Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

The Sims

komputery gry komputerowe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_JoannaKrzysztofik_*

Gość_JoannaKrzysztofik_*
  • Gość

Napisano 29 sierpień 2016 - 12:10

Grał ktoś w którakolwiek wersję? Na poprzednim PC miałam The Sims 2, ale kiedy sprzęt się zestarzał, to wolniej działał, co jeszcze potęgowała ta gra, w końcu pamięciożerna. To musiałam odinstalować, a że na nowym komputerze już się nie da wgrać tej wersji (mam teraz Windowa 8.1, a przedtem miałam Windows XP), to oddalam młodszemu rodzeństwu ciotecznemu (The Sims 3 też za stara wersja na Windows 8.1). The Sims 4 nie kupię, bo tam nie ma simów niemowlaków. Może w The Sims 5 to wróci, bo czytałam, że fani serii byli zawiedzeni brakiem tej opcji. W tej grze chodzi mi głownie o opcję robienia filmów. Gdyby stworzono jakąś o mniej dziecinnej grafice, byłoby super.


  • 0

#2 Golda

Golda

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • Skąd:Pleszew

Napisano 29 sierpień 2016 - 12:22

Hej.
Ja mam Sims 2, 3, Complete Colection, 4 i SimCity. Te dwie ostatnie z duza iloscia dodatkow za free od producenta, gdyz mam konto na ich stronie. Opcja niemowlakow jakos nigdy mnie nie interesowala, wiec Ci nie odpowiem czy i kiedy bedzie taka mozliwosc.
Ostatnio mam mniej czasu na gre, ale mimo wszystko staram sie nie zaniedbywac moich postaci.
O szczegolach typu granie online, nie tylko z postaciami stworzonymi przez siebie i komputer, mozemy pogadac na priv...

PS. Te dwie ostatnie mam zainstalowane na win 8.1, a starsze na kompie offline z win xp

Pozdrawiam
Ewa

Użytkownik golda edytował ten post 29 sierpień 2016 - 12:23

  • 0

Tak sobie wpadłam do Krainy Fantazji i robię za sekretarkę Lenny'ego i spółki :)
Mam nawet własną chmurkę za rogiem obłoku...


#3 Gość_JoannaKrzysztofik_*

Gość_JoannaKrzysztofik_*
  • Gość

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:41

Spoko. Pisali, że opcja niemowlaków ma być w The Sims 5.


  • 0

#4 blackrose

blackrose

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 22:27

Ja grałam w 2,3 i 4 . Myślę że 4 najlepsza, bo jest najwięcej bajerów, ale za to pożar wywołać to jest niemożliwe. W 2 ogień najszybciej się rozprzestrzeniał <3.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputery, gry komputerowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych