Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Seks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
392 odpowiedzi w tym temacie

#21 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 22 marzec 2006 - 22:29

Nie wiem na ile jest Jacek niepełnosprawny bo prawie nigdy nie czytam jego postów, ale strzelając to myśle, że jak na razie to chyba nigdy nie był tak naprawdę zakochany, bo gdy jest się zakochanym po uszy to tej drugiej połówce chce się dać jak najwięcej a największą nagrodą za miłość może być odbywanie stosunku czyli miłość. Powiedzmy, że poruszasz się na wózku i jesteś sparaliżowany od pasa w dół to czy wiesz, że możesz odbywać stosunki? że możesz mieć erekcje?

...a jeżeli się mylę i wiesz o tym wszystkim, bo to przeżyłeś to napisz jak ci się to udało zrobić (tylko nie ściemniaj, bo sparaliżowanym mężczyzną nie staje tak jak sprawnym). Może komuś w ten sposób pomożesz.
  • 0

#22 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 22 marzec 2006 - 22:49

mam uszkodzony rdzen kregowy jestem sparalizowany od pasa w dol i poruszam sie na wozku. Zgadlas :) Nie moge odywac stosunkow i nie moge miec erekcji :oops: bo przeciez jestem sparalizowany od pasa w dol
  • 0

#23 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 22 marzec 2006 - 23:06

A ja wiem (niestety nie z oficjalnych źródeł), że osoby w twojej sytuacji są zdolne do erekcji, może nie takiej naturalnej, ale dzięki środkom farmaceutycznym. Więc, mam nadzieję, że teraz już rozumiesz po krótce po co ten temat.
  • 0

#24 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 23 marzec 2006 - 11:06

O czym sie tutaj pisze, szok , skandal. Co za perwersje!!

A nie pomysleliscie, ze moze tu zagladac Madzia B? He?
  • 0
kocham walenie

#25 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 23 marzec 2006 - 11:27

Minutka napisała:

A ja wiem (niestety nie z oficjalnych źródeł), że osoby w twojej sytuacji są zdolne do erekcji, może nie takiej naturalnej, ale dzięki środkom farmaceutycznym. Więc, mam nadzieję, że teraz już rozumiesz po krótce po co ten temat.


Zgadzam się z Minutką i nawet dodam, że mężczyzna po URK w odcinku piersiowym a nawet wyższym, jest zdolny do erekcji, dzięki odpowiednim środkom farmaceutycznym, a niekiedy dzięki zabiegom operacyjnym (ja wiem to z oficjalnych źródeł). Są nawet strony internetowe z opisem jak to się robi. Oczywiście potrzebna jest konsultacja lekarska.

Jak widać Jacku nikt Ci tego do tej pory nie powiedział, bo (jak się domyślam) Ty sam z góry założyłeś, że to jest niemożliwe i nie podejmowałeś tego tematu, a pewnie nawet go unikałeś (nawet tu, na forum byłeś przeciwny aby go podjąć).
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#26 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 23 marzec 2006 - 12:12

tak ale to trzeba miec duzo pieniedzy np w takim krio banku taki zabieg kosztuje ponad 18 tys zl.

Added after 40 seconds:

O czym sie tutaj pisze, szok , skandal. Co za perwersje!!

A nie pomysleliscie, ze moze tu zagladac Madzia B? He?



moze ja zaprosimy?:D
  • 0

#27 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 23 marzec 2006 - 12:48

tak ale to trzeba miec duzo pieniedzy np w takim krio banku taki zabieg kosztuje ponad 18 tys zl.


Mowisz o pobraniu nasienia i invitro, wiec jesli chodzi o rodzicielstwo to fakt, tyle to klosztuje. Jednak uzyskanie erekcji jest tansze, no i niekoniecznie od razu trzeba robic dzieci. :)

A nie pomysleliscie, ze moze tu zagladac Madzia B? He?


oj bez przesady, teraz to juz sobie z premedytacja z niej osobiscie zartujecie.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#28 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 23 marzec 2006 - 14:17

Jacek1982 napisał:

tak ale to trzeba miec duzo pieniedzy np w takim krio banku taki zabieg kosztuje ponad 18 tys zl.


Widzę jacku, że nie zauważyłeś - ja pisałam o uzyskaniu erekcji, a nie o możliwości posiadania dzieci. Zabieg operacyjny, o którym pisałam, nie ma nic wspólnego z pobieraniem nasienia.

Pedro napisał:

Mowisz o pobraniu nasienia i invitro, wiec jesli chodzi o rodzicielstwo to fakt, tyle to klosztuje. Jednak uzyskanie erekcji jest tansze, no i niekoniecznie od razu trzeba robic dzieci :) .


Jak widzisz Jacku, kolejna osoba to potwierdza i to tym razem mężczyzna.


Jeśli chodzi o Magdę B. to przyznam, że nie mam pojęcia o kogo chodzi i dopiero tu na forum pierwszy raz o niej przeczytałam. Moim zdaniem faktycznie nie ma sensu nabijać się z niej... Bo i po co?? Robi to, co uznaje za słuszne i należy to uszanować.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#29 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 23 marzec 2006 - 14:52

Jacek1982 napisał:

tak ale to trzeba miec duzo pieniedzy np w takim krio banku taki zabieg kosztuje ponad 18 tys zl.


Widzę jacku, że nie zauważyłeś - ja pisałam o uzyskaniu erekcji, a nie o możliwości posiadania dzieci.

Pedro napisał:

Jednak uzyskanie erekcji jest tansze, no i niekoniecznie od razu trzeba robic dzieci :) .


Jak widzisz Jacku, kolejna osoba to potwierdza i to tym razem mężczyzna.


Mam nadzieję, że Jacek już zrozumiał, że dział tematu taki jak SEKS jest jak najbardziej potrzebny. W końcu dzięki temu dowiedział się, że jako sparaliżowany mężczyzna może mięc erekcje i kochać się z kobietą.
  • 0

#30 Karcz

Karcz

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 26 marzec 2006 - 13:22

No właśnie zamiast strzępic tu języki poprostu je używajcie do konkretnych celów. Myślę, że nieważne jak zaspakajamy partnerkę lub partnera, ważne że to robimy jeśi mamy taką potrzebę i że obojga nas to satysfakcjonuje. Środki nie są takie ważne, ważne żeby osiągnąć satysfakcję i czuć się spełnonym(ą). Sex to bardzo szerokie pojęcie i nekoniecznie musi wiązać się z włożeniem penisa do pochwy.
  • 0
Każdy ma prawo do szczęścia.

#31 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2006 - 22:54

Karcz bardzo dobrze powiedziałeś. Też się z tym zgadzam. Ja bardzo lubię sex. ;)
  • 0

#32 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 27 marzec 2006 - 09:15

Po postach widać kto jest w temacie :D
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#33 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 27 marzec 2006 - 10:48

No właśnie zamiast strzępic tu języki poprostu je używajcie do konkretnych celów. Myślę, że nieważne jak zaspakajamy partnerkę lub partnera, ważne że to robimy jeśi mamy taką potrzebę i że obojga nas to satysfakcjonuje. Środki nie są takie ważne, ważne żeby osiągnąć satysfakcję i czuć się spełnonym(ą). Sex to bardzo szerokie pojęcie i nekoniecznie musi wiązać się z włożeniem penisa do pochwy.


Dobrze piszesz Karcz, ale nie do końca się z Tobą zgodzę.
Nie wiem czy zauważyłeś, że są osoby, które nie wiedzą, że sex może dawać przyjemność również bez - jak to technicznie ująłeś - "wkładania penisa do pochwy".
Niektórym wydaje się, że jako ON już nie może osiągać satysfakcji, ani dawać jej partnerce (partnerowi).
Cieszę się, że są tu osoby, które znają też inne "zastosowanie" języka :D Jednak nie uważam, że to, co tu piszemy, jest jego "strzępieniem".
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#34 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 27 marzec 2006 - 10:56

Minutka bardzo potrzebny temat . Dziekuje Ci ze poruszyłaś go na forum .Moja sytuacja jest inna. (na razie tyle napisze).
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#35 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 01 kwiecień 2006 - 12:56

ja seksu jeszcze nie uprawiałem ale myślę że wkrutce będę sex uprawiał jak się można domyśleć jest to przyjemność.
  • 0

#36 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2006 - 22:04

Waldik

.. i to jaka przyjemność ;)
  • 0

#37 Karcz

Karcz

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 02 kwiecień 2006 - 20:10

Pisząc "strzępienie języka" nie miałem na myśli tego, że rozmowa czy pisanie o tym jest niepotrzebne(wręcz przeciwnie), ale to, że czas szybko płynie a my możemy przeżyć tyle pięknych chwil, więc trzeba się spieszyć - rozmowa może być po... .
  • 0
Każdy ma prawo do szczęścia.

#38 rogal160

rogal160

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 25 maj 2007 - 13:40

Widze ze musze zabrac glos w dyskusji:)
Jesterm ON, za 3 miesiace sie zenie i przerazaja mnie tekty typu "niepelnosprawni odrzucaja sexualnosc" a nibyczemu maja to robic ja wspolzyje regularnie juz kilka lat z pelnosprawna kobieta, obecnie moja narzeczona. Poza tym koncze Wydzial Prawa, pracuje za dobre pieniadze w znanej korporacji. Wiec wierzcie w siebie i niczego sobie nie odmawiajcie
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojąco niż żyć na kolanach"

#39 Czarna

Czarna

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 25 maj 2007 - 18:29

;)
  • 0

#40 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 26 maj 2007 - 14:38

Uwazam ze seks do szczescia nie jest konieczny.mozna sie bez niego spokojnie obyć to tylko dodatek i nic wiecej
oczywiscie zalezy to od temperamentu i od u mezczyzn poziomu testoteronu.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych