Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Homoseksualizm czy Wam z tym dobrze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 19 lipiec 2011 - 20:47

Witam.Chciałem poruszyć temat w wątku homoseksualizm post 79ale niestety wyszła z tego awanta itd.Myślałem że od forumowiczów dowiem się czegoś ale cóż wszyscy zajęci przepychankami słownymi. Dla tych co chcą poczytać zamieszczam link strony którą dzisiaj znalazłem:
http://www.homoseksualizm.edu.pl/
  • 0

#2 mucha2

mucha2

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 lipiec 2011 - 20:53

Stronka naprawdę ciekawa...
Czekam z niecierpliwością na rozwój tego tematu :)
  • 0

#3 Gość_aga29_*

Gość_aga29_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2011 - 21:17

Super sprawa. Strona jest bardzo ciekawa.
  • 0

#4 mucha2

mucha2

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 13:56

Szkoda, że tu tak cicho...
Już myślałam, że dowiem się tutaj czegoś konkretnego. :s

Ja naprawdę jestem ciekawa czy tak jak w temacie: "dobrze Wam z tym?" I nie chodzi mi o to w jaki sposób traktuje Was społeczeństwo (o tym było dużo w poprzednim temacie, w którym zrobiła się istna przepychanka, a szkoda...), ale czy "gdzieś tam w środku" nie przeszkadza Wam to?
(bo z tej strony, którą podał staniew wynika, że jednak nie wszyscy "homo" są zadowoleni z tego kim są)
Przepraszam, może nie powinnam wypytywać tak na forum :rumieniec: ale nie mam w realu kontaktu z osobami o innej orientacji, więc TV czy net to dla mnie jedyne źródła informacji.
pozdrawiam.
  • 0

#5 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 20 lipiec 2011 - 14:23

Dobrze mi z moim gejostwem tak samo jak z tym, że jestem brunetem o zielonych oczach.
Staniew, z moich zielonych oczu też chcesz mnie wyleczyć? :D

PS. A tak wogóle to czego konkretnie chcesz się dowiedzieć? Może złe pytania zadawałeś... 

Przepraszam, może nie powinnam wypytywać tak na forum :rumieniec: ale nie mam w realu kontaktu z osobami o innej orientacji (...)


Masz kontakt, ale nie wiesz, że to gej lub lesbijka.
Jak ktoś nie jest hetero to zwykle nie mówi o tym na lewo i prawo, tylko dzieli się w pierwszej kolejności z zaufanymi osobami.
  • 0

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:28

Twoje zielone oczy a orientacja seksualna to chyba troszkę inna bajka :)
  • 0

#7 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:31

Twoje zielone oczy a orientacja seksualna to chyba troszkę inna bajka :)


Lubię jak opowiadasz bajki, więc wyjaśnij mi co masz namyśli.
  • 0

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2011 - 11:42

Bo nie porównuj koloru Twoich zapewne pięknych oczu do zboczenia seksualnego.Zaraz będą gromy że nazywam Was zboczeńcami.....chodzi o to w wg mnie homoseksualizm nie jest normą,a skoro coś nie jest normalne to jest odchyleniem,zboczeniem,często nabytym a nie wrodzonym.
  • 0

#9 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:37

(...)
(bo z tej strony, którą podał staniew wynika, że jednak nie wszyscy "homo" są zadowoleni z tego kim są)
(...)


W kraju, w którym jedną z największych obelg jest powiedzieć ty pedale, lub ty lesbo, w kraju, w którym można dostać po mordzie za trzymanie za rękę ukochanej osoby nie dziwi, że są osoby które mają problemy z zaakceptowaniem swojej orientacji seksualnej.


Są homo, którzy nie akceptują swojej orientacji, ale nie znam takich, którzy jednocześnie byliby szczęśliwi.
Znam natomiast gejów i lesbijki, którzy siebie akceptują i są mniej lub bardziej szczęśliwi.
  • 0

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:44

shinjin,mamy pederastów,lesby,mocherów,pisiorów,POpaprańców,kulawych,kaleków,czyli pasożytów społecznych żerujących na ciężkiej pracy ludzi czynu,przekraczających kilkakrotnie dzienne normy.Nie rób męczenników z homoseksualistów.Pojedz sobie do kraju gdzie dominuje religia,obojętnie jaka i ciekawe czy tak dobrze by Ci było. A za opinię ogólną podziękuj organizatorom kolorowych parad,bo m.in dzięki nim możesz dostać w ryj od homofobów.Opinię macie jaką macie,nie normalnych ludzi tylko kolorowych zboczeńców biegających w stringach i kręcących tyłkami w rytm techno.Gdy wtopicie się w tłum,wyglądem i zachowaniem to nikt was nie pobije i nie nazwie pedałem,ale stereotyp niestety zawdzięczacie głównie tym paradom
  • 0

#11 mucha2

mucha2

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 14:01

W kraju, w którym jedną z największych obelg jest powiedzieć ty pedale, lub ty lesbo, w kraju, w którym można dostać po mordzie za trzymanie za rękę ukochanej osoby nie dziwi, że są osoby które mają problemy z zaakceptowaniem swojej orientacji seksualnej.


No i właśnie nie o to mi chodziło.
Uważam, że żaden człowiek (obojętnie czy chudy czy gruby, czy homo czy hetero) nie powinien oceniać siebie tylko przez pryzmat tego jak postrzegają/oceniają go inni!
(można, a nawet trzeba brać to pod uwagę, ale nie kształtować według tego swoją ocenę własnej osoby i budować na tym poczucie własnej wartości...nie wiem, tak myślę...:rumieniec: )

Pytając miałam bardziej na myśli to czy kiedy przysłowiowo "patrzycie na siebie w lustro", kiedy patrzycie na "swoje wczoraj" żeby wyciągnąć wnioski na temat własnej osoby...czy wtedy naprawdę jest Wam dobrze z tym kim się staliście???

Ps. szkoda, że ze wszystkich forumowych osób homo, wypowiada się tu tylko jedna osoba...
Nikt więcej naprawdę nie zajrzał na tą stronę z pierwszego postu i nie wypowie się tutaj? hmmm... to mi daje do myślenia...
  • 0

#12 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 13 październik 2011 - 00:15

(...) Gdy wtopicie się w tłum,wyglądem i zachowaniem to nikt was nie pobije i nie nazwie pedałem,ale stereotyp niestety zawdzięczacie głównie tym paradom


Aha. Czyli wszyscy mają być szarzy i przeciętni jak większość. A jak ktoś będzie trochę inny, to należy obić mordę? Jak chcesz to możesz się wtapiać w tłum, ze strachu. Ja wolę pozostać sobą. Nie mam zamiaru równać do większości, bo Ty chcesz mieć jednolite społeczeństwo. Jak przeraża Ciebie różnorodność, to załóż sobie sektę gdzie wszyscy będą ubierać się i myśleć tak samo, jak jakieś bezrozumne robociki.
  • 0

#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 październik 2011 - 11:16

Nie nie shinjin.Mi chodzi tylko o te pochody i ogólnie o przesadne manifestowanie swojej odmienności.Widzisz hetero nie manifestuje że jest hetero. Bo niestety,co dobrego dają te marsze? Napewno nie wzrost tolerancji.A to wtapianie się w tłum to miałem na myśli właśnie tą całą otoczkę,muzyka,kręcenie tyłkami itp,bo chyba stąd m.in jest stereotyp o Was.Gdyby coś zależało ode mnie to zalegalizował bym Wasze związki,dziedziczenie,rozwody i wszelkie te biurokratyczne sprawy. Nie jestem homofobem,jednak te marsze to dla mnie przesada. Nie jestem za chowaniem się w tłum,ale też nie popieram robienia szumu wokół siebie. Zbierajcie np podpisy,teraz macie "rzecznika",czyli pana Janka P. Może nie rzuca słów na wiatr,jak reszta polityków,tego wam życzę,normalnego życia. Tylko nie dziwcie się,bo niestety,jak ktoś wrzeszczy na ulicy że jest homo,to zawsze znajdzie się heteryk z kamieniem w ręku.To się tyczy wszystkich,nie tylko homoseksualistów. Widziałeś tzw "obronę krzyża",jaka była reakcja i parodiowanie katolików przez ich przeciwników. Gdyby katolicy,ekolodzy lub nie wiem kto robili takie pochody to też byli by przeciwnicy,niestety.

ak przeraża Ciebie różnorodność, to załóż sobie sektę

Tak już tu jestem postrzegany przez niektórych :D
  • 0

#14 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 13 październik 2011 - 13:33

Nie nie shinjin.Mi chodzi tylko o te pochody i ogólnie o przesadne manifestowanie swojej odmienności.Widzisz hetero nie manifestuje że jest hetero.


Bo nie musi. Każdy z założenia jest hetero i jest katolikiem.
Inną sprawą jest to, że jednak hetero manifestują swoją orientację.
Jak młoda para świeżo po ślubie przejeżdża w hałaśliwym korowodzie przez centrum miasta, to jak to nazwać, jak nie przesadnym manifestowaniem?

Kiedy chłopak pocałuje dziewczynę to jest to okazywanie sobie uczuć. Kiedy chłopak pocałuje chłopaka to jest to obnoszenie się ze swoją seksualnością.

Bo niestety,co dobrego dają te marsze? Napewno nie wzrost tolerancji.A to wtapianie się w tłum to miałem na myśli właśnie tą całą otoczkę,muzyka,kręcenie tyłkami itp,bo chyba stąd m.in jest stereotyp o Was.Gdyby coś zależało ode mnie to zalegalizował bym Wasze związki,dziedziczenie,rozwody i wszelkie te biurokratyczne sprawy. Nie jestem homofobem,jednak te marsze to dla mnie przesada. Nie jestem za chowaniem się w tłum,ale też nie popieram robienia szumu wokół siebie.


Szum jest po to, aby dana mniejszość została dostrzeżona i uznano jej prawa.
W wielu krajach zachodu, w których były marsze i parady są już albo związki partnerskie albo małżeństwa dla homo. Więc jest to skuteczna strategia.

Zbierajcie np podpisy,teraz macie "rzecznika",czyli pana Janka P. Może nie rzuca słów na wiatr,jak reszta polityków,tego wam życzę,normalnego życia. Tylko nie dziwcie się,bo niestety,jak ktoś wrzeszczy na ulicy że jest homo,to zawsze znajdzie się heteryk z kamieniem w ręku.To się tyczy wszystkich,nie tylko homoseksualistów. Widziałeś tzw "obronę krzyża",jaka była reakcja i parodiowanie katolików przez ich przeciwników. Gdyby katolicy,ekolodzy lub nie wiem kto robili takie pochody to też byli by przeciwnicy,niestety. (...)


Ależ katolicy robią pochody. W ich języku nazywa się to procesjami. Blokują centrum miasta tak samo jak marsze równości, czy rowerowe masy krytyczne.
  • 0

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 13 październik 2011 - 15:43

Mi chodzi tylko o sens pochodów,a nie zablokowane ulice ani całowanie,czy hałaśliwe śluby.To tylko moje zdanie,że te marsze raczej nie przypominają pochodu ludzi uciemiężonych przez Polskie prawo i osaczonych dokoła homofobicznymi faszystami i mocherami. Jak myślisz,gdybyście zamiast tego karnawału palili opony,gwizdali,albo nawet sami sie podpalali,to czy wtedy były by jakies ataki i potrzeba by było tyle policji? Myślę że zrozumienie było by większe i może poparli by Was nawet ci którzy na codzień raczej mają gdzieś homoseksualistów.
  • 0

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 01:56

Taaa podpalajcie sie a beda Was kofffac tlumy :)
  • 0

#17 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 14 październik 2011 - 02:15

Taaa podpalajcie sie a beda Was kofffac tlumy :)


Ale nie ekolodzy.
  • 0

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 02:18

Nie no mam na mysli homoseksualistow oczywiscie.

" Jak myślisz,gdybyście zamiast tego karnawału palili opony,gwizdali,albo nawet sami sie podpalali,to czy wtedy były by jakies ataki i potrzeba by było tyle policji? Myślę że zrozumienie było by większe i może poparli by Was nawet ci którzy na codzień raczej mają gdzieś homoseksualistów." Odnioslam sie do tej wypowiedzi.
  • 0

#19 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 13:00

Stronka w porządku myśle że osoby z taką orientacją znajdą cos dla siebie.
  • 0

#20 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2011 - 13:26

No stety czy niestety ale to nie przypomina protestu i domagania się czegokolwiek. Chyba większość przyzna mi rację,że tak nie domaga się swoich praw. Tyle,mam to gdzieś,mniej więcej tam gdzie dziurę ozonową,ocieplenie klimatu i apokalipse 2012. Ja tylko o tych pochodach staram się wyrazić swoje zdanie. O ile tu jestem zacofany,"elita" itp itd,to w tematach homo jestem bezstronny. Znam tylko to czym karmią mnie media,różne,nie tylko tzw "prawicowo homofobiczne". wniosek nasuwa się jeden,to nie protest,już bardziej może promocja homoseksualizmu. Nie tędy droga,o nie.Jakiś strajk sam bym poparł,oczywiście tylko wirtualnie,podpisy itp bo nie mam zamiaru w pochodach uczestniczyć,w żadnych nawet gdyby koło mojego domu przechodzili. Rozumiem gwizdy wrzaski petardy opony,to jakaś forma zwrócenia na siebie uwagi. Ale to co robią homo to jest cool imprezka a nie domaganie się postulatów.Owszem,uwagę zwracacie na siebie,alle jak przeciętny homofob,Kowalski ma się domyślić że wy się czegoś domagacie? bo z tych marszów nic nie wynika,tylko rozbawieni zboczeńcy,bo pewnie wielu tak to odbiera.Już pisałem,karnawał a nie protest. Popieram związki homo,popieram gwizdy "solidarności",ale jak już wymuszać na rządzie prawo a w społeczeństwie szukać zrozumienia,to nie tak jak to jest teraz,czyli techno i stringi,bardzo uogólniając. Naprawde nie dziwię się tym co robią anty marsze,nie podoba mi się to ale niestety rozumiem ich. To promocja homo a nie strajk,tak to ludzie chyba widzą,więc nie rzucę kamieniem ani w "pedalstwo" ani w łysych,wszyscy mają troszeczkę racji,a metody też wszyscy mają złe,nie bije się innych ale też nie robi się takich kolorowych imprez w ramach protestu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych