Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wyjazdy rehabilitacyjne z Lublina.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jajcon1986

Jajcon1986

    Mruk

  • Uzytkownik
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Skąd:Niedrzwica Duża

Napisano 16 luty 2016 - 23:14

Witam wszystkich Serdecznie. Chciałbym zwrócić się do Państwa z pytaniem czy orientujecie się czy jest jakiś wyjazd organizowany z Lublina? Naturalnie to czy jest to wyjazd prywatny czy organizowany przez NFZ też miło by było gdyby Państwo napisali. Bardzo mi na tym zależy, gdyż chciałem spróbować swych sił indywidualnie, a nie pod skrzydłami mych Rodziców. Naturalnie absolutnie nie robię tego ze względu tego, że jestem niezadowolony z ich Opieki nade mną. Po prostu myślę, że najwyższy czas bym zeszedł im z głowy, a taki wyjazd byłby świetnymi ćwiczeniami. Za wszelkiego rodzaju pomocne informacje Dziękuję.


  • 0

#2 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 17 luty 2016 - 09:43

Proszę, tu masz wyszukiwarkę organizatorów turnusów rehabilitacyjnych , jeśli nie ma, to wpisz swoje miasto Lublin

http://empatia.mpips...a-organizatorow 

Popytaj w znalezionych organizacjach.


  • 0

#3 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 24 listopad 2016 - 21:40

Z Lublina masz busy, autobusy w każdym praktycznie kierunku. W Dąbrowicy co roku wczasorekolekcje jeśli chcesz pobyt grupowy. Słyszałam dobre opinie, ale sama nie byłam. Jeśli zechcesz jechać w kierunku Iwonicza Zdroju czy Rymanowa linia Progress Bus (nie mogę dać linka) wiezie bezpośrednio pod ośrodek, a nie zostawia na przystanku. Jest to bardzo wygodne. Jeśli mieszkasz niedaleko Lublina, to masz szczęście. Ja mieszkam 60 km od ale ciężko mi się dostać, bo mieszkam na wsi. 


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych