Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

skostnienie pozaszkieletowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 amsterdam-1

amsterdam-1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 02 grudzień 2009 - 21:47

Witajcie, jestem tutaj nowa, szukam informacji w sprawie operacji skostnienia pozaszkieletowego w stawie biodrowym. Czy znacie ośrodki i lekarzy wykonujących takie operacje na Śląsku ? Proszę, pomóżcie...
  • 0

#2 beatka1122

beatka1122

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 03 grudzień 2009 - 17:41

Napisz cos więcej-z tego co ja wiem,to skostnienie pozaszkieletowe leczy sie radioterapią -we wczesnym okresie. Czy jestes po endoprotezie?
Pozdrawiam
  • 0

#3 amsterdam-1

amsterdam-1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 grudzień 2009 - 22:29

Krwotok mózgowy z tętnicy przedniej łączącej. Potem udar niedokrwienny, jako powikłanie.
W moim przypadku skostnienia są neurogenne - nie są skutkiem operacji, są skutkiem uszkodzenia mózgu.
Pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#4 beatka1122

beatka1122

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 16:46

Zgadza sie choć jest to rzadsza przyczyna skostnienia pozaszkieletowego.Dlatego pytałam o operację biodra,bo najczęśiej wtedy występuje to schorzenie.
Pozdrawiam.
  • 0

#5 amsterdam-1

amsterdam-1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 09:56

Zgadza sie choć jest to rzadsza przyczyna skostnienia pozaszkieletowego.

No tak, zgadza się... :(
- ale czy możesz udzielić mi jakichś informacji dotyczących ośrodków i lekarzy leczących operacyjnie te skostnienia ? mających doświadczenie w tym przedmiocie ?
  • 0

#6 beatka1122

beatka1122

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 19:24

Przykro mi,ale nie znam ośrodków,gdzie leczą to schorzenie operacyjnie.Mogę popytać moich ortopedów i jak sie coś dowiem,to Ci napiszę-:)))
  • 0

#7 amsterdam-1

amsterdam-1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 16:26

Będę wdzięczna beatko... i pozdrawiam...
  • 0

#8 amsterdam-1

amsterdam-1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 grudzień 2009 - 16:26

Czy nikt nie odpowie ? nikt nie wie, gdzie zoperować skostnienie okołostawowe ???
  • 0

#9 greenmama

greenmama

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:07

witaj AMSTERDAM1, chciałam zapytać jak się potoczyło u Ciebie, bo jesteśmy dokładnie w takiej samej sytuacji i po takim samym zdarzeniu, dziękuję, pozdrawiam


  • 0

#10 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1417 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:39

Zielona mamo,Amsterdam Ci nie odpowie bo post ma 10 lat,a ona nie udziela się na forum.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#11 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 13 styczeń 2019 - 12:15

Kaśka ja rozumiem, że pytanie jest do Amsterdam-1, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś inny udzielił odpowiedzi, tym bardziej, że wątek jest cały czas otwarty. Skoro jest odświeżany wątek sprzed iluś tam lat, oprócz postu na forum warto napisać prywatną wiadomość do konkretnej osoby. Jest szansa, że jeśli nie przez forum, to przez mail ktoś się odezwie. Nie mamy wpływu na to, że ludzie przychodzą tu i odchodzą - zawsze dana osoba może wrócić, ale także są inni użytkownicy, których wiedza może być cenna. Forum jest dla wszystkich - zarówno udzielających się i mało udzielających się. Greenmamo mam nadzieję, że ktoś udzieli Ci wiążącej odpowiedzi. Pozdrawiam, M.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#12 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1417 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:53

M. myślę, że użytkownicy rzadko korzystają z prywatnych wiadomości.

Wątki zamyka się tylko wtedy, kiedy jest naruszenie regulaminu albo niepotrzebne kłótnie. (jak wiesz).

Po 10 latach nikt nie wróci.Greenmama mogła założyć nowy wątek,a chłopaki zadecydować czy go połączyć z tym.

Skończyłam...więcej się tu nie odezwę.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#13 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:59

Kaśka, a jak odkopałem temat https://www.ipon.pl/...ie-z-pływaniem/ to też niepotrzebnie?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych