Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

potrzebuje pilnie pomocy! osoby niepełnosprawne i arteterapia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 motyleczek87

motyleczek87

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:03

witam. jestem studentka Uniwersytetu Łódzkiego. pisze prace magisterska nt. rola arteterapii w życiu osób niepełnosprawnych ruchowo. mam jednak problem ze znalezieniem osoby ktora uczestniczy w tego typu zajeciach. dlatego zwracam sie z ogromna prosba o pomoc do wszystkich osob niepełnosprawnych. chodzi mi o zajecia typu: plastyka, muzykoterapia, biblioterapia. terapia tancem, teatrem itp. prosze o pomoc i jak najszybsza odpowiedz . moja praca mgr jest pod duzym znakiem zapytania, gdyz naprawde nie zdawalam sobie sprawy ze tak trudno dotrzec do takich osob. pozdrawiam

mój mail: kasia_brwk@poczta.onet.pl
  • 0

#2 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:05

Sam jestem oligofrenopedagogiem i ergoterapeta po 30-tce magistrantko. A prywatnie dla siebie, bliskich zajmuje sie biblioterapią, kiedyś jedynie ze 1-2 razy wycinałem coś w skórze..., w szpitalu dla zabicia czasu... Jestem osoba z niedowladem 4 konczynowym i niedowidzaca.Z okolic Olesnicy tu tez wkoło biało i mroznie pozdrawiam!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#3 motyleczek87

motyleczek87

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 10:56

Sam jestem oligofrenopedagogiem i ergoterapeta po 30-tce magistrantko. A prywatnie dla siebie, bliskich zajmuje sie biblioterapią, kiedyś jedynie ze 1-2 razy wycinałem coś w skórze..., w szpitalu dla zabicia czasu... Jestem osoba z niedowladem 4 konczynowym i niedowidzaca.Z okolic Olesnicy tu tez wkoło biało i mroznie pozdrawiam!!


bardzo sie cieszę, że mogłam liczyć na jakakolwiek odpowiedz. biblioterapia jak najbardziej wchodzi w zakres moich badan. rozumiem wiec ze moge liczyc na Twoja pomoc? jak tylko skonstruuje wywiad wysłałabym go mailem. czekam na odpowiedz. pozdrawiam
Kasia
  • 0

#4 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 13:55

a jakiej konkertnie pomocy potrzebujesz? Sama pisze mgr z zakresu arteterapii( dokladnie muzykoterapia i spiewoterapia z wlaczeniem animacji czyli dzialalnosc koncertowa ON)sama tez spiewam od kilku lat. moze popytaj po zakladach leczniczych stowarzyszeniach artystycznych itd bo tak na wolnego strzelca po forach internetowych ciezko znalezc
pozdrawiam
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#5 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 15:15

Motyleczek87 a u kogo piszesz prace?? Studiujesz pewnie na Smugowej w Łodzi, czekam na wiadomosc na priw dotycz. biblioterapii, czego oczekujesz ode mnie, Pozdr!!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#6 Jamisia

Jamisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 09:27

grubby czy th zawsze musisz pytac o uczelnie kiedy to tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia. I tak wiekszosc wykladowcow traktuje arte po macoszemu albo wiedza niewiele. tutaj trzeba pomoc merytorycznie a sama uczelnia jma niewielkie znaczenie. Pozdrawiam
  • 0
Nie daj mi Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości dopóki życie trwa, dopóki życie trwa/ A.Osiecka

#7 monikask

monikask

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 11:25

A propos arteterapii może jeszcze dorzucę swoje trzy grosze do tematu bo znalazłam naprawdę ciekawy artykuł dotyczący planowania arteterapii dla młodzieży: http://pozytywka.com...tarszego-ucznia

Mam nadzieję, że komuś się przyda!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych