Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

"HUTNIK" w Jastrzębiej Górze-lepiej OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mmkamrat

mmkamrat

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 19:30

Własnie wróciłam po 2 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym-to był koszmar!Stary brudny pokój, łazienka z zepsutym kranem i spłuczką, którą po każdym uzyciu trzeba było naprawiać., ponadto grzyb na suficie! w 2 osobowym tylko jeden leżak plażowy-i na pytanie recepcjonistki czy można dostać dodatkowe leżaki zostałam skrzyczana, że wogóle pytam! Skandal!Informacje o oferowanych zabiegach zamieszczone na stronie ośrodka są nieaktualne.Nie ma biczy szkockich, sauny a basen pozostawia wiele do życzenia.Będąc tam dwa tygonie nie odważyłam się z niego skorzystac-woda w nim była żółta!Już na oko widać było ogromne braki w higienie.Na pytanie dlaczego nie ma zabiegów, które są w ofercie na stronie internetowej otrzymałam piorunujace spojrzenie i nieprzyjemnym tonem poinformowano mnie, ze się zepsuł sprzet!Zabiegi były skracane o kilka minut!Wanna do hydromasazu była brudna i wszędzie był osad z kamienia - nie był to przyjemny widok.W rogu pomieszczenia stało wiadro z brudnym mopem i wodą do mycia podłogi.Wody w wannie było bardzo mało i dlatego zabieg ten całkowicie mijał się z celem.Ale największym skandalem było to, że zabiegi rehabilitacyjne prowadzili praktykanci, którzy nie otrzymywali za to wynagrodzenia i nie bardzo mieli pojęcie o tym co robią!!!Pobyt tam to wyrzucenie pieniędzy w błoto!Wyżywienie beznadziejne!Niesmaczne i mało urozmaicone, na śniadanie i kolacje przez 2 tygodnie były te same wędliny (w tym salceson!).Talerze i szklanki często były niedomyte!Ogólnie pomieszczenia stare i zaniedbane!Panie z recepcji - nieprzyjemne!Niestety nie da się tam wypocząć-wieczny hałas, bieganie i krzyki dzieci z koloni, których było kilkadziesiąt!Z pewnoscią nie jest to miejsce do wypoczynku i rehabilitacji!OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!TO CO SIĘ TAM DZIEJE TO PO PROSTU SKANDAL!!!Po pobycie tam czuję się oszukana przez organizatora turnusu- sopocką firmę "INWEX" i mam żal do siebie, że dałam się nabrać na ich ofertę zamieszczona na stronie ośrodka.Straciłam tam czas i pieniądze.Po prostu nic nie skorzystałam na tym wyjeździe!
  • -1

#2 Renatamie

Renatamie

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2011 - 18:29

Z pewnoscią nie jest to miejsce do wypoczynku i rehabilitacji!OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!TO CO SIĘ TAM DZIEJE TO PO PROSTU SKANDAL!!!Po pobycie tam czuję się oszukana przez organizatora turnusu- sopocką firmę "INWEX" i mam żal do siebie, że dałam się nabrać na ich ofertę zamieszczona na stronie ośrodka.Straciłam tam czas i pieniądze.Po prostu nic nie skorzystałam na tym wyjeździe!
 
Potwierdzam!!!!!!!
Byłam tam kilka lat temu i zaszokował mnie poziom tego pobytu , nawet nie nazwe go turnusem!!!
Zabiegi to jedno wielkie nieporozumienie, czyli j.w. , praktykantki robiły masaz, o którym nie miały pojecia (no, na kims musiały sie nauczyc), baza "pod psem" przysłowiowym.
Jedzenie kiepskie a na dodatek okradli nam samochód na niby "stzrezonym " parkingu pod osrodkiem.
Do morza bardzo daleko, a plaże w Jastzrebiej waskie i zejscia nawet dla zdrowych trudne.
I cos jeszcze : przez dwa tygodnie pobytu 10 dni padał deszcz. Na plazy byłam raz i to bardzo krótko, bo...znowu zaczeło padać.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 23 wrzesień 2015 - 08:35
zmniejszony cytat.

  • 0

#3 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 23:03

Ja tam byłam w 2004 roku i szczerze mówiąc nie mogłam się doczekać powrotu do domu....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych