26 dzień roku, 26 stycznia 2015, Poniedziałek imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
Kup reklamę w portalu   

Logowanie
Login: 
Hasło: 
Zapamiętaj mnie: 

Szukaj ogłoszenia
województwo:


główna kategoria:


szukane słowo:


Niepełnosprawni - Ogłoszenia - Zatrudnię
kategoria: Praca
znaleziono ogłoszeń: 6

196. Poszukujemy specjalistów ds. telemarketingu
Wrocławska firma szkoleniowa pilnie poszukuje dwóch osób do pozyskiwania klientów na szkolenia- praca w domu Praca polega na: - aktywnym pozyskiwaniu klienta - przedstawianiu oferty firmy - tworzeniu bazy danych Od Kandydatów oczekujemy: - własnego komputera wraz z dostępem do internetu - umiejętności perswazji - dobrej dykcji i miłego głosu - motywacji do osiągania wyznaczonych celów - komunikatywności - doświadczenia na podobnym stanowisku W zamian oferujemy: - wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy - narzędzie pracy- telefon - elastyczność - pracę w domu W związku z tym, iż jest to praca stacjonarna to Ty decydujesz o tym kiedy pracujesz, ile pracujesz, jak pracujesz- dla nas liczy się efekt Twojej pracy
panoramaszkolen
Ul. Paulińska
e-mail: wyślij zapytanie 
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
dolnośląskie  
dodano 363 dni temu  
ważne do 2015-01-28  
Zgłoś nadużycie ID: 15203
197. Sprzedawca Radom
Księgarnia Akademia poszukuje bezpośrednio: - sprzedawcę-mężczyznę Miejsce pracy: Radom Zadania: - obsługa Klienta - przyjmowanie dostaw - rozwożenie zamówień do Klientów - utrzymywanie dobrych relacji z klientami, Oferujemy: - praca na umowę o pracę, - narzędzia pracy - dla najlepszych możliwość rozwoju kariery zawodowej, Oczekujemy: - orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanych, proszę podać w CV na czym polega niepełnosprawność lub podać kod choroby z orzeczenia - prawo jazdy kategorii B obowiązkowo czasu pracy, - konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu, - kreatywności i motywacji do pracy.
akademia
Radom ul. Żeromskiego
tel. 48 362 66 35 
e-mail: wyślij zapytanie 
www: http://ksiazki.org
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
mazowieckie  
dodano 363 dni temu  
ważne do 2015-01-28  
Zgłoś nadużycie ID: 15200
198. Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą- Gdańsk
A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750 Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: - profesjonalną obsługę klientów, - dbanie o właściwą ekspozycję towaru, - obsługę kasy fiskalnej, - raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży. Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę w przyjaznej atmosferze, - stałe wynagrodzenie+ atrakcyjny system premiowy, - możliwość awansu- jasno określona ścieżka rozwoju i kariery. Wymagania Od kandydatów oczekujemy: - posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, - wykształcenia co najmniej średniego, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - dyspozycyjności.
A-Trybut Gdańsk
e-mail: wyślij zapytanie 
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
pomorskie  
dodano 364 dni temu  
ważne do 2015-01-27  
Zgłoś nadużycie ID: 15191
199. Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą Poznań i Gniezno
A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750 Opis stanowiska pracy Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: - profesjonalną obsługę klientów, - dbanie o właściwą ekspozycję towaru, - obsługę kasy fiskalnej, - raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży. Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę w przyjaznej atmosferze, - stałe wynagrodzenie+ atrakcyjny system premiowy, - możliwość awansu- jasno określona ścieżka rozwoju i kariery. Od kandydatów oczekujemy: - posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, - wykształcenia co najmniej średniego, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - dyspozycyjności.
A-trybut Poznań
e-mail: wyślij zapytanie 
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
wielkopolskie  
dodano 364 dni temu  
ważne do 2015-01-27  
Zgłoś nadużycie ID: 15190
200. Specjalista ds. Sprzedaży - PRACA ZDALNA
Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie: sprzedaż nowoczesnej usługi elektronicznego faxu oraz sprzedaż i pozyskiwanie Klientów dla usług związanych z wyszukiwarką Google. Oczekujemy: zaangażowania, doświadczenia w telemarketingu, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, realizacji celów sprzedażowych, orzeczenia o niepełnosprawności. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie + premia od osiągniętej sprzedaży, umowę o pracę, stałe godziny pracy, telefon do dyspozycji. Aktualne CV należy przesłać na adres: martyna.freda@bkrmedia.pl - w temacie prosimy wpisać: Specjalista ds. Sprzedaży.
BKR Media
e-mail: wyślij zapytanie 
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
wszystkie województwa  
dodano 483 dni temu  
ważne do 2015-03-20  
Zgłoś nadużycie ID: 14676
201. Poszukuję sprzątaczki/sprzątacza
Do sprzątania na małym osiedlu (jeden 4 piętrowy blok, na etat), Ochota, ulica Maszynowa, z umiarkowanym/specjalnym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Kontakt:602570252
knapkis
tel. 602570252 
e-mail: wyślij zapytanie 
Pokaż ogłoszenia tego użytkownika
mazowieckie  
dodano 2058 dni temu  
ważne do 2015-09-25  
Zgłoś nadużycie ID: 5800

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Copyright © 2002 Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
Szacuje się, że niepełnosprawni w Polsce stanowią 14% ogółu społeczeństwa i odsetek ten ma tendencję rosnącą.
Wyczyść ciasteczka utworzone przez Portal