Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czat tylko dla singli?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 26 listopad 2009 - 19:16

Droga Liwio niestety te czasy chyba juz minely bezpowrotnie :( ja ostatnio czesto siedze w nocy na iponku i nawet o 3 zagladam na czat ale niestety nikogo juz nie ma Pamietam te rozmowy nocne nasze :)
  • 0

#22 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 26 listopad 2009 - 21:52

Zwykle o 3 nad ranem jest najprzyjemniej Nie tylko na chacie :cool:
3.00 to taka magiczna godzina Przedświt :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#23 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 listopad 2009 - 18:54

hmmmm ja też bym chętnie poklikała na czacie, gdy dzieci smacznie śpią :)taaak ja też pamiętam te czasy...i też bym chciała aby wróciły... no i nasze radyjko:)










0
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#24 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 27 listopad 2009 - 20:01

A właściwie jak zdefiniować singla ?
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#25 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 listopad 2009 - 21:14

kurczaku oj tak radyjko bylo super :D
sith ten temat o ile wiem juz jest poruszony na forum i nawet sie wypowiadalam odnosnie definicji singla :)
  • 0

#26 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 listopad 2009 - 21:34

Sith,a oto wątek na temat singli: http://www.ipon.pl/f...ic.php?id=12057
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#27 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 27 listopad 2009 - 21:39

Hmmm ... a ja zauważyłem ,że istnieje tendencja - singiel - zarobki 10.000 i powyżej - inaczej jest sie stara panną /kawalerem - zarobki - powyzej 10 000 - zwiazek partnerski - poniżej - konkubinat :cool: zarobki 10 000 gej - poniżej - tylko pedał :D
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#28 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 listopad 2009 - 21:51

O boooszeeee Sith skąd takie obserwacje? Myślisz że to od zarobków zależy? Ja myślę, ze raczej od wykształcenia, inteligencji kultury bycia :)
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#29 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 27 listopad 2009 - 22:12

[quote name='MariannaW]O boooszeeee Sith skąd takie obserwacje? Myślisz że to od zarobków zależy? Ja myślę' date=' ze raczej od wykształcenia, inteligencji kultury bycia :)[/quote']
A słyszałas zeby ktokolwiek kiedykolwiek pisał i mówił o tzw celebrytach ze zyja w konkubinacie ? Nie - oni żyją w związkach partnerskich Słowo konkubinat pojawia sie tylko w wiadomościach w kontekscie biedy i alkoholu Albo inaczej - czy kiedykolwiek łączono Polańskiego z pedofilią ? Oczywiście że nie - jest sławny i bogaty Ale niechby był bezrobotnym albo zarabiajacym 1200 zł - zaraz "Fakt" czy inny szmatławiec zamieściłby na pierwszej stronie wielkimi literami : PO X- LATACH OHYDNY ZBOCZENIEC ARESZTOWANY - KARA ŚMIERCI TO ZA MAŁO !!! Ot taka manipulacja motłochem :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#30 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 29 listopad 2009 - 22:52


A słyszałas zeby ktokolwiek kiedykolwiek pisał i mówił o tzw celebrytach ze zyja w konkubinacie ? Nie - oni żyją w związkach partnerskich Słowo konkubinat pojawia sie tylko w wiadomościach w kontekscie biedy i alkoholu :

Tak słowo konkubinat pojawia się w kontekście patologii, bo to chyba wygląda tak: bieda równa się brak wykształcenia = brak wykształcenia = brak pracy, brak pracy = brak kasy, brak kasy = sprzyja mocno patologii.
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#31 tomek79

tomek79

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 12:10

To zależy po co wchodzisz na ten czat. Jeżeli tylko pogadać z ludźmi i wymieniać się poglądami na temat życia to wszystko jest O.K., ale jeżeli oglądasz profile i robisz "maślane oczy" do co przystojniejszych a potem szukasz tych nicków na czacie to rzeczywiście jest już trochę niemoralne. Ktoś kiedyś powiedział, że zdrada zaczyna się w głowie i chyba miał rację.
  • 0

#32 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 01 grudzień 2009 - 14:28

Panie Tomku więc jestem amoralna w takim wypadku, ponieważ jak tak sobie poczytam forum.. to nie tylko robię "maślane oczy"... na widok niektórych nicków Pań i Panów a nawet cieknie mi ślinka na myśl jak smakowitym kąskiem może okazać się rozmowa z daną osobą, bo już wiem czego mogę się po niej spodziewać czytając posty. Wielowarstwowa tematyka okraszona bakaliami rozluźnienia, po pracy, polana słodką czekoladą humoru, z zapachem błyskotliwości i autoironii. Taaaak jestem zła :), raduję się na widok niektórych osób... i wie Pan co.. jest mi z tym dobrze... Cieszę się, że w tym zblazowanym świecie są jeszcze osoby, wzbudzające we mnie wszelakie emocje i chęć poznania, dyskutowania i refleksji... i teraz mam problem.. bo nie wiem... czy rozmawiać tylko z "facetkami" czy "facecikami".. bo w moim przypadku ciągłego głodu wymieniania się poglądami, rozśmieszania, Pana wizja zdrady stawia mnie przed wielkim dylematem... bez rozwiązania...

P.S. przez te skojarzenie.. głodna się zrobiłam :) "idu paabiedat"
pozdrawiam :)
  • 0

#33 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 grudzień 2009 - 20:51

"To zależy po co wchodzisz na ten czat. Jeżeli tylko pogadać z ludźmi i wymieniać się poglądami na temat życia to wszystko jest O.K."

Tomek, a czy wspomniane przez ciebie "robienie maślanych oczu", romans i flirt nie są elementami życia? To jak, można o nim rozmawiać, ale równocześnie nie można go doświadczać we wszystkich jego aspektach? A jeśli już, to wszędzie, byle nie na czacie/forum?:D
  • 0

#34 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 grudzień 2009 - 21:41

Czat nie służy tylko i wyłącznie do nawiązywania miłości ludzieee... to już jak się jest w związku to już nikim nie można pogadać, pożartować, czy też podyskutować na poważne tematy? Nonsens. Tym tokiem myślenia można byłoby drążyć dalej, jeśli ktoś jest w związku to co nie może już pewno wyjść poza próg swojego mieszkania, bo a nóż widelec może spotkać kogoś przystojnego za rogiem ulicy i .... zgrzeszyć, albo np. nie wolno takiej osobie wyjść z koleżanką do kina, czy pubu, bo też mogłoby się coś zdarzyć? :D
  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#35 Gossa3

Gossa3

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Skąd:Wioska koło Konina

Napisano 03 wrzesień 2017 - 10:41

Szukam drugiej połówki miłości przyjaźni Gosia 37 to mòj nr tel xxxxxxxxx okolice Konina pozdrawiam
Gosia

 

Od moderatora:

Nie podajemy publicznie na forum swoich danych kontaktowych - mówi o tym Regulamin pkt 11 oraz 15.
Zapraszam do założenia randki.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych