Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

krzesło obrotowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewelina02091991

ewelina02091991

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 maj 2011 - 23:24

Witam spotkał się ktoś może z krzesłem obrotowym w blokadą obrotu? Chodzi o to, że mam problem z przesiadaniem się z krzesła na wózek i z wózka na krzesło. Krzesło obrotowe jest o tyle dobre, że mogę poruszać się na nim po pokoju jest o wiele łatwiej niż na zwykłym krześle ale problem jest właśnie przy przesiadaniu jeśli jest możliwość zakupu takiego krzesła i ktoś słyszał właśnie o takim proszę o informację z góry dziękuje.
  • 0

#2 Lili_90

Lili_90

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 08:59

Witam,
Szukając niegdyś fotela dla siebie spotkałam się z fotelem z pamięcią obrotu firmy Bejot.
Nie jest pewna czy dokładnie to masz na myśli. Krzesło obrotowe o którym piszę było wyposażone w kolumnę z pamięcią obrotu, czyli takie które powraca do pozycji "wyjściowej"


  • 0

#3 KryTom

KryTom

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 08:25

oczywiście są krzesła z pamięcią obrotu, ale w tej sytuacji może zdać egzamin krzesło obrotowe , które posiadają kółka z hamulcem, takie fotele są w ofercie polskich fabryk takich jak BEJOT czy PROFIM


  • 0

#4 robert56

robert56

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 maj 2019 - 10:46

Od wielu miesięcy używam to krzesło obrotowe, kiedy zdarzy mi się przesiadywać przy komputerze. Zapewnia mi komfort zarówno w trakcie pracy, jak i w grania :D


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych