Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Sophia Bryza Sarbinowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 barbara123

barbara123

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 16:20

Witam czy ktoś był w tym ośrodku? Proszę o informację jak tam jest, jadę tam z dzieckiem, znalazłam trochę niepochlebnych opinii czy jest tak słabo?


  • 0

#2 barbara123

barbara123

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 12:51

Witam czy ktoś był w tym ośrodku? Proszę o informację jak tam jest, jadę tam z dzieckiem, znalazłam trochę niepochlebnych opinii czy jest tak słabo?

Nikt nie odpowiedział. Byłam,to sama odpowiem , może przyda się innym. Ośrodek generalnie oceniam na 4+. Minusem to,że ośrodek leży na końcu wsi. Do centrum/ sklepiki od 1km, kościół apteka , ośrodek zdrowia daleko do 2 km/ W razie choroby możliwy dowóz do ośrodka, do kościoła przyjeżdżała maxibus za 5zł/os. Pokoje dla mnie ok. Ale były osoby, które twierdziły,że są posikane łóżka, natomiast w łazience brzydki zapach/ pokój studio/. Stołówka jedzenie, obsługa na 5, zabiegi ok ale wiem ,że było zdarzenie oparzenia dziecka prądami.Sprawę załatwiono polubownie ale może dla dzieci prądy to nie najlepszy wybór w tym ośrodku. Nad morze zjazd także dla wózków, ale sama droga wiele do życzenia. trafiliśmy po ulewnym deszczu droga zalana łącznie z poboczem- błoto, brak chodnika, kałuża kilka metrów nijak przejść chyba, że boso albo w kaloszach, osoby na wózkach w żaden sposób nie mogły się przedostać, sprawne przechodziły po pojedyńczo położonych płytkach chodnikowych. Główna ulica także zalana, brak chodników., dobrego pobocza. Na ulicy dużo pieszych wózki rowery samochody, do promenady nadmorskiej kawał gdzieś z kilometr, dookoła żyto, pola,kilka ośrodków. W pobliżu jeden sklep spożywczy, punkt sprzedaży ryb i pieczywa/ w sezonie/. Najgorzej ta droga dała się we znaki ale to do Gminy Mielno,że tak nie dba. W samym centrum Sarbinowa są chodniki i droga ok.


  • 0

#3 moniczka_32

moniczka_32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 13 luty 2017 - 15:19

Posikane łóżka??? O fuuu!!! Aż się odechciewa jechać do tego ośrodka!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych