzień 2011 - 22:08

(...)
Tak się chwalą homoseksualiści swoją tolerancją , miłością do innych .
Zachwyt paradą , tak kolorowo, a po paradzie szara rzeczywistość.:(


Tak konkretnie mój drogi, to do czego pijesz?
  • 0

#28 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 11:56

Nic nie pije, nic nie sugeruje, pisze jak jest i tyle.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#29 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 13:31

Nic nie pije, nic nie sugeruje, pisze jak jest i tyle.


Nie piszesz jak jest, tylko jak Ty uważasz, i do tego w dość mało konkretny sposób. Skoro czynisz jakieś zarzuty wobec ludzi to rób to konkretnie. O co chodzi Tobie z tą "szarą rzeczywistością"?
  • 0

#30 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 04 styczeń 2012 - 14:45

To że ktoś jest homoseksualny nie oznacza od razu że ma mu się podobać każda osoba tylko dlatego że jest tej samej orirntacji.To ta "szara rzeczywistość". Nie ma się o co czepiać :).A co do nagości w paradach,...jeśli byłyby to parady nie homo a heteroseksualne myśle że budziłyby tyle samo negatywnych emocji.
  • 0

#31 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 15:18

(...) A co do nagości w paradach,...jeśli byłyby to parady nie homo a heteroseksualne myśle że budziłyby tyle samo negatywnych emocji.


Byłaś na jakiejś polskiej paradzie albo marszu równości, że tak piszesz? Gdzie ta nagość?

Poniżej zdjęcia z ostatniej warszawskiej parady. Rzeczywiście pełno tam golasów:

Dołączona grafika
Źródło: innastrona.pl

Dołączona grafika
Źródło: innastrona.pl

Dołączona grafika
Źródło: gazeta.pl


Na najsłynniejszej paradzie w Rio De Janeiro, którą można uznać za heteroseksualną :P jest masa nagości. I gdzie to oburzenie, o którym piszesz? Skoro obfitująca nagością parada w Rio budzi tak negatywne emocje, to czemu Brazylijczycy robią niezły interes na turystach, którzy przyjeżdżają, aby zobaczyć tą właśnie paradę?
  • 0

#32 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:09

Widziałam w niemczech w tv pardę z Berlina,wierz mi niemcy choć baaardzo tolerancyjni nie byli szczególnie zachwyceni,chociaż teraz to już chyba nie wygląda tak ekstremalnie jak kiedyś...A hetero,zobacz jaka nie tak dawno temu była afera o "świerszczyki" w kioskach.
Rio jako przykład..............:) :) :) tu się poddaje :)
  • 0

#33 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:22

Widziałam w niemczech w tv pardę z Berlina,wierz mi niemcy choć baaardzo tolerancyjni nie byli szczególnie zachwyceni,chociaż teraz to już chyba nie wygląda tak ekstremalnie jak kiedyś...A hetero,zobacz jaka nie tak dawno temu była afera o "świerszczyki" w kioskach.
Rio jako przykład..............:) :) :) tu się poddaje :)


1. Aha... Nie widziałaś żadnej parady w Polsce na własne oczy, widziałaś tylko jakąś paradę w Niemczech, i do tego nie osobiście tylko w TV.
Zakażmy w Polsce parad LGBT, bo Niemcom nie podoba się Niemiecka parada w Berlinie? Nie rozumiem...

2. Ta afera może była w kółkach różańcowych Radia Maryja, ale ja akurat niczego nie odnotowałem. Chociaż, gazety i TV oglądam.

3. Rio to dobry przykład, bo to najbardziej znana, a może i największa parada na świecie. Skoro przeszkadza domniemana nagość na polskich paradach i marszach LGBT, to nie rozumiem czemu nie przeszkadza ewidentna, wszechobecna nagość na heteroseksualnej paradzie w Rio?
  • 0

#34 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:59

Nie odbieraj tego jako atak.Nie pisze nic o zakazach czy oburzeniu,jedynie o tym jak to wyglądało ze strony niemieckiej.Być może to zupelnie Cie nie zainteresowało ale podałeś jako przykład Rio De Janeiro (byłeś tam osobiście) by pokazać inną kulturę, inne podejście ...
Za czasów R.Giertych dość głośno było o zakazie eksponowania owych pism i chyba przeprowadzili to skutecznie bo nie są one już w zasięgu wzroku dzieci, a głównie o to chodziło.
  • 0

#35 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 18:07

(...) Za czasów R.Giertych dość głośno było o zakazie eksponowania owych pism i chyba przeprowadzili to skutecznie bo nie są one już w zasięgu wzroku dzieci, a głównie o to chodziło.


eee.... czasy Giertycha to były wieeeki temu :P
  • 0

#36 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 04 styczeń 2012 - 23:58


Nic nie pije, nic nie sugeruje, pisze jak jest i tyle.


Nie piszesz jak jest, tylko jak Ty uważasz, i do tego w dość mało konkretny sposób. Skoro czynisz jakieś zarzuty wobec ludzi to rób to konkretnie. O co chodzi Tobie z tą "szarą rzeczywistością"?


Ja tylko połączyłem historię użytkownika martamartusi12 z jej fascynacją paradą.
A masz zdjęcia z parady na której są ON?
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#37 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 01:25

(...) A masz zdjęcia z parady na której są ON?


Poznasz po zdjęciu czy ktoś jest: słabosłyszący, głuchy, niedowidzący, chory psychicznie, po stomii, zamiast jednej nogi ma protezę itd? Nie u każdego niepełnosprawność jest widoczna.

Najbardziej widoczni chyba są wózkowicze: Tutaj jest jedna fotka:
pancygaro.fotolog.pl
  • 0

#38 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 09:00

cytuję ze str.którą podałeś "Oczywiście byli też przeciwnicy Parady, ale było ich wyjątkowo mało. Mam wrażenie, że wbrew tezom prawicowców, to homoseksualiści się rozmnażają, a homofobowie wymierają. Podczas tej Parady na własne oczy widziałem prawicowców, których mógłbym policzyć na palcach obu nóg. Kilku z nich targało ze sobą transparenty:zdjęcie

Na deser proponuję zabawę. Na prawym transparencie prawicowców umieszczono wielce dowcipny wierszyk: "każdy Polak kulturalny dba o przyrost naturalny". Pomóżmy tym nieszczęsnym zakompleksionym chłopakom i wspólnie zastanówmy się - co jeszcze robi każdy kulturalny Polak, albo co się z nim dzieje. Musi się rymować. Moje propozycje to: "każdy Polak kulturalny nosi ubiór łatwopalny" i "każdy Polak kulturalny chce uprawiać seks analny". Kto następny? Kto da więcej?"


Ciekaw jestem jak homoseksualiści się rozmnażają facet faceta zapładnia?
Ta zabawa w rymowanki nie świadczy dobrze o jej autorze -to niespełniony neonazista pisał?
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#39 Gość_corina_*

Gość_corina_*
  • Gość

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:30

Polecam książkę Marcina Szczygielskiego "Berek".Autor jest wieloletnim partnerem Tomasza Raczka.
Opis książki wzięty ze strony internetowej,jest trafny więć jedynie przytocze (...) Brawurowo opowiedziana historia dwojga ludzi których pozornie nie łączy nic poza wzajemną nienawiścią i mieszkaniem we wspólnej kamienicy.Paweł,typowy wielkomiejski gej,i Anna przedstawicielka moherowych beretów(...)Dosadne opisy,bezkompromisowa satyra a zarazem delikatność sprawiają że "Berek" to lektura od której nie można się oderwać(...) Książka jest naprawdę świetna,ja nie mogłam się oderwać,przeczytałam ją przez jedną noc.Odczarowuje homoseksualizm,dodam że nie brak tam ostrych opisów takich +18,ale i wzruszających.
  • 0

#40 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 11:05

Przecież ta książka to bajka.My piszemy o rzeczywistości.
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych