Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Informacje o ośrodku w Krzeszowicach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 05 wrzesień 2007 - 12:03

Niedługo będzie rok jak wysłałem swoje "papiery" do: OŚRODEK REHABILITACJI NARZĄDU RUCHU „KRZESZOWICE” SP ZOZ W KRZESZOWICACH k. Krakowa. Póki co jest cisza, nie wiem kiedy wybiorę się tam, ale czy był tam już ktoś, jakie macie opinie?
  • 0

#2 jokipoki

jokipoki

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2008 - 23:16

Witam. Właśnie złożyłem wniosek na przyjęcie do Ośrodka Rehabilitacji w Krzeszowicach i związku z tym chciałbym się zapytać na forum czy ktoś z Was tam już był i jakie ma wrażenia z pobytu jak tam jest i w ogóle ? A tak przy okazji to jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post jeśli coś pomyliłem to sorki Pozdrawiam Iponków :)
  • 0

#3 perelka007

perelka007

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 23:00

Jako że założyłem ten wątek, czuję się zobowiązany go kontynuować.
Otóż jestem już po pobycie w Krzeszowicach, w zeszłym roku, wczesna jesień. Wspomnienia mam miłe, fajnie się rehabilitowałem, a i towarzystwo było do przyjęcia :)
(...)

Szanowny Michale piszesz, że towarzystwo było "do przyjęcia", jak można to rozumieć?

Czy mam Ci przypomnieć te wspólne wieczory??????? ;)
  • 0
Człowiek bardzo się uskarża przy każdym bólu. A tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje. /G.C.Lichtenberg/

#4 bartolandia

bartolandia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 10 kwiecień 2009 - 23:42

Byłem w Krzeszowicach i pobyt wspominam nawet dobrze i niedługo znowu się tam wybieram i związku z tym nawiąże kontakt z osobami które już były lub dopiero się wybierają do Krzeszowic .
  • 0

#5 tomaszpo13

tomaszpo13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 17:50

Witam. Ja mieszkam 40 km od Krzeszowic. W Ośrodku na reha byłem już 4 razy. Ośrodek i rehabilitacja spoko. Teraz po generalnym remoncie jest jeszcze lepiej. Natomiast minusem jest to, że tam jest zawsze mega ludzi i m.in. dlatego tak długo trzeba czekać na zaproszenie. Pozdrawiam Tomek
  • 0
"Skazany na blusa"

#6 tom69

tom69

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 14 kwiecień 2009 - 19:40

witam byłem w krzeszowicach ijest ok, a terminy oczekiwania som około 20 miesiecy
  • 0

#7 Justyna442

Justyna442

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 kwiecień 2009 - 15:53

Hej. Nie wiem czy mogę akurat w tym temacie zapytać o to ale potrzebuje pomocy ...
Szukam od dłuższego czasu wniosku o przyjecie do tego ośrodka rehabilitacyjnego w wersji internetowej. Czy może ktoś wie gdzie mogę takowy znaleźć?
  • 0

#8 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 14:18

Jako że założyłem ten wątek, czuję się zobowiązany go kontynuować.
Otóż jestem już po pobycie w Krzeszowicach, w zeszłym roku, wczesna jesień. Wspomnienia mam miłe, fajnie się rehabilitowałem, a i towarzystwo było do przyjęcia :)
Akurat gdy tam przebywałem, był remont basenu, teraz oferta zabiegowa stała się bogatsza. Po remontach jest ok, przydałoby się jeszcze coś zrobić ze starą częścią budynków (tej od strony parku).
Tak, czas przyjęcia jest stanowczo za długi, w momencie wypisu złożyłem "papiery" na kolejny pobyt, powiedziano, że potrwa to ok. 22 m-ce. :(


Justyna442: Nie wiem, czy jest takowa wersja, o której piszesz, ale tu jest strona ośrodka, może coś znajdziesz, choć wątpię...
http://rehabilitacja...p?p=glowna&l=pl
  • 0

#9 Justyna442

Justyna442

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 kwiecień 2009 - 23:43

Justyna442: Nie wiem, czy jest takowa wersja, o której piszesz, ale tu jest strona ośrodka, może coś znajdziesz, choć wątpię...
http://rehabilitacja...p?p=glowna&l=pl

No byłam już na wszystkich stronkach tego typu najwidoczniej nic takiego jeszcze nie ma ^^
Ale mimo wszystko dziękuje za odpowiedź ;D przynajmniej teraz wiem że nie mam po co dalej szukać czegoś co nie istnieje xD
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie ^^
  • 0

#10 Michał

Michał

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 14:52

Jako że założyłem ten wątek, czuję się zobowiązany go kontynuować.
Otóż jestem już po pobycie w Krzeszowicach, w zeszłym roku, wczesna jesień. Wspomnienia mam miłe, fajnie się rehabilitowałem, a i towarzystwo było do przyjęcia :)
(...)

Szanowny Michale piszesz, że towarzystwo było "do przyjęcia", jak można to rozumieć?

Czy mam Ci przypomnieć te wspólne wieczory??????? ;)

A co tu rozumieć? :cool: Perelko, pojęcie - towarzystwo - traktuję bardzo obszernie. Mieści się w nim zarówno personel, kuracjusze, ludzie spotkani chociażby w pobliskim domu handlowym, kioskarka u której kupowałem gazetki itp. :)
Wszyscy ci ludzie byli przyjemni, sympatyczni, więc "do przyjęcia". Nie zmienia to faktu, że rzeczywiście te wieczory z pewną osóbką ;) znacznie dodały plusy pobytowi w Krzeszowicach... :P
  • 0

#11 perelka007

perelka007

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 28 kwiecień 2009 - 22:13

w takim razie musimy to kiedyś powtórzyć ;)
  • 0
Człowiek bardzo się uskarża przy każdym bólu. A tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje. /G.C.Lichtenberg/

#12 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1412 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 02 listopad 2011 - 14:56

http://www.tvp.pl/kr...rt_rec=64------ Kszeszowice
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#13 jergar

jergar

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 12 luty 2012 - 22:53

:)Witam mam pytanie czy może ktoś był w ostatnim okresie na rehabilitacji w Krzeszowicach, jakie warunki , opinie itp
  • 0

#14 hela830

hela830

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2012 - 19:35

Witam. Szukam informacji w związku z ośrodkiem rehabilitacji w Krzeszowicach. Moja mama rok temu miała rozległy udar rehabilitacja nie ma wyników rehabilitacji, nie umie samodzielnie usiąść i nie chodzi do toalety. Ma również problemy psychiatryczne po wylewie. Czy takie osoby też mogą starać się o pobyt? W Reptach nie chcieli bo jest zerowa samodzielność pacjenta.
  • 0

#15 dominika87

dominika87

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 22 maj 2012 - 17:45

Krzeszowice to normalny szpital tylko że rehablitacyjny, wieć myśle ze nie powinno być problemu pensonel szpitalny zajmuję się osobami zależnymi.
Kilka miesięcy trwa przyjęcie do szpitala, więc radziałabym szybko załatwić skierowanie do szpitala. Może również pani zadzwonić z tego co wiem to mają strone internetową.
  • 0

#16 kasmus1

kasmus1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 09:34

Witam! Za kilka dni jade wlasnie do Krzeszowic. Czy moze ktos podac blizsze informacje o tym osrodku. Tzn. jakie sa pokoje, jedzenie, czy mozna wychodzic, ile jest dziennie zabiegoe itd...
Z gory dziekuje za pomoc!
  • 0

#17 kasmus1

kasmus1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 13:34

Witam! Kilka dni temu wróciłam z 6-tyg. pobytu w Krzeszowicach. Jeśli chodzi o stronę rehabilitacyjną i opiekę medyczną to nie mam żadnych zastrzeżeń. Trafiłam do świetnej lekarki, pielęgniarki miłe i uśmiechnięte, a osobista rehabilitantka na 6+. Pozostałe zabiegi też były ok. Warunki "mieszkaniowe" do przyjęcia. Natomiast wyżywienie to KOSZMAR !!!!! Ale co tam... :) Poznałam fajnych ludzi... Wyjeżdżałam ze łzami w oczach... Wrócę tam... to pewne :)
I jeszcze jedna ważna chyba uwaga - jeśli ktoś ma skierowanie poszpitalne to czas oczekiwania wynosi obecnie do 6 miesięcy, skierowanie zwykle realizowane jest od 3,5 do 4 lat. To chyba mówi samo za siebie, jaki to jest ośrodek :)
  • 0

#18 BartoBartolo

BartoBartolo

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 19:30

za kilka tygodni jadę do Krzeszowic na turnus i będzie to mój trzeci pobyt w tym ośrodku może jest ktoś na Iponie  kto się wybiera w najbliższym czasie tj styczeń / luty ? :)


  • 0

#19 olek163

olek163

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 02 luty 2016 - 14:07

Teraz to tam jest podobno koszmar. Nie znam szczegółów ale w gazecie pisali, że dobrze nie jest. W telewizji też coś kiedyś było. Miałem tam jechać na wizytę ale teraz to się boję.


  • 0

#20 Aniolek11

Aniolek11

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 03 luty 2016 - 18:27

Witam. Z


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych