Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Turnus rehabilitacyjny - gdzie byliście? Wasze opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#21 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 16:05

ja w tym roku wybieram sie do Wągrowca nad jeziorko zobaczymy...
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#22 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 26 kwiecień 2010 - 16:43

OK, kto nad morze?
  • 0

#23 Grzesiek40

Grzesiek40

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 09 maj 2010 - 06:38

Zakładam nowy wątek mimo iż temat turnusu rehabilitacyjnego nie raz już się przewijał na forum...
Chciałabym ten temat poświęcić na opinie na temat ośrodków, w których przebywaliście - gdzie byliście, kiedy, czy byliście zadowoleni z pobytu, czy nie - dlaczego? Krótko, zwięźle i na temat.

Liczę na Wasze wpisy.

Cieplice Zdrój. Najlepsze miejsce jak dla mnie. Byłem świadkiem jak kuracjusze przyjezdżali o kulach , wyjeżdżali o własnych siłach. Wspaniałe zabiegi.
Przebywałem w pawilonie Lalka. Byłem w 98 roku latem.
Polecam z czystym sumieniem.

Dodano ndz 9 maj 07:41:38 2010 :

Zakładam nowy wątek mimo iż temat turnusu rehabilitacyjnego nie raz już się przewijał na forum...
Chciałabym ten temat poświęcić na opinie na temat ośrodków, w których przebywaliście - gdzie byliście, kiedy, czy byliście zadowoleni z pobytu, czy nie - dlaczego? Krótko, zwięźle i na temat.

Liczę na Wasze wpisy.

Lądek Zdrój. Pawilon Jan , pokój dwu osobowy z łazienką. Dużą. Byłem jesienią 96. Na nogi postawiły mnie dwa zabiegi - masaże podwodne i bicze szkockie.
Dancingi - tylko w Piekiełku.

Dodano ndz 9 maj 07:45:02 2010 :

Zakładam nowy wątek mimo iż temat turnusu rehabilitacyjnego nie raz już się przewijał na forum...
Chciałabym ten temat poświęcić na opinie na temat ośrodków, w których przebywaliście - gdzie byliście, kiedy, czy byliście zadowoleni z pobytu, czy nie - dlaczego? Krótko, zwięźle i na temat.

Liczę na Wasze wpisy.

Świeradów Zdrój. Zima 99. Pokój miałem dwu osobowy z łazienką typu studio. To był Dom Zdrojowy. Zabiegi - dość skuteczne , szczególnie kąpiele kwaso węglowe. Minus - beznadziejne wyżywienie. Ale jak dopłacisz parę złotych - bedzie ok.

Dodano ndz 9 maj 07:47:27 2010 :

Zakładam nowy wątek mimo iż temat turnusu rehabilitacyjnego nie raz już się przewijał na forum...
Chciałabym ten temat poświęcić na opinie na temat ośrodków, w których przebywaliście - gdzie byliście, kiedy, czy byliście zadowoleni z pobytu, czy nie - dlaczego? Krótko, zwięźle i na temat.

Liczę na Wasze wpisy.

Ustroń. Sanatorium Róża - standard zachodni. Pokój jednoosobowy z łazienką. Jesień 97. Zabiegi na miejscu. Masa wycieczek. Niestety byłem wtedy prywatnie.
  • 0

#24 piotrt21

piotrt21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 maj 2010 - 21:38

ja Bylem kilka sat temu w serbinowie woj zachodnio pom w osrotku bryza jedzenie było super rehabilitacja tez ok codziennie jakies wycieczki ogniska jedzenie wysmienite wiec polecam a i do plazy nie wiecej niz 500 m
  • 0

#25 marco

marco

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 09 maj 2010 - 21:45

[quote name='Krysztalki lodu]OK' date=' kto nad morze?[/quote']
Niestety ! Ja całe życie mieszkam niedaleko morza,więc nad morze raczej się nie wybieram.Ale za to w góry - czemu nie!
  • 0
Dubito ergo cogito,cogito ergo sum...

#26 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 10 maj 2010 - 22:11

[quote name='Krysztalki lodu]OK' date=' kto nad morze?[/quote']
Za tydz. ja jade do HUTMENA w m. Dąbki k. Ustki- Wybrze Koszalinskie na 14 dni do 29 V br
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#27 malgorzatka11

malgorzatka11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 maj 2010 - 14:19

ja sie wybiore z toba jesli chcesz jade od 1.09 do contessy pozdrawiam:):):)
  • 0
Uśmiech jest czymś co nic nie kosztuje a wiele daje.
Wzbogaca tych którzy go otrzymują,nie zubażając tych którzy go daja
Trwa tylko chwilę ..a pamięta się
go czasem przez całe życie... ..

#28 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 11 maj 2010 - 16:13

ja sie wybiore z toba jesli chcesz jade od 1.09 do contessy pozdrawiam:):):)

"malgorzatka11" o kim piszesz??
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#29 malgorzatka11

malgorzatka11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 maj 2010 - 19:01

"malgorzatka11" o kim piszesz??Kto chce jechać ze mną? tongue
Wybieram się nad morze, tylko co do ośrodka jeszcze niezdecydowana(e) :-).
  • 0
Uśmiech jest czymś co nic nie kosztuje a wiele daje.
Wzbogaca tych którzy go otrzymują,nie zubażając tych którzy go daja
Trwa tylko chwilę ..a pamięta się
go czasem przez całe życie... ..

#30 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 28 maj 2010 - 15:55

opis ośrodka "Róża Wiatrów" w Darłowie
Hotel bardzo ładny czysty wygodny z bardzo miłą obsługą, jedzenie dobre, zabiegi są niestety ich jakość nie jest porażająca, ale to tylko moje wrażenie
http://www.fotosik.p...854072c145e.htm
http://www.fotosik.p...b2df0c2e1b.html
widok drogi z ośrodka na paże
http://www.fotosik.p...6be591fa6e.html
zejście na plaże bardzo przyjazne także dla wózkowiczów
http://www.fotosik.p...94bf048fe2.html
http://www.fotosik.p...ef898ed96c.html
http://www.fotosik.p...e9f737e99f.html
http://www.fotosik.p...4aa386e936.html
Coś na dokładkę
http://www.fotosik.p...427427cdd6.html
Zainteresowanym polecam kontakt ze mną lub odwiedzenie strony www
http://www.rozawiatrow.pl/
  • 0

#31 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 28 maj 2010 - 16:17

Dzięki za info Piotr właśnie jadę w sierpniu.
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#32 rufusik

rufusik

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 29 maj 2010 - 09:11

Zagłębie w Ustroniu Morskim w2007 było dobrze czysto jedzenie dobre,zabiegi dobre miasteczko przyjazne dla niepełnosprawnych. Lądek Zdrój osrodek Złoty łan jedzenie bardzo dobre, czysto w pokojach zabiegi ok ,ciężkie podejście do osrodka sam ośrodek przystosowany dla niepełnosprawnych.Lądek Zdrój 23 -WSzUR. pokoje 3piętro czyste ,ale niżej niektóre z grzybem , ciągle remontują ,jedzenie dla mnie słabe,mało, ale dla prywatnych pobytów jest dobre ,zabiegi na wysoki poziomie ,basen krio-komora trzeba dojść .Pawilon 1 ciężkie .dojście. Ustroń ośrodek Równica jedzenie bardzo dobre wiele diet, pokoje czyste, zabiegi na wysokim poziomie chodzenia dość dożo ,obiekt bardzo duży przystosowany dla niepełnosprawnych wszystko na miejscu.
  • 0

#33 karolakcp

karolakcp

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2010 - 23:36

Witam,
ja osobiście proponowałabym wyjazd do Dźwirzyna, również nad morze, który jest za niecałe 3 tygodnie. Warto, gdyż pracują na tym turnusie bardzo dobrzy rehabilitanci, sprawdzeni. Mnóstwo różnorodnych zajęć, rozwija dziecko pod każdym kątem...
Ceny może nie są rewelacyjne, ale jak na warunki hotelowe i przede wszystkim efekty pracy terapeutów to naprawdę warto. Tutaj są terminy wyjazdów http://www.turnus-re...minarz2010.html ... najbliższy jak mówię, nad polskim morzem...
może ktoś się wybierze ze mną?
  • 0

#34 michal_pietrzykowski

michal_pietrzykowski

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 01 czerwiec 2010 - 10:30

Witam.
Nic Dźwirzynie nie ma do zwiedzania. Tylko jedna główna ulica i drzewa oraz domki
A zwłaszcza to mała miejsowość.

Dodano wto 01 cze 2010 13:41:15 MSD :
Zapraszam na turnusy do:
Mielno-Unieście, Kołobrzeg, Darłówko, Ustka, Dziwnów, Sopot, Jarosławiec.
Ja 7 czerwca wyjeżdżam do Trójmiasta - Tam jest dużo co do zwiedzania.
Pozdrawiam
  • 0

#35 tery75

tery75

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 lipiec 2010 - 18:02

Nie polecam ,,Słowińca '' w Poddąbiu a jeśli juz to Hotel a nie drewniane domki.Domki pamiętające PRL ,brudno,stare tapczany (dziecko wpadło razem z materacem do środka),mrówki,gorąco,brak telewizora nawet po wcześniejszym zapłaceniu.Brudne naczynia ,zniszczony plac zabaw zamiast huśtawki wisi stara opona ,ślizgawka bez poreczy, pseudo domek.Brak zjazdów na plaże ,do pokonania ok200-300 stopni,wózki trzeba znosić na plecach.bałagan przy zabiegach lekarz raz w tygodniu.
  • 0

#36 jano50

jano50

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 06:19

Witam Ludziska!!!
A co myslicie o rehabilitacji w Stróżach ?Jadę tam od 12.09.2010 czy byłtam ktoś i jaką ma opinie?
  • 0

#37 bonia

bonia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 02 sierpień 2010 - 18:54

no toz mnie Michał pocieszył własnie sie wybieram do Dżwirzyna pod koniec września na turnus rechabilitacyjny
  • 0

#38 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 20 sierpień 2010 - 09:43

Witam Wrocilam z osrodka Wielspin nad jeziorkiem.Jestem zadowolona jest super dla wozkowiczow wszedzie podjazdy mozna zjechac wozkiem nad samo jeziorko Faktycznie jezioro widac z okna z niektorych pokoi.Pokoje przestrzenne dostosowane,w pokojach tv i tel warunki nie super ale mysle niezle pokoje z tarasem duzym na 2 tyg nie trzeba wymagac cudów .Klimatyzowana jadalnia posilki dla mnie smaczne nie bylo problemów jak ktos prosił o dokladkę,mimo ze stali bywalcy mówia ze jedzenia mniej niz kiedys i mniej urozmaicone dla mnie bylo super.Czepiala bym sie organizacji malo wycieczek faktycznie nie ma zabardzo co robic do miasta 3 km w jedna strone wiec jak ktos ma klopoty z chodzeniem to srednio.Na terenie są 2 kawiarnie cenowo przystepne wiec nie trzeba biegac jesszzcze do sklepu ktory tez jest dosc daleko Basen w osrodku tez jest.Jak ktos lubi cisze spokoj to polecam .Minusem jest tylko to ze doba zaczyna sie od 16 a konczy o 10 i trzeba opuscic pokoj w dniu wyjazdu o 10 jak sie ma duzo km do przejechania to jest ciezko a nie specjalnie jest sie gdzie podziac z bagazami.
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#39 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 20 sierpień 2010 - 17:17

Też tam byłem na tygodniowym pobycie, Faktycznie ośrodek przystosowany dla wózkowiczów, wszedzie jest mozliwośc dostania sie wózkiem.
Jest to dobre miejsce dla tych co chcą odpocząc od duzego miasta lub dla kogos kto lubi przebywac nad jeziorem. Do miasta daleko, choć mozna deptakiem wzdłuż jeziora przespacerować do miasta około 2 kilometrów. Jedzenie smaczne. Fakt że tam nie ma co roboić i najlepiej przyjechać z grupą... bo sam bym tam nie chciał jechać.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#40 Krysztalki lodu

Krysztalki lodu

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 333 postów

Napisano 16 luty 2011 - 21:09

Może być morze, mogą i góry, czy ktoś w 2011 byłby chętny? Macie już zarezerwowane miejsca?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych