Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czerwcowy zlot na wsi

zlot Chróścin agroturystyka

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_MARKO76_*

Gość_MARKO76_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2017 - 18:35

Podałem ci numer na tej prywatnej wiadomości ale nie wiem czy doszedł do Ciebie??


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 26 marzec 2017 - 19:24
połączono posty, skasowano zdublowaną treść.

  • 0

#22 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 marzec 2017 - 18:49

MARKO76 nie pisz trzy razy pod rząd to samo, jeden raz wystarczy ;) Post poprawiłam za Ciebie. Magda jak tylko przeczyta Twoją wiadomość to na pewno odpowie... :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#23 ewcia222

ewcia222

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 18:59

a może ty masz numer do Magdy baba telefon
  • 0

#24 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 26 marzec 2017 - 19:20

a może ty masz numer do Magdy baba telefon

 

Nie, nie posiadam. Nawet gdybym miała to bez zgody właściciela numeru nie podaje. Skorzystaj na forum z wiadomości prywatnej. Pomoc w tej sprawie masz tutaj, rozwinięcie w zakładce komunikator:

http://www.ipon.pl/f...ore&module=help


  • 2

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#25 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 12:52

Miejsca w autku już zaklepane.


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa

#26 Alinapaw41

Alinapaw41

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 22:02

Chyba się skuszę ☺☺
  • 1

#27 dzony25

dzony25

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 maj 2017 - 19:14

mam pytanie kto jedzie z wawy na ten zlot lub okolic

Ja jade


  • 0

#28 macjoz

macjoz

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2017 - 22:11

Witam

 

Jestem chętny na zlot.

 

tel. 791220879


  • 0

#29 mw27

mw27

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2017 - 21:49

Witam,

 

Z powodów niezależnych ode mnie odstąpię jedno miejsce na czerwcowy zlot. Wpłaciłem zaliczkę w wys. 150,00zł.

Chętnych proszę o informację na forum, lub osobisty kontakt - kom. 533485208.

 

mw27


  • 0

#30 Gość_Hircyn_*

Gość_Hircyn_*
  • Gość

Napisano 25 maj 2017 - 07:42

Witam Wszystkich :)

 

Szukam transport z Kępna lub Kluczborku lub Kostowa. Ktoś jedzie przez te miejscowości? Byłbym zainteresowany dorzuceniem się na paliwo. ;)


  • 0

#31 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 czerwiec 2017 - 10:31

Do zobaczenia już jutro. Szczęśliwej podróży. Hej :)


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#32 Gość_VANPELIS_*

Gość_VANPELIS_*
  • Gość

Napisano 02 czerwiec 2017 - 07:10

Aaaa ja ze słowem do swojej "Faworyty" jak i Faworytów : MACIE WYGRAĆ , INACZEJ SIĘ MI TU NIE POKAZUJCIE :D


  • 0

#33 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 02 czerwiec 2017 - 08:33

Ja do Przedmówcy: Oj tam, oj tam pokażemy się Wszyscy i w komplecie, jak to na Nas przystało ;) Taka już Nasza natura.


  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#34 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:52

Człowiek nie wielbłąd i nie lubi się powtarzać..., oj chyba to nie tak ;) Ale wiadomo, o co chodzi. Było sielsko, anielsko i pysznie. Jedzenie było bardzo dobre. Cudowny weekend w naturalnej scenerii ze słodkimi zwierzakami. Oprócz osła, który zawsze uparty ;) Kochani dziękujemy za tańce, hulańce i swawolę. Za towarzystwo, rozmowy, śmiechy i chichy. Z Wami wszystko smakuje najlepiej. Jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienia i dyplomy — jest nam bardzo miło. Na sam koniec i znowu, jak to w takich sytuacjach bywa — czujemy niedosyt ;) Za szybko zleciało, tak wiele by się jeszcze chciało :) Mam nadzieję, że nadrobimy to następnym razem. Serdecznie Wszystkich Ściskamy, szczególnie tych niewyściskanych oraz nieobecnych. Do zobaczenia przy kolejnej okazji, Milena&Piotr.

P.s. Zostajemy ze wspomnieniami ...


  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#35 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 16:19

To był szczególny zlot, podczas którego u mnie nastąpił całkowity reset. Jakbym została przeniesiona do innej rzeczywistości. Owe "przenosiny" nie byłby możliwe bez Kamila, który bezpiecznie mnie zawiózł do Chróścina i odtransportował bezpiecznie do domu. Dziękuję Kamilu :) .

Jestem z miasta, więc takie znalezienie się w wiejskiej rzeczywistości, to była dla mnie prawdziwa przygoda i jak już wspomniałam, była to okazja do oderwania się od miejskiej codzienności. Fantastycznie było z Wami po prostu pobyć. Bez silenia się na jakieś górnolotne rozmowy o życiu. Otrzymałam od Was porządną dawkę energii, która wystarczy na jakiś czas. Zatem do następnego razu.

P.S. Marderku, bez Ciebie nic nie byłoby tak cudowne i piękne :heart: . 


  • 2

#36 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 07 czerwiec 2017 - 11:28

Każdy zlot jest wyjątkowy, ale ten był jedyny w swoim rodzaju. Nie tylko ze względu na scenerię, ale przede wszystkim ludzi, czyli Was. :heart:

 

W pierwszej kolejności chciałabym serdecznie podziękować:

Jackowi i Bolkowi - za zaufanie i pomoc w dopięciu spraw "na ostatni guzik". Dzięki Wam pięknie się udało. Jesteście wspaniali!;

Naszym współlokatorom - Agnieszce i Sebastianowi - za wspólną podróż, rozmowy, żarty i wyrozumiałość w moim marudzeniu o szóstej rano w sobotę...;

Milence i Piotrowi - za uściski, całusy, rozmowy, wspólne zdjęcia ... i indywidualny prezent;

Monii, Madzi-Babie, Kinii, Estelce, Nataszce, Danielce i Iwonie za ciepło, uśmiech i za to, że jesteście!;

Justynko, Twój urok osobisty, cięte riposty i śmichy-chichy są niezastąpione;

Eli i Jackowi - za ekscentrycznie erotyczno-kulinarne rozmowy;

Evitko, cieszę się bardzo, Ty wiesz z czego;

Olu - Koko, Emilia32 - dziękuję, że mogłam Was bardziej poznać, jesteście cudowne;

Kamilowi, Antosiowi i Wajakowi - za miłe rozmowy, gesty... dzięki Wam stwierdzam, że jednak dżentelmeni jeszcze nie wyginęli;

 

Dzony25 - trzeba Cię podtuczyć, bo do tej pory z Milenką czujemy Twoje kości;

Czesiu - brawo za determinację i odwagę;

Bar32 i Tajek - dziękuję za rozmowy i kawały;

 

Lilyanna - dzięki za Twoje poczucie humoru;

Tesiu i Smerfny - dziękuję za radość i zarazem powagę. Widać, że wspaniale się uzupełniacie i czekamy na fotki;

 

Madzikowi, Solanie, Markowi i Waszym drugim Połówkom dziękuję, że byliście, chociaż szkoda, że nie udało nam się zamienić słowa;

 

Nowym Zlotowiczom - Ghostdog'owi, Martinowi90, Hircynowi – mam nadzieję, że dobrze czuliście się w naszym towarzystwie i wierzę, że jeszcze nie na jednym zlocie będziecie.
 

A i Nieobecnym - Lucynie, Staszkowi, Malinie, Monice i Jej koleżance, Mikołajowi, Lilith - bardzo żałujemy, że Was nie było. Ale sercem i myślą byliśmy z Wami!

 

Wszystkim wielkie dzięki za zaśpiewanie mi imieninowe: "Sto lat", Sebastianowi za "o Marianno..." - niezmierne mnie zaskoczyliście!

Na koniec dedykuję Wam utwór, w którym słowa mówią same za siebie, a i muzyka jest na miarę zlotu.

 

 

Pozdrawiam Was Wszystkich i do zobaczenia na następnym zlocie! :)


  • 2
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#37 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 18:52

I co mam pisać gdy wszystko już napisano? Pozdrawiam zatem wszystkich serdecznie i do znowu :)


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#38 elagra

elagra

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 119 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie

Napisano 18 czerwiec 2017 - 19:57

Zdążyłam przed zamknięciem wątku.... trochę późno, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale :)

Dziękuję za kolejny udany zlot, tym fajniejszy, że w niecodziennej scenerii i w towarzystwie uroczych zwierzaków :) i z pysznym żarełkiem ;)

serdeczne podziękowania dla Agnieszki i Oli, za zmotywowanie mnie abym wsiadła na konia :)  I dla wszystkich wielkie dzięki za stworzenie fantastycznej atmosfery :)
Gorące pozdrowienia... :heart:

 


  • 1

"Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw w co wskoczyłeś." ~ Julian Tuwim




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zlot, Chróścin, agroturystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych