Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

czy jak ktoś straci pamięc po ataku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:25

Ja mam obecnie taki problem jak @papuga. Zapominam nazwisk , widze ze bazgrole, bo pismem bym tego nie nazwal.

Tez mnie to przeraza. Wiem ze jest to spowodowane choroba. Ja choruje od urodzenia [wrzesien 70'].   


  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#22 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 sierpień 2013 - 14:54

Ja po 1 większym ataku zmuszona była zakończyc swoją edukacje na studiach ( filologia angielska).
Nie byłam w stanie przypomniec sobie najłatwiejszych zasad i wiadomości z zajęć. Dalsza nauka była bezowocna. Do filologii wróciłam po 2 latach (oczywiście ponownie od 1 roku pomimo wcześniejszego  zaliczenia 2,5 lat) we wrześniu się bronię, także proszę o trzymanie kciuków :)

 

Jak ja lubię czytać takie wiadomości ..., sama przyjemność :) Popieram taki właśnie upór w połączeniu z wytrwałością w niełatwej drodze do celu. Jesteś żywym przykładem na to, że nigdy przenigdy nie należy się podawać! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów, nie tylko edukacyjnych ;) :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#23 ofelia

ofelia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 19:18

Ja po 1 większym ataku zmuszona była zakończyc swoją edukacje na studiach ( filologia angielska).
Nie byłam w stanie przypomniec sobie najłatwiejszych zasad i wiadomości z zajęć. Dalsza nauka była bezowocna. Do filologii wróciłam po 2 latach (oczywiście ponownie od 1 roku pomimo wcześniejszego  zaliczenia 2,5 lat) we wrześniu się bronię, także proszę o trzymanie kciuków :)

A wiec tak, obroniłam się na 4. 
Teraz jestem w trakcie studiów inżynierskich, obrona za rok.
Pamięć może i nie wraca ale to nie powód żeby nie próbować dalej ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych