Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Seks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 październik 2002 - 23:15

...
  • 0

#2 Piotrek J.

Piotrek J.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 18 październik 2002 - 11:33

[/b] (bat) Osobiście znam przypadek faceta, który swój uraz kręgosłupa spowodował przyjeżdżając do Polski z Niemiec na początku lat dziewięćdzieśiątych kiedy stało się to możliwe bez narażania się na nieprzyjemnosci.
W Niemczech miał się za chwilę ożenić, kupił dom, przeszedł przez obóż dla azylantów a tu jeden skok do wody przekreślił wszystko.
:shock: Ludzie tacy jak on mają tak zwane głębokie czucie, kedyś zwierzał mi się, że wielkokrotniew bywało tak, iż miał wzwód na widok jakiejś pioelegniarki czy rehabilitantki a nie czuł tego, po prostu mógł to tylko obserwować. :?: Przez jakiś czas podczas turnusu na którym razem byliśmy był w związku z pewną nasza wspólną znajomą, jednak rozstali się. Znam jednak też przypadek gdzioe koleś w takiej samej sytuacji jest żonaty i mam nadzieję szczęśliowy(nie wieem napewno bo dawno go nie widziałem), ale przecież udany związek nie mógłby przetrwać bez seksu cokolwiek miałoby to oznaczać :!:
Jeżeli dwwoje ludzi istotnie będzię chciało być razem to fakt czy jest to związek mieszany czy też oboje są niepełnosprawnio w mojej opinii nie ma znaczenia bo wszysto się właśnie zasadza na owym chceniu i uczuciu.
  • 0
...I NIECH CI WSZYSTKO JEDNO NIE BĘDZIĘ PSIAKEW! GDY ŚPIEWASZ, CHEJ PŁYNIEMY! Z KIM TEN DZIELISZ ŚPIEW...
W. Młynarski

#3 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 18 październik 2002 - 12:27

... tyle się napisałam wrrrrrr i wszystko pstryk i zniknęło .....
Powiem tylko tyle że ci co mnie znają mogą się domyślić że też miałam kiedyś podobne problemy jednak wszystko jest do przeskoczenia jeśli trafimy na mądrego partnera. (ja miałam to szczęście) Wielu z nas ma szalone kompleksy na punkcie swojego ciała i swoich róznych niedoskonałości. Wiem jak trudno je pokonać ... ale jednak wszystko jest w naszych rękach. Ta część naszego życia daje nam wielką satysfakcję i jest hm... chyba najprzyjemniejszą jego częścią aż chciałoby sie żec - dajcie sobie szansę...
Pozdrawiam.
Bez fałszywej skromności dodam - bierzcie przykład z Alojzika
:) :) :) :) :) :)
  • 0
Olik

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2002 - 20:25

Może ta strona ?

http://republika.pl/amp_klub
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych