Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tak to leciało i w duszy Nam gra-ło ( ło, ło , ło !!!)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 18 styczeń 2010 - 16:46

No dobra ...to kolejna zagadka - fragment muzy :


Przetańczyć z tobą chcę całą noc
Niech na nas gapią się, no i co?
Już każdy o tym wie, że ty też kochasz mnie
........................................ :)
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#2 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:28

Skoro Sylwester i Karnawał to dobra muzyka .A skoro muzyka to każdy z Nas ma kawałki , które mu w "duszy grają". Propozycja - dokańczamy fragment utworu ( minimum 4 słowa ) , jeśli zgadliśmy podajemy oczywiście swój "niedokończony" utworek .Dla ułatwienia wykonawcę :) . No to zabawę czas zacząć ........ Na początek coś prostego , niezapomniany Grzegorz Markowski i Perfect - "... Kochaj Mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę , Kochaj Mnie namiętnie tak ............................................................................................. " :)
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#3 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:42

Mały ząk ale poprawiam tam jest.... kochaj mnie namiętnie tak........ jakby świat się skończyć miał :)
A mój kawałek "Tam na dnie został twój ślad, głęboko tam , twoja muzyka we mnie gra...."

Dodano czw 31 gru 15:44:08 2009 :
Dodano czw 31 gru 15:43:44 2009 :
ups spóżniłam się
  • 0

#4 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 15:49

Taaa, skończyłam, zaczęłam śpiewać , wróciłam i poprawiłam hehe - szybiej ;) Dodam do Twojego fragmentu - kolejna z rodu Markowskich :) Patrycja i........ damy innym pomyśleć ;)

Dodano czw 31 gru 16:04:33 2009 :
Hmmm no nie mogę już dłużej śpiewać Mysza ;) i dokończę Twój utworek - " tam na dnie został Twój ślad i moja łza bo świat się pomylił ..... " A ja proponuję coś starszego , Seweryn Krajewski ;) - " Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem, niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez, są ..............................................." :images1:
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#5 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 31 grudzień 2009 - 16:43

"...tam na dnie został twój ślad i moja łza.. bo świat się pomylił. " ( czy tak to leciało? )

No to moja kolej - Mr. Zoob i "Mój jest ten kawałek podłogi.... jak to leciało? :D
  • 0

#6 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 17:02

Nie mówcie mi więc co mam robić :D lallalala " ...... A ja powtarzam kawałek Seweryna Krajewskiego , Kto dokończy ? - " Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem, niech się rzeka nie kojarzy z rzeką łez.Są na Świecie.................................................................................................... "
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#7 Diablica2005

Diablica2005

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 17:58

...są na świecie dobre okna w dobrym mieście i ta wiara że w człowieku człowiek jest....
Jak to leciało?....prawie do nieba wzięlaś mnie,a wtedy padał śnieg......
  • 0
Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/

#8 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:29

"Prawie do nieba wzięłaś mnie , w zimny ciemny dzień .... " ...... I śpiewamy dalej , może taką muzę dokończymy :) : " Kocham Cię po prostu , kocham nieskończenie.............................................. " ( chyba nie trzeba podpowiadać Kto śpiewa - oprócz mnie ;) )
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#9 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 19:50

....Kocham cię najpiękniej bo przez zapatrzenie

"Gdy ktoś , kto mi jest światełkiem gaśnie nagle w biały dzień, gdy na drodze za zakrętem przeznaczenie spotka mnie".....
  • 0

#10 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 21:59

.... Czy w bezsilnej złości łykając żal , dać się powalić ". Perfect króluje :) , może dla odmiany nieco smutna nuta z przesłaniem - " .. I nie do końca piękny jest ten świat , gdy wciąż odwieczne prawa łamie..................................

Dodano ptk 1 sty 18:53:40 2010 :
Może podpowiedź ...Fragment utworu Golden Life napisany po tagedii podczas ich koncertu w Gdańsku w 94 roku
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#11 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 17:55

Hmmm dokończę sama ...bo juz drugi dzień śpiewam ;) - to piosenka Golden Life 24.11.94 "Życie choć piękne tak kruche jest " a tak to leciało : " I nie do końca piękny jest ten świat, gdy wciąż odwieczne prawa łamie Zabiera miłość, młodość, słońca blask. "

Dodano sob 2 sty 17:58:24 2010 :
I w takim razie karnawał trwa dalej ...może inna nuta - " Nie , nie żartuję bardzo tęsknię i czuję , że ........ " :) fragment wielkiego Maanamu
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#12 TEO

TEO

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 21:46

......że bez ciebie umieram ,powietrza mi brak..
chyba tak to leciało?
  • 0
Dopóki mogę iść o własnych siłach,pójdę tam gdzie zechcę.....

#13 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 03 styczeń 2010 - 09:15

Bingo :) Twoja kolej na Nową Muzę :)
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#14 TEO

TEO

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 03 styczeń 2010 - 11:33

No to śpiewam..----Już zamknięty tamten czas kolorowych dni...........
  • 0
Dopóki mogę iść o własnych siłach,pójdę tam gdzie zechcę.....

#15 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 07:03

"Przeleciało tyle lat niczym parę chwil. Tak daleko jesteś dziś, nawet nie wiem, gdzie... " Oczywiście Kombi - " Kochać Cię za późno " :).

A ja od rana nucę tak - I płaczę co noc ,a łzy myje mi deszcz ................................................. Dośpiewajcie
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#16 TEO

TEO

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 13:36

...i kocham ten ból,tak mocno cię chcę...oczywiscie Urszula
a nie w duszy gra tak......
zostaw wszystko tak jak jest..nic nam nie potrzebne jest...............
  • 0
Dopóki mogę iść o własnych siłach,pójdę tam gdzie zechcę.....

#17 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 16:09

upsss ...podpowiedź Kto nuci oprócz Ciebie, bo nie żarzę ... ? :)
  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#18 TEO

TEO

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 17:21

Podpowiedż:Niepokonani....to tytuł
  • 0
Dopóki mogę iść o własnych siłach,pójdę tam gdzie zechcę.....

#19 mysza20

mysza20

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 18:52

"Czekam aż znów spadnie deszcz".... kto dokończy?
  • 0

#20 TEO

TEO

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 19:02

Hanick to Sumptuastic: .lubię tą piosenkę.,może nikt nie nuci ale ja tak...Pozdrówka
  • 0
Dopóki mogę iść o własnych siłach,pójdę tam gdzie zechcę.....


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych