Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szukam chłopaka spotkanego na plaży w Świnoujściu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lenio

Lenio

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 20:37

Spoko tylko się przekomarzam.

Wiesz ja znam taką jedną która się zebrała na odwagę i powiedziała "Strasznie mi się podobasz i nie mogę przestać o Tobie myśleć" i teraz jest żoną tego faceta-mojego Przyjaciela.
  • 0

#22 Ocalony

Ocalony

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 45 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 19:01

Chodziłem troszku po plaży w tym roku ale czy to o mnie chodzi niewiem.
  • 0

#23 Alexia

Alexia

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 20:04

Niestety nie....:(
  • 0

#24 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 02 wrzesień 2010 - 18:04

Po namyśle postanowiłem przenieść ten wątek do działu który będzie dla niego najbardziej odpowiedni.
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#25 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2010 - 00:39

Sorki ale naprawdę nie rozumiem co tu jest śmiesznego, może mam inne poczucie humoru, serio wszyscy uważacie że to takie zabawne ?

Dziewczyna spotkała na plaży w Świnoujściu chłopaka widocznie jej się spodobał lecz wstydziła się go zaczepić ….
Po jakimś czasie zdała sobie sprawę iż żałuje tego że go nie zaczepiła , nie zagadała, pewno zdawała sobie sprawę że to co robi ma mała szanse na sukces ale zaryzykowała.
Pomimo wszystko postanowiła spróbować wpisała w Google niepełnosprawni trafiła na ipon.pl zobaczyła masę postów, 16837 zarejestrowanych użytkowników, nie wiadomo ilu jest czytających takich co się nie zarejestrowali.
Napisała posta licząc na fart/cud i to że on to przeczyta może się do niej odezwie ….. mógłbym powiedzieć że jest naiwna , ale nie śmieszna.

A co by było gdyby ona naprawdę był tu zarejestrowany, albo trafił przypadkiem szukając jakiejś informacji dla niepełnosprawnych i przeczytał ten post ?

Podobno lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż czegoś czego się nie zrobiło.
Czasem musimy wybierać... nie wiemy jak postąpić.. często się czegoś boimy..
Nasze życie wielokrotnie stawia nas przed wyborem , a my musimy wybrać odpowiednią drogę. Boimy się zaryzykować. Ale ryzyko czasem popłaca.
A gdy się okaże, że to jednak nie była odpowiednia decyzja, to nic się nie stanie, bo spróbowaliśmy i to jest ważne !!!
Kto nie ryzykuje ten nie żyje........
  • 0

#26 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 03 wrzesień 2010 - 10:14

Chętnie dam się znaleźć :)
  • 0

#27 lipton

lipton

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 16:26

za co mnie proszę ja was posyła się do piekła ? może by mi ktoś wyjaśnił od razu mówie to nie ja spacerowałem po plaży w świnouściu
  • 0

#28 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 14:40

A tak idąc tym tropem :)....to ja poszukuje pewnego "iście boskiego" Policjanta, dzięki któremu mi się upiekło ... podobno za mój jak sam stwierdził "zniewalający, czarujący uśmiech" :):)....kurcze a ja w zamian głupia nie zechciałam mu podać numeru telefonu:((((( buuu. Ominęło mnie przeznaczenie gdzieś ok 21 lipca na trasie 65 pomiędzy Gołdapią a Ełkiem .....Ech może przeczyta :):);)

PS. Mam do przeszukania tylko jakiś kilkaset mazurskich komend i kilka tysięcy funkcjonariuszy drogówki :):)
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#29 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 26 listopad 2010 - 19:36

Kiniu, może spróbuj popytać na jakimś forum policyjnym? :D
Np. tutaj albo tutaj.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych