Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czat tylko dla singli?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 17:37

Witajcie :)
Ostatnio bedac na IPONkowym czasie "uslyszalam" ze jestem niemoralna bo bedac w zwiazku wchodze na czat..co Wy o tym myslicie? Czy czat jest dozwolony tylko dla samotnych? Czy na czat wchodzi sie tylko po to aby kogos poderwac zakochac sie itd?

No niektórzy tak uważają :cool:
A usłyszałaś to ,że jestes niemoralna od faceta który miał ochote na romans on-line :) ?
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 17:39

sith nie od jakiejs panienki ktora szukala na czacie faceta
  • 0

#3 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 18:03

sith nie od jakiejs panienki ktora szukala na czacie faceta

Hmmmm nie byłem jeszcze na chacie - ale sie tam wybiore w wolne chwili
Jesli to odosobniony przypadek to nie ma sie nad czym zastanawiac - kobieta miała zły dzień
Ale faktycznie chyba wiekszosc osób wchodzi na chata z mniejsza lub wieksza nadzieja znalezienia partnera , z nadzieja na jakis przelotny seksik , miłość itd ... - choc oczywiscie sie do tego nie przyznaja
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 17:25

Witajcie :)
Ostatnio bedac na IPONkowym czacie "uslyszalam" ze jestem niemoralna bo bedac w zwiazku wchodze na czat..co Wy o tym myslicie? Czy czat jest dozwolony tylko dla samotnych? Czy na czat wchodzi sie tylko po to aby kogos poderwac zakochac sie itd?
  • 0

#5 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 20:29

Lilka mówisz i masz
powtórzę jeszcze raz.. hmm od kiedy Ty się przejmujesz takimi rzeczami... Mówić zawsze się będzie czy to dobrze czy to źle.. tak po prostu jedni chlapną coś, inni robią to z konkretnym zamierzeniem, chwilę się przejmiesz albo i nie i idziesz dalej tak chyba najlepiej. Przypomnij sobie akcję pod kryptonimem "Włosy"
  • 0

#6 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 20:35

Oooo Ty bestyjo tos Ty taka ukrywaczka hahahahaha

Dodano śro 25 lis 20:38:25 2009 :
A ja odpowiadam od nigdy kochana tak jak pisalam wczesniej czysta zwykla Martowa ciekawosc :D
  • 0

#7 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 20:50

No to się Martulki dogadały :D
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#8 Gość_klara_*

Gość_klara_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 20:52

taak moja prywatność.. to jedyne co mam..i bardzo sobie to cenię... choć czasami też coś chlapnę.. i się nie wymądrzam.. no może troszeczkę...ale od teraz będę się pilnować.. lubię prowokować do wypowiedzi < cóż zboczenie zawodowe>... jeśli kogoś uraziłam przepraszam ale zgodnie z zasadą, która przypomniała mi jedna osoba ;) 'Homo sum; humani nil a me alienum puto.'( człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce).
Jeśli chodzi o temat .. jak radzić sobie w podobnych sytuacjach korzystam z rady koleżanki : wyobrażając sobie dana osobę w dość niekomfortowej sytuacji; wierzcie pomaga... nie napiszę co dokładnie powiedziała koleżanka lecz każdy z Was ma swoje własne pomysły, więc do dzieła ;)
  • 0

#9 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 19:18

Moniu hehe ja wiem o tym jestem przeciez z Wami juz 4 lata i wchodze na czat aby pogadac ze znajomymi bo przeciesz znam Was z reala :)
  • 0

#10 figlarka60

figlarka60

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 19:26

Witam !! Niestety nikogo z Was nie znam z reala (a szkoda), ale myślę, że nie wszyscy wchodzą tu aby kogoś "poderwać". Fajnie jest tu wymienić swoje opinie i poglądy, trochę podyskutować o rzeczach ważnych i mniej ważnych, po prostu od tak sobie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)
  • 0

#11 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 19:40

Sith serdecznie zapraszamy :)
  • 0

#12 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 25 listopad 2009 - 19:40

Marta, nie przejmuj się :D Też jestem w związku i całkiem dobrze mi na czacie. A co do osoby która wyraziła taki pogląd (o czacie tylko dla singli) mogę jedynie powtórzyć za Einsteinem:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#13 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 19:49

Bolku ja wiem chcialam tylko zobaczyc ile osob ma takie zdanie jak tamta istota :)
  • 0

#14 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 18:42

To mnie zadziwiłaś Lilith...Smutne to, co napisałaś, tym bardziej, że zupełnie inna jest idea tego Portalu w tym również czatu.
Każde miejsce kształtują ludzie, którzy je odwiedzają. Podobnie jest z tym Iponkowem, które przez cały czas ewoluuje, przekształca się. Jednak niezmienna jest idea, która powołała go do życia: ma to być miejsce przyjazne każdemu, kto nie narusza godności innych i dobrych obyczajów. Szkoda, że niektórzy traktują to miejsce jako swój prywatny "teren łowiecki" nie wiedząc, że prócz nawiązania flirtu, internetowego romansu można jeszcze chcieć z kimś towarzysko pogawędzić, wymienić się poglądami na temat aktualnych wydarzeń, obejrzanego filmu, czy pogody...
Lilith, nie zrażaj się. Czatuj ile dusza zapragnie :-).

  • 0

#15 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 20:55

klara z tym wymadrzaniem to zarcik byl przeciez wiesz o tym doskonale medrkuj nam bo malo jest tkich z ktorymi mozna pogadac normalnie i bardzo sobie to cenie Twoje medrkowanie :*:*:*:*
  • 0

#16 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 22:50

Sith serdecznie zapraszamy :)

A dzieki :cool: Jak skończe prace to wpadne :)
Ale obawiam sie ze o tej porze to bede mógł pogadać sam ze soba
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#17 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 22:56

hahaha aale nie koniecznie roznie siedzimy na czacie a po 22 to juz sama smietanka :D :D
  • 0

#18 sith

sith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów

Napisano 25 listopad 2009 - 23:02

Hmmm no ja miałem na mysli tak troche po 22 .00 czyli ok 3 rano :cool:
  • 0
Istnieje tylko jeden rozsądny powód by wejść w paszczę Śmierci: żeby ukraść mu złote zęby.

#19 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2009 - 23:03

Hahhahaha no tak to wtedy pozostaje konwersacja z najinteligentniejsza persona na czacie czyli ze soba :D
  • 0

#20 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 26 listopad 2009 - 15:44

Hmmm no ja miałem na mysli tak troche po 22 .00 czyli ok 3 rano :cool:

Sith, Klara może to potwierdzić, był taki czas na czacie, że o 3 nad ranem było najprzyjemniej. Mocno nocne marki jeszcze spać nie poszły, bardzo wczesne ranne ptaszki już wstały... I były rozmowy na szczycie. To były niezapomniane chwile na czacie ;-))) Wpadnij o 3, może znajdą się osoby, które spać nie mogą i znów zacznie się nocne życie na iponie ;-))

Pozdrawiam
Liwia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych