Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dobry ortopeda w Krakowie??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 zuza10

zuza10

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 12:55

Trzeba próbować, metoda jest nowatorska i być może pomaga
  • 0

#22 Aleksis

Aleksis

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 13:53

Potwierdzam, dr Więcek to dobry ortopeda i ma w swoim gabinecie rehabilitantów, swoją drogą bardzo dobrych. Jakby ktoś potrzebował jakiegoś dobrego rehabilitanta, to nich spokojnie uderza do tego gabinetu.
  • 0

#23 karol_krk

karol_krk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2012 - 21:30

Bardzo dobrym rehebilitantem jest dr Pięta. Ma swój gabinet na ulicy królowej Jadwigi, Fizjomed się chyba nazywa. Ja byłem u niego tylko ns kilku zabiegach, ale siostrze pomógł bardzo po wypadku, rok temu ledwo mogła chodzić, a teraz wróciła do sportu (też bym chciał, ale u mnie to poważniejsza sprawa...). Niemniej bardzo go polecam, łąpie świetny kontakt z pacjentem.
  • 0

#24 truskawa215

truskawa215

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2013 - 16:15

Potwierdzam, dr Więcek to dobry ortopeda i ma w swoim gabinecie rehabilitantów, swoją drogą bardzo dobrych. Jakby ktoś potrzebował jakiegoś dobrego rehabilitanta, to nich spokojnie uderza do tego gabinetu.

 

 

też mogę się dołączyć do tego polecenia :)


  • 0

#25 Conflagration

Conflagration

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 maj 2014 - 22:22

Sluchajcie drodzy, a korzystaliscie juz moze z usulg rehabilitantów w ktoryms z gabinetów Dr Więcka? Rafał chyba ma na imie? slyszalem ze jeden z lepszysch w swoim fachu, ale czekam na potwierdzenie. Dzieki :)


  • 0

#26 Conflagration

Conflagration

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 22:54

Dobra juz wszystko wiem. udaje sie tam niezwlocznie. to jest lista spcjalistów. ktos ktorego poleca?Gabriela Sznajder, mgr Jakub Chudy, mgr Andrzej Czajka, mgr Iwona Bańkowska, mgr Joanna Grzegorzek, Joanna Charuza, mgr Marta Szewczak, mgr Anna Świtoń, Katarzyna Ciebień, Katarzyna Makoś, Marcelina Krzysiek, Agnieszka Kopeć, mgr Gabriela Krawiec, mgr Daria Święszek, mgr Marta Zielińska, mgr Anna Grylewicz, Magdalena Leksander


  • 0

#27 korolekk

korolekk

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 11:29

i jak z tymi specjalistami? ktoś kogoś poleca?


  • 0

#28 Bambusowa

Bambusowa

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 14:11

Ja - też dra Więcka i jego specjalistów. Chodziłam do p. Gabrieli i  bardzo mi pomogła. 


  • 0

#29 ziomeklol

ziomeklol

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 19:57

Doktor Więcek jest najlepszy w Krakowie, bardzo pomaga mi w rehabilitacji nóg


  • 0

#30 elai

elai

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 12:26

Od siebie także mogę z czystym sumieniem polecić doktora Więcka. Jest miły i ma potrzebną wiedze a to niestety niezbyt często spotykane połączenie. Bo ja jak do tej pory trafiałam na lekarzy albo buraków albo miłych ale nie potrafiących nawet zdiagnozowac a co móić o wyleczeniu.


  • 0

#31 samurajka

samurajka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 18:33

tak, doktor Więcek to dobry ortopeda, oczywiście prywatnie, bo trafić gdziekolwiek na nfz graniczy z cudem, ale mogę przyznać, że można mu zaufać


  • 0

#32 mismiodek

mismiodek

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 10:39

Mam nieodparte wrażenie, że te wpisy na forum, zostały opublikowane jako peany, na cześć dr. Więcka. Nagle wszyscy, polecają jednego lekarza. Bardzo dziwne.

Ja polecam doktora Jakuba Ślusarskiego, przyjmuje w klinice UJ na Kopernika. Bardzo pomógł mi i nie mogę złego słowa powiedzieć. Po kilkuletniej tułaczce od lekarza do lekarza, dopiero on podjął się skomplikowanej operacji i dziś wracam do zdrowia. Zupełnie nie rozumiem zachwytu dr Więckiem, który niczym nie wyróżnił się i wykluczał operację.

Do doktora Ślusarskiego, są długie terminy, ale przyjmuje też prywatnie. Najważniejsze dla mnie, że to nie tylko lekarz diagnosta z za biurka, ale także praktyk i chirurg, a to już nie takie oczywiste.

Od siebie także mogę z czystym sumieniem polecić doktora Więcka. Jest miły i ma potrzebną wiedze a to niestety niezbyt często spotykane połączenie. Bo ja jak do tej pory trafiałam na lekarzy albo buraków albo miłych ale nie potrafiących nawet zdiagnozowac a co móić o wyleczeniu.

Na własnym przykładzie powiem, że bycie miłym, nie zawsze oznacza właściwą diagnozę.
  • 0

#33 damin11

damin11

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:25

Kilka miesięcy leczyłam kolano po urazie u Pana Adama Niewiadomskiego. Wcześniej każdy ortopeda powtarzał mi, że kolano nie będzie w pełni sprawne. A Panu Adamowi udało się doprowadzić moje kolano do 100% sprawności :) Dlatego gorąco polecam :) W linku informacje gdzie można go znaleźć :)  - linku nie ma i nie będzie, gdyż jest reklamą (niezgodne z regulaminem forum, punkt 10). W poście jest wystarczająca ilość informacji do odnalezienia lekarza samodzielnie za pomocą wyszukiwarki Google.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 17 grudzień 2015 - 20:10
usunięcie aktywnego linku - reklama.

  • -1

#34 matek_wik

matek_wik

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 16:51

Widzę, że polecacie dr Więcka. Sam potrzebuję pomocy bo moje bieganie niestety źle się skończyło i coś mi się stało w kostkę - niestety ale od kilku dni mimo tego, że kostka nie spuchła nie mogę biegać. Jak długo czeka się na wizytę u niego? 


  • 0

#35 Bayah

Bayah

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:44

Ja od siebie również mogę polecić dr Więcka. Miałam wypadek, na razie chodzę wprawdzie o kulach, ale chodzę, a gdyby nie pan dr Rafał, pewnie skończyłabym na wózku. Na razie jeszcze czekam na kolejną operacje, bo jest szansa, że może wrócę do "normalniejszego" życia.


Użytkownik kuba edytował ten post 24 kwiecień 2016 - 11:13
Poprawa interpunkcji

  • 0

#36 Judyta3

Judyta3

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 18:03

Ja już od ponad roku leczę się u dr Rafała Więcka i dotychczas jestem bardzo zadowolona. Pan doktor to bardzo przystępny człowiek, tłumaczy wszystko, objaśnia tak po "polsku", a nie medycznym slangiem. Ja leczę się z powodu torbieli na kolanie, jestem już po kilku zastrzykach sterydami i wydaje się, że wszystko zaczyna być na dobrej drodze  ;)


  • 0

#37 agatakulkisza

agatakulkisza

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2017 - 20:01

Dobry ortopeda to jedna sprawa, ale bardzo ważna jest też rehabilitacja. W Krakowie jest bardzo dobry gabinet, namiary mogę podać na priv. Po wypadku na rowerze miałam problem z łokciem, 10 dni zabiegów naprawdę mi pomogło. Nie wiem skąd i jak, ale ulga jest duża. 

 

Pierwszy post i już reklama konkretnego gabinetu. Niezgodne z regulaminem forum, punkt 10:

https://ipon.pl/regulamin_serwisu

 

Otrzymujesz ostrzeżenie. Moderator.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 21 maj 2017 - 20:30
usunięto dane - reklama gabinetu.

  • 0

#38 jazzy123456789

jazzy123456789

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 19:04

Mi się wydaje, że warto w tym obszarze tematycznym doradzić się znajomych... Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie...


  • 0

#39 Adamal

Adamal

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2019 - 13:12

Ja złamanie leczyłem u Pani Walczyk-Czapli z Rajtar Medica i mogę ją serdecznie polecić. Jest naprawdę dobrym specjalista i zna się na rzeczy.


  • 0

#40 sandra3212

sandra3212

    Widz

  • Zbanowany
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2020 - 12:41

Jeśli szukasz sprawdzonego ortopedy to warto zapoznać się z opiniami zawartymi w Internecie


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych