Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tanie turnusy rechabilitacyjne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 14:53

Poszukuje sanatorium w miarę taniego na turnus rehabilitacyjny chce wyjechać od 15 października, koszt do kwoty 950zł, najlepiej w górach, znalazłem Gwiazdę Gór w Muszynie, ale warunki podobno koszmarne więc taki odpada.
Oczywiście muszą mieć możliwość przyjmowania osób ze schorzeniami wzroku.
  • 0

#2 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 25 wrzesień 2009 - 14:50

znalazłem tani Ośrodek "KAMYCZEK" w Sarbinowie, co o nim myślicie, był ktoś tak kiedyś, jakie warunki są tam, bo cenę mają rewelacyjna jak na październik
  • 0

#3 Ela35

Ela35

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 21:10

moja znajoma tam jeźdźi ,pozwolę sobie przekopiować jej wiadomość :

odnośnie Sarbinowa. To jest mała miejscowość chyba 6km. od Mielna. Bardzo polecam Ośrodek " KAMYCZEK". Ja byłam tam już trzeci raz i jestem bardzo zadowolona. Jest on położony bardzo blisko morza dosłownie 50m. Poza tym pokoje z telewizorami i z balkonami, jedzenie bardzo dobre i dużo, w trakcie turnusu organizowane są trzy wycieczki w tym dwie bezpłatne w ramach opłaty za turnus i jedna płatna, ale nie obowiązkowa. Zresztą na wszystkie jak chcesz to jedziesz, jak nie to nie. Jedna z tych wycieczek to przejażdżka ciuchcią do Latarni w Gąskach, jest super! Dodatkowo organizowane są dwa ogniska, na których jest darmowe piwo. Nie mówię już o ogólnych rozrywkach kulturalno-oświatowych, jak np.: różne konkursy dla dzieci, wieczorki taneczne, karaoke itp. Jeśli chodzi o zabiegi i rehabilitację to jest znikoma tylko podstawowe masaże, inhalacje. Generalnie dwa zabiegi dziennie, oczywiście jakie zaleci lekarz, ale ogólnie są to wczasy. Wejdź sobie na stronę: www.kamyczek.afr.pl i tam sobie poczytasz i zobaczysz zdjęcia. Ja polecam.


Niestety my nie możemy jechać z tego powodu że nie dostaniemy dofinansowania do tego ośrodka
  • 0

#4 mlutek

mlutek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 22:17

Hej ja bylem w Sarbinowie ale w osrodku Jawor, moj zas kolega byl w Kamyczku.
Jak na cenne w pazdzierniku oplaca sie jechac chociazby aby zmienic klimat., co prawda jest juz okres jesienny wiec krotszy dzien ale warto jechac.
w zasadzie w tych wszystkich osrodkach trudno liczyc na super rehabilitacje, nie jest ona najgorsza, ale taka standartowa.
jesli weic liczysz na jakeis super zabiegi to mozesz sie rozczarowac.
Jesli zas chodzi o sama miejscowosc Sarbinowo to juz niestety jest po sezonie, wiele osrodkow zamknietych, takze jest malo osob. jak chcesz jechac wypocząc, isc nad morze to warto, bo jest dosc luzno, milo i spokojnie, jesli zas chcesz chodzic na disco, szukasz nocnych wrazeń i zabawy to niestety jest to zbyt mała letnia miejscowosc.
Ja bym pojechal raz jeszcze gdybym mial wolny czas i pieniadze.
Pozdrawiam
  • 0

#5 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 26 wrzesień 2009 - 23:22

Wielkie dzięki za info, jednak przed tym co napisaliście zdecydowałem się na ten kamyczek, rezerwacja dokonana i cena jak na ten czas rewelacyjna, dużo lepsza niż w górach gdzie początkowo chciałem jechać więc myślę iż wypocznę, bo to jest mój główny cel a nie zabiegi :P
Jednak czasem Google się przydaje :P
  • 0

#6 moncia

moncia

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów

Napisano 03 październik 2009 - 19:40

ale ile kosztuje taki pobyt w serbinowie w tym KAMYCZKU? bo tez słyszałam ze tam jest suuuper ale nie wiem jak to załatwic
  • 0

#7 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 03 październik 2009 - 21:03

Teraz od połowy października jest za 700zł od osoby, w listopadzie też chyba w tej cenie jest, a grudzień tego nie wiem.
Jak chcesz więcej informacji napisz do mnie na maila to powiem coś więcej gdzie i co trzeba załatwić bo tu sporo pisania jest.
  • 0

#8 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 04 październik 2009 - 21:50

Ja ze względu na ceny w mojej okolicy czyli góry zrezygnowałem z gór a wybrałem morze :)
  • 0

#9 dorcia5162

dorcia5162

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2009 - 20:47

Chcę wybrać się na turnus do Zakopanego jeszcze w tym roku,może ktoś też jedzie.Jadę sama i szukam bratniej duszy.Napiszcie.Może być również okolica Zakopanego.Pozdrawiam
  • 0

#10 dorcia5162

dorcia5162

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 październik 2009 - 14:41

Dzięki za propozycję ,ale nad morze jeżdżę od lat.Marzą mi się termy podhalańskie jak i w miarę możliwości zwiedzenie okolicy.
  • 0

#11 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 07 październik 2009 - 15:23

czyli moje strony, ale na termy jeżdżę na Słowację, jakoś tamta baza jest lepiej zorganizowana, u mnie wtedy nie było term to nie jeździłem, ale w okolicy niedawno otworzyli to kiedy się wybiorę do Szaflar
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych