Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Napiszmy coś o sobie:) Jestem tutaj nowa, chciałabym troszkę poznać Was


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tai_Chi

Tai_Chi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 21 czerwiec 2006 - 19:31

Jakie macie zainteresowania? Jacy jesteście? Co cenicie w życiu, w człowieku?Jakie wartości są dla Was najważniejsze?=)

Zacznę od siebie:)

Interesuję się muzyką, uwielbiam muzyke relaksacyjną, celtycką, również
o mocniejszym brzmieniu, fascynuje mnie Daleki Wschód.
Czytuję książki, lubię poezję, filmy, chociaż ostatnio rzadko oglądam.

Uważam ,że w każdym człowieku jest ukryte piękno,tylko czasami trzeba dotrzeć...wgłębić ...Wewnętrzne piękno człowieka może przyćmić wszystko.

To przykre, że świat jest pełen kontrastów.

Są bogaci,biedni, chorzy,zdrowi...

Ale myślę, że dzięki temu możemy spojrzeć głębiej na świat, chwytać chwilę,dla niektórych one przemijają,nietknięte, są nieważne, dla innych są wiecznością,są chwilą , która trwa nieprzerwanie...ktora umacnia.
Bo czyż każdego cieszy śpiew ptaszka?Czy rodzący się kwiat? Lekki powiew wiatru w takt którego drzewa kołyszą się i tańczą?
Uwielbiam Niebo, spoglądać na nie.. I te niezliczone gwiazdy, które zdają się do mnie mrugać-są siostrami nocy.
I cisza...niczym niezmącona. Lubię ,gdy mnie otula...

Czy nie jest pięknie wziąć się za rękę i wsłuchać się w ciszę?
Nie trzeba coś powiedzieć, by to usłyszeć... milczenie jest wymowniejsze od słów..



Pozdrawiam cieplutko:)
  • 0
Nie szukaj promienia, lecz światła;
Nie szukaj wody, lecz źródła.

#2 agulia

agulia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 23 czerwiec 2006 - 14:56

Witaj:)

Masz bardzo szerokie i głębokie zainteresowania:)

Moim życiem, pasją, zainteresowaniem i wogóle wszystkim są dzieci. Z wykształcenia jestem pedagogiem wczesnoszkolnym, ale przez choróbsko nie mogę pracować w zawodzie. Na szczęście mam dwójkę własnych, które wypełniają moje życie :)

Moim hobby jest szydełkowanie i netowanie ;)

Najważniejsza dla mnie jest dobroć i uczciwość. Gdy jesteśmy dobrzy dla innych i siebie oraz wobec siebie i innych uczciwi, to wtedy nasza egzystencja na tym świecie ma sens.

A co mnie smuci? Głownie ten pęd. Pęd, który jest wszechobecny we współczesnym świecie. Pęd za pieniędzmi, za pracą, za miłością. Coraz mniej ludzi potrafi zwolnić, mieć czas na zastanowienie się, co jest ważne, czego chce od życia. Przykre to.

Czasem patrzę na mojego męża, który jest właśnie takim pędzącym i dochodzę do wniosku, że moja niesprawność, mimo, że wiąże się z bólem, cierpieniem to jednak jest darem, dzięki któremu mam czas na zamysł.

Pozdrawiam upalnie :)
  • 0
Pozdrawiam Cię [you] serdecznie :)
Pamiętaj, żeby dziś też się do kogoś uśmiechnąć!!!!

#3 Odys

Odys

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 czerwiec 2006 - 16:41

Zajrzałem tutaj przypadkiem i :) widząc "zaproszenie" agulia :):) pozwolę sobie n/t "obecnego pędu życia" dodać retoryczne pytanie:

Dlaczego ludzie tak się męczą w pogoni za odpoczynkiem ? :(:(

Pozdrawiam
Odys

PS agulia
Z uśmiechaniem się, to teraz mam faktycznie często problemy :(. Bez hipokryzji !!! - byłem pracoholikiem; pozostał teraz ból i
potworny ciężar nicnierobienia
  • 0
Niejeden sądzi, że posiada dobre serce, a ma tylko słabe nerwy.

#4 Bear

Bear

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 24 czerwiec 2006 - 01:43

Cześć Tai Chi

Jestem sobie niesamowicie wesołym facetem, głęboko wierzącym, ale w czasie gdy nie rozmyślam o Bogu, grzeszę ile wlezie:)
Odkąd zacząłem myśleć w kategoriach "Ja vs świat" doszedłem do przekonania, że moja psychika jest niesamowicie zwichrowana, pełna sprzeczności, zawirowań itp. lecz żaden psycholog jeszcze mi nie powiedział, że coś jest ze mną nie tak.
Moje muzyczne upodobania też mogą zadzwiać bo czasem w odtwarzaczu mam tak, że po jednym kawałku Kat'a mam np. mszę Gregoriańską "Missa cum Jubilo" ew. po kawałku Iron Maiden leci "Etiuda Rewolucyjna" Chopina. Nie lubię tylko disco polo i jazz'u.
Jestem raczej pacyfistą i wyznaję zasadę "Primum non Nocere", po polskiemu "Po pierwsze nie szkodzić", lecz nie znaczy to, iż po chrześcijańsku, uderzony nadstawię drugi policzek. Może i byłem kiedyś agresywny, zaczepny i bezmyślny ale z chwilą gdy moimi myślami i ciałem zawładnęła moja ukochana Kicia, wszystko uległo diametralnej przemianie. Teraz tylko liczy się dla mnie miłość i potrzeba zapewnienia moim dziewczynkom (Kici i naszej córeczce Ani) dobrobytu rodzinno-społecznego. Wow, ale się rozpisałem:)
Co do Iponu to jest to dla mnie miejsce magiczne i wspaniałe, bez którego nie wyobrażam sobie teraz normalnego żywota, jest tu parę osób które mnie lubią ale są też takie które chętnie by mnie nawlekły na pal, ale to albo poprzez niedoinformowanie albo przez zbyt płytkie poznanie. Ogólnie twórcom Iponu przekazuje wielkie AVE. W razie jakichkolwiek pytań co do mojej niesamowicie skromnej osóbki, chętnie odpowiem na nie via gg lub meilowo.
Pozdrawiam wszystkch bardzo cieplutko i niech szmoc będzie z Wami.
  • 0
"W rzeczywistości problem nie polega już na tym, by się dowiedzieć, czy Aniołowie istnieją, lecz raczej na tym, czy archanioł Gabriel jest lepszym trębaczem od Milesa Davisa"

Pierre Jovanovich

#5 jjopka

jjopka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 24 czerwiec 2006 - 23:46

AGULIA!!!
dzięki równie serdeczne,uśmiecham się ciągle , nauczyciel w szkole powiedział że wystarczy mi palcem w bucie pokiwać a uśmiech mam na twarzy , wink
  • 0
Mimo wszystko kocham Cię życie,choć dajesz czasem takiego kopa że....

#6 Tai_Chi

Tai_Chi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 30 czerwiec 2006 - 10:17

Witajcie:)

Dziękuję za przedstawienie siebie:)

Bear ja również jestem pacyfistką:)


Pozdrawiam cieplutko:)
  • 0
Nie szukaj promienia, lecz światła;
Nie szukaj wody, lecz źródła.

#7 kapsel110

kapsel110

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 lipiec 2006 - 07:34

Witaj Tai chi
Tak jak Ty jestem tu od niedawna, moje zainteresowania to również muzyka, do tego stopnia że dwa lata temu założyłem zespół wokalno muzyczny, teksty są pełne refleksu które sam piszę, zapraszam Cię na naszą stronkę na której będziesz mogła posłuchać sobie naszych mp3: www.dar.idl.pl jak również na stronkę wp : http://www.dar.mp3.wp.pl/, pozdrawiam gorąco
  • 0
"Człowiekiem być to wielka sztuka"

#8 Tai_Chi

Tai_Chi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 07 lipiec 2006 - 19:18

Kapsel:) Bardzo ładne utwory... piękne teksty;)

"Zobaczysz światło we mgle":) Jak mi te słowo znajomo brzmią...
Tylko teraz zgasło.....i zewsząd roztacza się mgła...

Szkoda, że ludzie nie słuchają głosu swego serca...

I zapytanie na koniec... jak w tekście
"Gdzie odszukać spokojne dni , gdzie odszukać najskrytsze sny?"...

Pozdrawiam.
  • 0
Nie szukaj promienia, lecz światła;
Nie szukaj wody, lecz źródła.

#9 kapsel110

kapsel110

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 lipiec 2006 - 07:28

Tai Chi
One są w Tobie i w każdym z Nas, od Nas samych zależy jak będzie wyglądał następny dzień, kierój się głosem serca i kochaj cały świat, a będziesz to wszystko miała u stóp, pozdrawiam gorąco, pogody ducha i radości serducha.
  • 0
"Człowiekiem być to wielka sztuka"

#10 Tai_Chi

Tai_Chi

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 08 lipiec 2006 - 17:07

Kapsel, dziękuję za ciepłe słowa:)
Ciebie również pozdrawiam:)
  • 0
Nie szukaj promienia, lecz światła;
Nie szukaj wody, lecz źródła.

#11 Malpka

Malpka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 21:43

kapsel podoba mi się pomysł na załozenie zespołu, miło się słucha :)
  • 0
chodź [you] poskaczemy razem w małpim gaju

#12 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 25 luty 2007 - 16:40

A ja lubię malować różnymi technikami i na różnym podłożu.I lubię muzykę Celtycką.;)
  • 0

#13 poczta12

poczta12

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 25 luty 2007 - 11:27

:)ja sie iteresuje malowanie kubkuw ceramiki
tez moje zaiteresowania wzieły sie nad morza
morze ruzne rzeczy wyrzucza ja je lubie zbierać
i malować :)
słucham dobrej muzyki

Dodano nie 25 lut 2007 11:32:07 CET :
picie na muj gg albo na mojego emlia xxxxxxxxxxx
  • 0

#14 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 27 luty 2007 - 18:58

Moją pasją są książki.Bardzo lubię czytać biografie ciekawych pisarzy, malarzy.
Polecam w 2t ciekawą pozycję Irvinga Stone'a "Udręka i ekstaza" o słynnym
rzeźbiarzu o nazwisku Michał Anioł.
Poza tym bardzo lubię i na bieżąco czytam książki Paulo Coelho, Katarzyny Grocholi
Mam słabość do muzyki Piotra Rubika.Jestem miłośniczką opery i operetki.
Nie toleruję disco polo oraz hałaśliwej muzyki.
Kocham zwierzęta i przyrodę.
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#15 asiatko31

asiatko31

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • Skąd:Polska ;)

Napisano 28 luty 2007 - 13:00

Ja Interesuję się muzyką, wszystkiego po trochu (Nie lubię disco polo i jazzu ) filmy najbardziej komedia i horror, kuchnia np. pieczenie ciast, obserwować niebo, Kocham zwierzęta i przyrodę a przede wszystkim góry
tylko ostatnio zajęłam sie moim zdrowiem i samopoczuciem
  • 0

#16 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 28 luty 2007 - 23:09

mnie fascynuje zwiedzanie ciekawych miejsc a jeśli chodzi o zainteresowania to są to takie dziedziny jak transport kolejowy telekomunikacja (internet) i elektroenergetyka nie czytam książek bo nie lubie tego no i jestem towarzyski :)
  • 0

#17 zosia2101

zosia2101

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 09 marzec 2007 - 22:23

ja też jestem nowa lubie muzyke ksiażki dobre jedzonko feng shui brusa willisa anniołki muszelki maki drzewka chińskie kabarety psychologie i to chyba tyle jak mi się coś przypomni to potem dopisze:)
  • 0
niekiedy wystarczy wysłuchać drugiego człowieka by usłyszeć siebie

#18 jumbo00

jumbo00

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 20:58

witajcie
mam na imię Bartek chociaż większość zna mnie lub przynajmniej kojarzy jako Jumbo;)
jestem tutaj nowy i ten temat wydał mi się najbardziej odpowiedni..oprócz tego jestem młodym facetem lubiącym ciężką muzykę, informę oraz elektronikę. Na co dzień jestem programistą i tworzę różne rzeczy:D
Oprócz tego uwielbiam jeździć rowerem, koncerty i szaleć do rana
Książek nie czytam z braku czasu, bo mam jeszcze trochę innych zajęć ale niedługo planuję trochę się tym zająć
........tyle na początek
  • 0
Bartosz

#19 Dreamka

Dreamka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2008 - 14:53

witajcie:)
Od lat mieszkam w USA. Moja pasja jest podrozowanie i fotografia. Mam swoje problemy zdrowotne, ale nie lubie o tym mowic. Bo ja ciesze sie zyciem. I bede sie cieszyc do oporu!
Jak ta mewa:)
Pozdrawiam serdecznie
Dołączona grafika
  • 0
www.dreamka-w-ameryce.blog.onet.pl

#20 marcinek77

marcinek77

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 18:36

siema mam na imie Marcin jestem tu nowy i chcialbym sie przedstawic lubie muzke pop i dance ksiazki i dobry film interesuje sie komputerami lubie pilke nozna i siatkowke
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych