Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wykluczenie społeczne - ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 13 luty 2011 - 20:48

Witam. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat wykluczenia społecznego w obszarze grupy osób z niepełnosprawnością oraz osób bezdomnych. W związku z tym mam wielką prośbę. Przed przeprowadzeniem badań właściwych, chciałabym przeprowadzić badania pilotażowe w celu zweryfikowania poprawności mojej ankiety, abym później w miarę potrzeby mogła dokonać ewentualnych zmian i niezbędnych poprawek. Bardzo proszę o pomoc. Chciałabym aby moje narzędzie było jak najbardziej poprawne i rzetelne. Wszelka krytyka jest mile widziana. Zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą mailową - fuksja_a@wp.pl bądź wiadomością prywatną. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Każda uwaga będzie dla mnie niezwykle cenna. Pozdrawiam! :shy:
  • 0

#2 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 02 marzec 2011 - 20:21

Witam ponownie. Moja ankieta jest już gotowa, także po raz drugi zwracam się z gorąca prośbą o pomoc. Tematem mojej pracy mgr jest "Zjawisko wykluczenia społecznego na przykładzie wybranych grup społecznych - osób z niepełnosprawnością i osób bezdomnych". Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą mailową (fuksja_a@wp.pl) lub wiadomością prywatną w celu podania adresu mailowego, na który mogłabym wysłać ankietę. Badania te są anonimowe, a uzyskane wyniki wykorzystane będą wyłącznie do celów naukowych. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Kasia
  • 0

#3 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 03 marzec 2011 - 11:56

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą mailową (fuksja_a@wp.pl) lub wiadomością prywatną w celu podania adresu mailowego, na który mogłabym wysłać ankietę.


A tyle razy była tu mowa jak przeprowadzamy ankiety. Porażka.
  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#4 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 14:31

Ma Pani rację. Przepraszam. W najbliższym czasie zamieszczę odpowiedni namiar do kwestionariusza.
  • 0

#5 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 marzec 2011 - 22:18

Oto link do mojej ankiety. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

http://www.ebadania....5b86b98954d20ad
  • 0

#6 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 marzec 2011 - 22:55

Ankieta się zacina przy pytaniu nr 13 (nie można przejść dalej, wyskakuje komunikat z prośbą o zaznaczenie maksymalnie 3 odpowiedzi, po ich zaznaczeniu mimo to nie ma możliwości kontynuowania dalej) przez co nie dokończyłam ankiety. Proszę dopracować ankietę albo nie umieszczać do niej linka wcale, aby nie wprowadzać innych w błąd i co za tym idzie zniechęcenia ich na dobre do dalszego wypełniania ankiet.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#7 bitka

bitka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 marzec 2011 - 23:06

poprosze ankiete
  • 0

#8 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 13:13

Dziękuję za informację. Zaraz to sprawdzę. 
Otóż sprawdziłam ankietę i rzeczywiście występuje błąd techniczny, którego niestety nie mogę bądź nie umiem usunąć. Alerty o niewłaściwym wypełnieniu pytań wyskakują do innych pytań niż powinny :( Najważniejsze, żeby przy wypełnianiu sugerować się instrukcją która jest pod każdym pytaniem i wtedy będzie dobrze. Ja jeszcze nad tym popracuję, treść pytań zostanie taka sama, także bez obaw.
  • 0

#9 Singe

Singe

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2113 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 14:28

Ankieta wypełniona
  • 0
Jeśli miłość – to tylko prawdziwa * Jeśli przyjaźń – to tylko szczera.
Jeśli obecność – to tylko niewymuszona * Jeśli być kimś – to tylko sobą.
- Rafał Wicijowski

#10 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 marzec 2011 - 15:27

Tym razem ankieta wypełniona. Powodzenia. Pozdrawiam.
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#11 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 15:34

Wszystkie błędy mam ogromną nadzieję, że zostały wyeliminowane. Jeszcze raz wszystkich przepraszam, ale pierwszy raz zamieszczam ankietę i jest to dla mnie nowość ;)
  • 0

#12 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 19:56

Dziękuję wszystkim serdecznie za wypełnione dotychczas ankiety i jednocześnie zachęcam pozostałe osoby do wzięcia uczestnictwa w badaniu :) Każde wypełnienie jest dla mnie bardzo cenne. Ankieta będzie aktywna do 18. 03. Pozdrawiam! :)
  • 0

#13 Kessi

Kessi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 19 marzec 2011 - 14:25

Badania zostały zakończone. Chciałabym podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy wypełnili ankietę. DZIĘKUJĘ ! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych