Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Osrodek "FALA'' STEGNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
456 odpowiedzi w tym temacie

#381 tesia73

tesia73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 20:35

Witam :)

Będę w Fali od 22 sierpnia a zatem grupka nam się powiększa :)

Pozdrawiam.


  • 0

#382 rockolublin

rockolublin

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 05:50

Wita. Od 10 października będę na turnusie w Fali Stegna. Będzie to mój pierwszy pobyt w sanatorium wiec jestem trochę zakręcona. Może ktoś będzie tam jechał z Lublina lub okolic. Proszę o aktualne informacje o tym ośrodku. Czy październik nad morzem naprawdę jest smutny?

Witam pięknie. Jestem  z Lublina i również mam być w tym terminie w Fali Stegna. Połączenie ze Stegną poza sezonem letnim jest niezbyt szczęśliwe, dlatego jadę tam samochodem, więc może masz ochotę zabrać się ze mną z Lublina? Będzie to mój drugi pobyt w sanatorium, więc już debiut był :) A co do tego ośrodka i warunków tu panujących, to dwoje moich dobrych znajomych było tutaj na wiosnę w tym roku i byli zachwyceni. Pozdrawiam ciepło i zapraszam do kontaktu na PW.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#383 Forgetmenot

Forgetmenot

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 08:36

Jadę do Fali 30.07 czy ktoś jedzie z Małopolski

Jadę do Fali 30.07. niestety z zupełnie innej strony. Do zobaczenia na miejscu.


  • 0

#384 olenka989

olenka989

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 07:27

Jadę do Fali 30.07. niestety z zupełnie innej strony. Do zobaczenia na miejscu.

No to spotkamy się na miejscu bo my zaczynamy turnus od jutra.Mam nadzieję że będzie to mile spędzony czas.Do zobaczenia


  • 0

#385 air2000

air2000

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 11:59

Witajcie,

turnus był udany. Basen 5h w cenie, myślę że zadbany i czysty, sauna  infrared i sucha. posiłki w miarę dobre, choć przez 2tyg. była pogoda to większość czasu spędzaliśmy nad morzem więc większość obiadów było opuszczanych. śniadanie i kolacja "szwedzki stół"... zabiegi naprawdę super.pozdrawiam wszystkich rehabilitantów..super ludki. mało zorganizowany czas dla kuracjuszy ale to na pewno że była grupa dzieci i to dość liczne grupy..tak sobie to tłumaczę ;) szczegóły można pytać na PRV :)

 


  • 0

#386 rockolublin

rockolublin

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:49

Wita. Od 10 października będę na turnusie w Fali Stegna. Będzie to mój pierwszy pobyt w sanatorium wiec jestem trochę zakręcona. Może ktoś będzie tam jechał z Lublina lub okolic. Proszę o aktualne informacje o tym ośrodku. Czy październik nad morzem naprawdę jest smutny?

Witam pięknie. Jestem  z Lublina i również mam być w tym terminie w Fali Stegna. Połączenie ze Stegną poza sezonem letnim jest niezbyt szczęśliwe, dlatego jadę tam samochodem, więc może masz ochotę zabrać się ze mną z Lublina? Będzie to mój drugi pobyt w sanatorium, więc już debiut był  :) A co do tego ośrodka i warunków tu panujących, to dwoje moich dobrych znajomych było tutaj na wiosnę w tym roku i byli zachwyceni. Pozdrawiam ciepło i zapraszam do kontaktu na PW.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#387 Gość_labrador_*

Gość_labrador_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2014 - 10:13

WITAM NAZYWAM SIE JAGODA I BYLAM W OSRODKU FALA W STEGNIE OD 6MAJA DO 29 MAJA,TEGO ROKU.POJECHALAM TAM Z BARDZO DALEKA I TO PIERWSZY RAZ,MIALAM LEKKIE OBAWY BO WCZESNIEJ NACZYTALAM SIE NEGATYWNYCH OPINI NA TEMAT TEGO OSRODKA.ZUPELNIE NIEPOTRZEBNIE,BO BEDAC TAM OKAZALO SIE ,ZE ZABIEGI,POKOJE ,WYZYWIENIE BYLO SUPER.TYLE JEDZENIA ,ZE KAZDY MIAL MOZLIWOSC WYBRAC CO CHCIAL I NAJESC SIE DOWOLI.CALY DZIEN MIELISMY WYPELNIONY I NIE BYLO CZASU NA NUDE.OD NAS ZALEZY TYLKO JAKA STWORZYMY ATMOSWERE WIECZORAMI,KTO CHCIAL POBYC W KAWIARNI TO BYL TO JEGO WYBOR ,A KTO W POKOJU TO TEZ DOBRZE.NIKT NIKOGO NIE PILNOWAL I OTO CHODZI.NIGDZIE SIE TAK NIE NASMIALAM JAK TAM I MAM CICHA NADZIEJE ZE JESZCZE KIEDYS DANE MI BEDZIE POJECHAC DO FALI,POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY BYLY W TYM CZASIE NA TURNUSIE,JESTESCIE WSPANIALI I TESKNIE ZA WAMI,PERONEL TEGO OSRODKA WIELKI UKLON W WASZA STRONE. 

 

 

 


  • 0

#388 TeresaTur

TeresaTur

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:26

CZY KTOŚ JEDZIE NA TURNUS OD 23 SIERPNIA Z BIAŁEJ PODLASKIEJ, WARSZAWY LUB Z LUBLINA I MA WOLNE MIEJSCE? PROSZĘ O ODPOWIEDZ

 


  • 0

#389 vip1

vip1

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 21:18

Hej:) jadę do Fali 16 września. Ktoś się wybiera w tym czasie?


  • 0

#390 fila16

fila16

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 16:41

Hej:) jadę do Fali 16 września. Ktoś się wybiera w tym czasie?

Witam. Ja jadę i jestem z lubelskiego. Może ktoś z tego rejonu jedzie autem i ma wolne miejsce?


  • 0

#391 olenka989

olenka989

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 20:29

Witajcie.Mój turnus właśnie dobiegł końca-NIESTETY.To  były piękne 3 tygodnie. Warunki fajne,rehabilitanci przemili-starają się ulżyć w cierpieniu. Jedzenie znośne-rzeczywiście nie wolno wynosić ze stołówki.Zazdroszczę tym, którzy mają jeszcze  przed sobą pobyt w Fali.Atmosferę rzeczywiście tworzą ludzie więc bawcie się dobrze i nie dajcie się "czarnym owcom", które pojawiają się na każdym turnusie i wszystko im przeszkadza.


  • 0

#392 rocy34

rocy34

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 18:44

witam wszystkich jade 23 sierpnia do senatorium do fali stegna czy znajdzie sie wolne miejsce z gdańska pozdrawiam podaje numer - usunięto kontakt przez PW


Witam!

23.08.2014 jadę do Stegny samochodem z Torunia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 604 400 281

witam masz jeszcze wolne miejsce ? jedziesz przez gdańsk prosze o kont - usunięto kontakt przez PW

 

Usunięto numer telefonu.

Nie podajemy numeru telefonu - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#393 tesia73

tesia73

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 22:33

witam wszystkich jade 23 sierpnia do senatorium do fali stegna czy znajdzie sie wolne miejsce z gdańska pozdrawiam podaje numer tel - usunięto kontakt przez PW


witam masz jeszcze wolne miejsce ? jedziesz przez gdańsk prosze o kont - usunięto kontakt przez PW

Witam :)

Jestem w Fali od dziś tj. 22 sierpnia. Pierwsze chwile pozytywne. Po pięciu latach od mojego pierwszego pobytu w tym ośrodku dostrzegam wizualne zmiany na plus. Jak będzie dalej, zobaczymy :)

Miłego pobytu obecnym i przyszłym kuracjuszom życzę ;)  Pozdrawiam ;)


  • 1

#394 jurekj

jurekj

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2014 - 16:02

Hej:) jadę do Fali 16 września. Ktoś się wybiera w tym czasie?

Witam też jadę do Fali 16.09 z wielkopolski. Niestety muszę jechać pociągiem  


  • 0

#395 zielonooka

zielonooka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 20:32

Witam,

 

jadę do Fali na turnus 10 października, może ktoś również wybiera się w tym czasie z Płocka lub okolic?


  • 0

#396 rockolublin

rockolublin

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 09:45

Witam,

 

jadę do Fali na turnus 10 października, może ktoś również wybiera się w tym czasie z Płocka lub okolic?

Witam pięknie. Jadę w tym samym terminie do Fali, co prawda z Lublina ale przez Warszawę, Płońsk, Mławę - zatem będę przyjeżdżał obok. Jakby co pozostawiam kontakt przez PW.

Pozdrawiam serdecznie. Rysiek z Lublina.

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0

#397 kasiam74

kasiam74

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 październik 2014 - 21:59

Witam, jadę na turnus od 3 listopada do 26.2014z Płocka, może jedzie ktoś z okolicy, razem byłoby raźniej...pozdrawiam


  • 0

#398 jola1k

jola1k

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 październik 2014 - 21:41

Hej! Ja też wybieram się do Fali w Stegnie na turnus od 3 listopada. Liczę na to,że będzie fajnie. Pozdrawiam:)


  • 0

#399 marecki0312

marecki0312

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:40

Witam.Jade do Fali na turnus z ZUS  od 04,11,2014.Moze ktos jedzie z mazur okolic Pisza.    A i witam  kolezanki ktore sie tez tam wybieraja.


  • 0

#400 Jagoda108

Jagoda108

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2014 - 10:48

Witam! Jadę do Stegny "FALA"  skierowanie z ZUS od 04.11.2014 - może jedzie ktoś z okolic Siedlce pojedziemy razem

mój adres: usunięto, kontakt przez PW :)

 

Usunięto adres mailowy.

Nie podajemy adresów publicznie - pkt. 11, 15 Regulaminu

Moderator


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych