Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Comiesięczne spotkania osób LGBT z niepełnosprawnościami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 18:46

zle jest nie moge znalesc sobie partnerki
  • 0

#22 Swantewit

Swantewit

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 02 czerwiec 2012 - 18:33

Kurczę, trochę daleko... Jeżeli kiedyś zawitam do Warszawy, pojawię się na pewno.
  • 0

#23 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 czerwiec 2012 - 11:10

Do homo mam stosunek obojętny, jak inni, dopóki nie wchodzą mi w drogę to jest wolność.Różnimmy się poglądami o rodzinie. Różne opinie o nich mówię, to zależy od tematu,od wątku ale muszę przyznać rację że podoba mi się ta wasza organizacja. W sensie że samoorganizacja, zgranie ludzi. To jest fajne, te nowe spotkania iponowe i nie tylko.
  • 0

#24 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 11 grudzień 2012 - 19:56

Tym razem 16 grudnia ( niedziela) 2012 r. o godz.16.15 spotykamy się w warszawskiej Lambdzie na kawie i ciasteczku. Zapraszamy tez nowicjuszki i nowicjuszy, którzy mają ochotę spędzić czas w naszym towarzystwie!
  • 0

#25 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 17:13

Tym razem 16 grudnia ( niedziela) 2012 r. o godz.16.15 spotykamy się w warszawskiej Lambdzie na kawie i ciasteczku. Zapraszamy tez nowicjuszki i nowicjuszy, którzy mają ochotę spędzić czas w naszym towarzystwie!



Świadomie wprowadzasz zainteresowane osoby w błąd,czy nie jesteś zorientowany, co się dzieje w Warszawie ?

Podaję informację ze strony Lambda w Warszawie

Grupa dla osób z niepełnosprawnościami (wsparcia)
Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi.

Uwaga! Miejsce spotkań nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach (trzy schody przy wejściu do budynku).

Grupa finansowana ze środków własnych Stowarzyszenia pochodzących z 1% podatku od osób fizycznych.

Terminy spotkań: czwarta niedziela miesiąca w godz. 15:00 - 17:00


Z tej informacji wynika,że terminem spotkania jest 23 grudnia.
 

Tym razem 16 grudnia ( niedziela) 2012 r. o godz.16.15 spotykamy się w warszawskiej Lambdzie na kawie i ciasteczku. Zapraszamy tez nowicjuszki i nowicjuszy, którzy mają ochotę spędzić czas w naszym towarzystwie!


I jeszcze dodam od siebie,że nie ma chyba nic gorszego od nie doinformowanego moderatora,chociaż gorszy może być taki,który złośliwie wprowadza innych w błąd :devil:
  • 0
Och,życie kocham cię nad życie
Witold

#26 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 19:45

ewitt
izobara jest organizatorem tych spotkań więc jest jak najbardziej zorientowana.:hehe:
  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#27 ewitt

ewitt

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 19:58

ewitt
izobara jest organizatorem tych spotkań więc jest jak najbardziej zorientowana.:hehe:


Nie wiem co izobara organizuje i gdzie,ale jesteś tak samo niezorientowany, albo tak samo wprowadzasz ludzi w błąd jak on.
Informację podałem po rozmowie z rzeczniczką prasową Stowarzyszenia Lambda.

Czyżby Pani Yga Kostrzewa była gorzej zorientowana od ciebie, czy tak uważasz ?
A więc jesteś w dużym błędzie i jesteś następny, niedoinformowany,albo bardzo złośliwy kolego :devil:
  • 0
Och,życie kocham cię nad życie
Witold

#28 staniew

staniew

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 11:23

Nie wiem co izobara organizuje i gdzie,ale jesteś tak samo niezorientowany, albo tak samo wprowadzasz ludzi w błąd jak on.


Przeczytaj tytuł wątku to będziesz wiedział .Co żeś się tak uczepił formy męskiej? - izobara jest kobietą. :)

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 grudzień 2015 - 14:03
cytat.

  • 0
Lecz ci,którzy ufają Panu,nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły,
biegną,a nie mdleją, idą ,a nie ustają.

#29 AGATAwroclaw

AGATAwroclaw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 23:56

ewitt, co cię gryzie, dlaczego się yak czepiasz? Zwłaszcza, że się mylisz!
Spotkania są fantastyczne!
Zapraszam, do LAMBDY.
W styczniu Wrocław, po przerwie :)
  • 0
zawsze możesze [you] na nas liczyć.

#30 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 21:10

Grupa dla osób LGBT z niepełnosprawnościami (wsparcia) w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa przy ul. Żurawia 24a lok.4

Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi. Najbliższe soptkanie odbędzie się w niedzielę ( 11 sierpnia)w godzinach 16.15-17.45. Uwaga!

Miejsce spotkań nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach (trzy schody przy wejściu do budynku).

Zapraszamy.


  • 0

#31 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 19:43

Grupa dla osób LGBT z niepełnosprawnościami (wsparcia) w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa przy ul. Żurawia 24a lok.4

Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi. Najbliższe soptkanie odbędzie się w niedzielę ( 22.09) w godzinach 16.15-17.45. Uwaga!

Miejsce spotkań nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach (trzy schody przy wejściu do budynku).

Zapraszamy.

Ta data przypomina o Europejskim Dniu Bez Samochodu- stąd ZTM funduje bilety :hehe:


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 grudzień 2015 - 13:27

  • 0

#32 wojtek50050

wojtek50050

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:46

WITAJCIE !!!- ZAPRASZAMY  na  co  miesięczne  spotkanie  nowych  członków   w LAMBDZIE  w Warszawie które  odbędzie  się  27.10,2313   jest  to  Niedziela   ;) - ZAPRASZAMY


Użytkownik wojtek50050 edytował ten post 22 wrzesień 2013 - 21:17

  • 0

#33 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 19:15

Grupa dla osób LGBT z niepełnosprawnościami (wsparcia) w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa przy ul. Żurawia 24a lok.4

Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi. Najbliższe soptkanie odbędzie się w niedzielę ( 24.11.2013) w godzinach 16.15-17.45. Uwaga!

Miejsce spotkań nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach (trzy schody przy wejściu do budynku).

Zapraszamy.


  • 0

#34 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 01 styczeń 2014 - 19:31

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2014!

Nasza działalność poszerza się o spotkania grupy wsparcia dla osób LGBT z niepełnosprawnościami w warszawskiej Transfuzji.

Najbliższe odbędzie się 11.01.2014r. w godz. 19.00-20.30 w Transfuzji przy ul. Noakowskiego 10 lok.66.

 

 Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób trans żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi. Grupa obecnie liczy 6 stałych osób. Integrujemy się z innymi poprzez wspólne wyjścia do klubów i kina.


  • 0

#35 Rissi

Rissi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 11:01

Hej! Witam. Czy te spotkania są nadal organizowane ? Jestem 26 Biseksualnym chłopakiem poruszającym się na wózku inwalidzkim. przez większość swojego życia miałem problem z samokceptacją, odmawiałem sobie prawa do wszelkich związków emocjonalnych i uczuciowych uważając że jestem na to za głupi i obrzydliwy. Udało mi się częściowo pokonać te problemy chociaż nadal zmagam się z niską samocenną i niedojrząłością emocjonalną w kwestii związków.

 

Próbowałem uczestniczyć w portalach gejowskich i randkowych ale nie wyszło bo ludzi albo odrzucał mój wózek albo szukali tylko przygód na jedną noc typu "zrób to szybko byle jak i zapomnij". Seks jest oczywiście dla mnie ważnyale nie chciałbym go sprowadzać tylko do fizycznego aktu, chciałbym móc się potem poprzytulać, móc pogadać z facetem, przyjemnie spędzić czas. Może i gadam jak durny prawiczek :P sam do końca nie wiem czego chcę, chyba nie jestem gotowy na poważny zeiązek bo w żadnym jeszcze nie byłem :P. Chciałbym po prostu mieć przyjaciela z korzyściami.

 

Ogólnie to czuję się bardzo głupio z takim niedojrzałym podejściem do sprawy i miło by było spotkać kogoś kto by mnie nie wyśmiał a może i nawet zrozumiał ?

 

Kolejną rzeczą której się boję to potępienie ze strony gejów za to że jestem biseksualny. Czuje się jakby potrójnie napiętnowany bo nie dość że inwalida o odmiennej orientacji to jescze "niezdecydowany". Spotkałem się z dużym ostracyzmem i potępieniem ze strony środowiska LGBT mimo że B w tym skrócie powinno oznaczać biseksualny.

 

Panuje mylne przekonanie że jeżeli jest się Bi to na pewno będzie się zdradzać partnera z kobietą. Ja byłem zakochany zarówno w kobietach jak i mąźczyznach i w momencie gdy stworzyłbym z kimś związek nawet w układzie przyjacielskim to nie zaczne latać na prawo i lewo wsadzając we wszystkie dziury w okolicy za przeproszeniem. Czuje że taki sposób postrzegania jest bardzo krzywdzący dla osób biseksualnych.

 

Jak sami widzicie mam trochę problemów o kórych miło byłoby pogadać z osobami które mają podobne doświadczenia albo chociaż nie potępiałby mnie za to kim jestem. Czy mógłbym przyjść na takie spotkanie ? Bo nie chcę się wpychać nie proszony do jakieś zgranej grupy 

 

Pozdrawiam


  • -1

#36 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 12:43

Hej! Witam. Czy te spotkania są nadal organizowane ? Jestem 26 Biseksualnym chłopakiem poruszającym się na wózku inwalidzkim. przez większość swojego życia miałem problem z samokceptacją, odmawiałem sobie prawa do wszelkich związków emocjonalnych i uczuciowych uważając że jestem na to za głupi i obrzydliwy. Udało mi się częściowo pokonać te problemy chociaż nadal zmagam się z niską samocenną i niedojrząłością emocjonalną w kwestii związków.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale dawno mnie tu nie było. Witaj! Jasne,że Jesteś na naszej grupie mile widziany. Napisz coś jeszcze, żebym była pewna, że tu wchodzisz jeszcze!


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 grudzień 2015 - 13:20
skrócono cytat.

  • 0

#37 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 12:49

Grupa dla osób LGBT z niepełnosprawnościami (wsparcia) w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa przy ul. Żurawia 24a lok.4
Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę (27.12.2015) w godzinach 16.15-17.45.
 
Zapraszamy.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 22 grudzień 2015 - 13:22
usunięto tagi.

  • 0

#38 Rissi

Rissi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 14:36

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale dawno mnie tu nie było. Witaj! Jasne,że Jesteś na naszej grupie mile widziany. Napisz coś jeszcze, żebym była pewna, że tu wchodzisz jeszcze!

 

Widzisz ja też rzadko wchodzę ale fajnie że te spotkanie jeszcze są spróbuje na jakieś przyjść tylko teraz nie dość że pogoda kiepska to jeszcze zdrowie mi się pogorszyło :P


  • 1

#39 izobara

izobara

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 20:28

Wszystkiego co najlepsze, najsłodsze, najpiękniejsze życzę w 2016 roku.

Aż mi się wierzyć nie chce, że nasze spotkania odbywają się już 5 lat. Nie ma nas za dużo, ale ważne, że lubimy razem spędzać czas.

Najbliższe spotkanie dla osób LGBT z niepełnosprawnościami odbędzie się teraz w sobotę ( 9 stycznia 2016) o godz. 17.00 w Transfuzji przy ul.Noakowskiego 10 lokal 66 w Warszawie. Jest to w pobliżu metra Politechnika. Zapraszamy Ciebie Rissi i wszystkich chętnych.

Baśka


  • 0

#40 Rissi

Rissi

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 11:28

Wczoraj nie dałem rady bo wyoskie ciśnienie tętnicze  i kiepska  pogoda uniemożliwiły mi wyjście z domu :\ spróbuje w przyszłym miesiącu mam nadzieje że lekarze mi ustawią jakoś leki żebym mógł lepiej funkcjonować :P


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych